Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

perfidia na szafie

11 sty 2014 - 22:29:16

Witam
Byłam pod wrażeniem tego portal, na prawdę duże zainteresowanie i fajne szafki fajnych dziewczyn. Jednak zostalam nie miło zaskoczona, dzieczyna wybrała moje rzeczy na wymianę zgodziłam się , potrzebowałam marynarkę granatowa, zapytałam czy nie ma , Ona na to że ma przysłała niewyraźne zdjęcia, zapytałam jeszcze raz czy na pewno granatowa, napisała tak granatowa. Oczywiście dostałam czarną, do tego wypiera się że wszystko ok a ja sie nie znam na kolorach ?Jak można być tak perfidnym?

perfidia na szafie

12 sty 2014 - 15:41:42

o tak bywa..no fakt ta dziewczyna paskudnie postąpiła..ja kiedyś kupiłam od jednej użytkowniczki pomarańczowe spodnie a'la legginsy..na fotkach kolor był piękny jak u dojrzałej pomarańczki i o taki kolor mi chodziło i jakie przyszły spodnie....różowe..jak kalesony niemowlaka..i tutaj również użytkowniczka spierała sie ze mną że nie odróżniam kolorów! Specjalnie zabrałam te spodnie do pracy i pytałam znajomych jaki widzą kolor? 80% pytanych od razu mówiła: różowy! 20% widziało różowy wpadający w lekki pomarańcz..ale spodnie nie były pomarańczowe..ja wiem że czasem odczucie koloru jest indywidualną skłonnością..ale kurcze no to co dostałam to róż był..dziewczyna machnęła ręką i oddała mi pieniądze....na tyle była uczciwa..sam zwrot niechcianej rzeczy nie opłacałby sie wcale bo to dodatkowe koszta..TY TEŻ POPYTAJ ZNAJOMYCH, RODZINĘ JAKI WIDZĄ KOLOR (bez sugerowania jaki)?

perfidia na szafie

12 sty 2014 - 18:01:44

Wiesz tu akurat nie trzeba pytać, ja rozumiem ciemny granat ale to jest typowy czarny!Takie cwaniary wiedza że tak właśnie można się wymigać"nie rozróżniasz koloru i tyle, tym bardziej jak ktoś jest nowy i nie chce mieć odrazu negatywnego komentarza to cóż przystanie na ugode,ale ja nie wiem jak można mieć taki tupet!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najnowszy Cosmopolitan ;)