Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 18:59:52

Witajcie kochane mamy .Mam pytanie do tych które stale używają pieluch DADA ... Czy zauważyłyście ,że od kiedy pojawiła się informacja na opakowaniu NOWA JAKOŚĆ to pieluchy stały się gorsze czyli przeciekają i są mniej chłonne ??

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 19:15:04

Cześć ja uważam ze są lepsze jakościowo i są cieńsze i najwazniejsze nei uczulają :) pozdrawiam:)

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 19:20:20

u nas chłoną rewelacyjnie i nie zdarzyło się, że przeciekały... nie mam do nich zadnych zastrzezen, jestem BARDZO zadowolona

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 19:42:24

Też to zauważyłam.
Kilka lat temu używałam przy córce i były w porządku.
Teraz chciałam znów je kupować,gdy urodziłam syna,ale są beznadziejne.
Przeciekają i odparzają. Kupiłam jedno opakowanie i powiedziałam nigdy więcej.
Gdyby sobie to tak dokładnie obliczyć,to oryginalne Pampersy (szczególnie te w kartonach) wychodzą taniej,niż te z Biedronki,a jakość bez porównania.

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 19:53:49

Ja również nie mam do nich żadnych zastrzeżeń
dla mnie są bardzo fajne miękkie i cienkie coś jak na podobę oryginalnych pampersów :-)i tylko tych używam.

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 20:02:02

Dla mnie masakra.Przez kilka nocy musiałam przebierać synka w inną piżamę bo przeciekały. Do końca opakowania używaliśmy ich tylko w dzień a na noc zakładałam inne.Dobrze że szybko się skończyły.

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 20:27:44

Ja się zraziłam do tych pieluszek przy starszej córci 4 lata temu (kupiłam je raz) teraz jestem w ciąży i zastanawiałam sie, bo mnóstwo osób je kupuje w Biedronce. Może wypróbuję je ;)

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 21:01:11

my uzywalysmy i sa ok apropo przeciakania jak maluch nosi pol dnia jedna to przeciekaja

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 21:18:19

Ja byłam zadowolona do 3-ki, przy czwórce używanej tylko na noc zdarzało się, że mała wstawała przesikana. Przeszłam na Pampersy sleep and play i problem zniknął, a że potrzebujemy pampków tylko na noc to i pieniędzy mi nie szkoda bo mało ich zużywamy!

Pieluchy DADA

06 sty 2014 - 22:38:16

Mi tam dady też przeciekały, miałam próbki jedynek i były sztywniejsze niż pampersy i pamiętam ze miały miej rozciągliwą tą gumkę z rzepem coś mi się kojarzy. A co do ceny to jak trafi się na promocję albo kupuje w kartonach to oryginalne pampersy wychodzą rzeczywiście taniej niż te dady.

monikad1111 tak sie składa że ja swojemu 3,5 miesięcznemu synkowi zmieniam pieluchę w ciągu dnia może z 2 razy, częściej nie ma potrzeby, w nocy wcale go nie przebieram i nic nie przecieka, nie odparza sie i nie uciska,Jasiek nic nie marudzi:) W ciągu doby zużywam przeważnie 4 pieluchy, nie jest to dużo więc wole inwestować w pampersa a nie kombinować na dziecku.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-06 22:39 przez Hathor90.

Pieluchy DADA

07 sty 2014 - 08:13:39

Cytat
monikad1111
my uzywalysmy i sa ok apropo przeciakania jak maluch nosi pol dnia jedna to przeciekaja

Jakie pół dnia,kobito.
Na noc zakładałam oryginalne Pampersy,a w dzień przeciekały co godzinę lub dwie. Nie wiem jak Ty,ale ja dziecka nie przebieram co pół godziny.
Nie rozumiem zachwytu nad nimi i mam prawo wyrazić tutaj własne zdanie,tak? Może za chwilę jeszcze usłyszę,że jestem złą matką i pochodzę z jakiejś patologi,bo pampersy dziecku przeciekają,litości haha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 08:15 przez Amelia_25.

Pieluchy DADA

07 sty 2014 - 08:56:16

Dla mnie te pieluchy z biedronki to porazka, badziewie jakich mało a poza tym wychodza drozej niż oryginalne pampersy (oczywiście jak sa na promocji) raz się skusiłam i nigdy nie powróciłam do tych "pampersów" .
To jest moje zdanie na ten temat.

Pieluchy DADA

07 sty 2014 - 11:37:41

`My korzystaliśmy z początku gdy nie bardzo znałam się na pampersach wszyscy mówili że są super więc kupowałam, nie znając innych ale kiedyś po 19.99 były sllep and playe na promocji więc skusiliśmy się i nie wróciliśmy do DADY. Korzystaliśmy z pampersów activ baby i tych slep and play. teraz kiedy pampersa zakładamy tylko na noc mamy te z dady ale syn nie robi w nocy siku także nie wiem czy by przemakały . może to ze Ci przemakacją to kwestia zle założonej pieluchy?

Pieluchy DADA

07 sty 2014 - 12:05:55

dla mnie dady sa swietne. nie uczulaja, sa superchłonne. te nowe fakt sa troche inne - a dokładnie maja troche inne zapiecie - co nie zmienia faktu,ze sa super. takze polecam je - zawsze ja sa promocje na nie to kupuje z 500 sztuk. teraz od 09.01.2013 ma byc na nie promocja - normalnie paczka kosztuje 29,99zł. a za 2 paczki bedzie cena 50 zł.

Pieluchy DADA

07 sty 2014 - 12:26:57

Ja używałam ich 4 lata temu i byłam zadowolona, teraz przy kolejnym dziecku też kupiłam, ale muszę stwierdzić że są gorsze, są mniej chłonne i jakby nie wchłaniały zapachu moczu, choć wiadomo że noworodka przewija sie co chwilę. Dla mnie najlepsze są Pampersy Activ Baby, bo Sleep and Play uważam za kiepskie, kupiłam je raz dla starszego dziecka, ale byłam bardzo niezadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfidia na szafie