Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spacerówka

02 mar 2015 - 15:07:39

Hej dziewczyny :)
Zaczyna powoli rozglądać się za spacerówką dla swojej córeczki. Co prawda posiadam wózek 3w1 i spacerówka jest w nim bardzo fajna lecz minusem jest jego waga. , Świetny na zimę, ale chciałabym jeszcze coś lżejszego co idealnie nada się na ciepłe dni. Mam dwa typy Lira 4 oraz baby design enjoy... Stąd moje pytanie, może któraś z mam któryś z wymienionych wózków miała bądź ma i mogłaby się na ich temat wypowiedzieć, ponieważ ja mam dylemat na który się zdecydować :)

Spacerówka

02 mar 2015 - 17:41:32

Witam, osobiście przerobiłam temat typu SPACERÓWKA. Fakt waga wózków 3w1 nie powala(jeśli koła są pompowane) ale komfort jazdy lekką spacerówką jak dla mnie i mojego synka to istna tragedia, zmieniłam też ze względu na wagę.Koła piankowe nie spisują się dobrze ani na chodniku, piasku a nawet wycieraczkach w galeriach, ponieważ niesamowicie trzęsą całym wózkiem. Jeśli masz możliwość sprawdź sama jak spisują się takie kółka w "terenie" i zdecyduj, czasami waga wózka jest do przeskoczenia a komfort jazdy dla dziecka i mamy, powinien liczyć się bardziej :) Osobiście nie polecam wózków na kołach z pianki. Pozdrawiam

Spacerówka

04 mar 2015 - 00:12:47

Troszkę naczytałam się na temat kół piankowych i chyba faktycznie pozostanę przy pompowanych. I tu znów dylemat, ponieważ podobają mi się dwa wózki a mianowicie Camarelo Eos oraz Bebetto Nico. Któraś z mam miała? :)

Spacerówka

04 mar 2015 - 11:50:19

Tak, mi osobiście pod pasował Bebetto Nico użytkowałam 7 msc ze względu na to, że mieszkałam na 3 piętrze kupiłam właśnie "lekką" spacerówkę a teraz znowu wracam do Nico. Jedyny minus to taki, że dziecko może zsuwać się w spacerówce, ponieważ dalej ma pas, który znajduje sie między nóżkami, no ale reszta jest na duży plus :)Proszę zwrócić uwagę, że Camarelo jest płytki w porównaniu do nico.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-04 11:52 przez Monisiaaaaa.

Spacerówka

04 mar 2015 - 16:07:54

A jak z kolorem, szybko blaknie? Zastanawiam się nad grafitem lub granatem tylko boje się, że szybko wypłowieje :P

Spacerówka

04 mar 2015 - 16:48:33

Ta Lira wygląda identycznie jak mój Espiro Magic. Jeżeli jest tak samo porządnie wykonana to polecam z czystym sercem. Koła mimo, że niewielkie sprawdzają się również w sniegu i w lesie i na kamienistej drodze. Bardzo wygodny wózeczek super się składa jest lekki i zajmuje mało miejsca. Poleciłam espiro magic kilku znajomym i też są zadowoleni.

Spacerówka

05 mar 2015 - 18:54:58

Cytat
Paulaaa_a
A jak z kolorem, szybko blaknie? Zastanawiam się nad grafitem lub granatem tylko boje się, że szybko wypłowieje :P


Nie mam pojęcia jak wygląda sprawa w takich kolorach, ja miałam cappucino khaki (beżowy) spód był czarny i przez 7 msc użytkowania nie zauważyłam zmiany w kolorze :)

Spacerówka

05 mar 2015 - 19:08:34

A posiadasz jakieś zdjęcia tego wózka? :)

Spacerówka

05 mar 2015 - 20:41:22

Cytat
Paulaaa_a
A posiadasz jakieś zdjęcia tego wózka? :)

Niestety nie posiadam zdjęć tamtego wózka, a jestem w trakcie poszukiwania nowego Nico :)

Spacerówka

05 mar 2015 - 22:14:29

A czy był on kolorystycznie coś takiego jak na tym zdjeciu? :)



Spacerówka

06 mar 2015 - 14:33:00

Espiro Magic :) mam na sprzedaż woj. świętokrzyskie

Spacerówka

06 mar 2015 - 15:18:47

Mój syn pomimo że jest juz duży ( ponad 2 latka) jeździ włąsnie NICO - mamy również spacerówkę maclarena ale wolę większy wózek który zapewni mojemu dziecku komfort jazdy. Nasza spacerówka niby ma rozkładane oparcie jak dziecko zasnie - a mój syn zasypia po 10 minutach spaceru, niestety pod nogami jest tylko taki pasek na stópki jak to w spacerówkach, a ja nie mam serca patrzeć jak mu te nogi zwisają.

Spacerówka

06 mar 2015 - 16:04:18

Cytat
Paulaaa_a
A czy był on kolorystycznie coś takiego jak na tym zdjeciu? :)[/quo


Mój NICO był troszkę jaśniejszy niż drugi(beżowy) na tym zdjęciu :)

Spacerówka

06 mar 2015 - 16:56:29

Chyba się jednak zdecyduje na NICO w kolorze grafitowym na białym stelażu.
Wagę wózka jakoś przeżyje, ponieważ mieszkam na parterze więc z noszeniem go nie będzie źle :)

Spacerówka

06 mar 2015 - 22:29:10

hej mamusie a spotkałyście się może z wózkiem parasolką z tacką odpinaną z przodu?Wiem ż z tacką sprzodu są tylko wózeczki składane na płasko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta dla mam z Wrocławia)