Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A więc przechodzę do problemu. Niestety nie mogę liczyć na nikogo z bliskich. chcę kupić yorka, stać mnie na pieska. Kocham zwierzęta a mój ch,łopak jakoś tego nie rozumie. Jego siostra ma dzieci w wieku ok 4 lat i 6. te dzieci są nie wychowane. a mam zamiar się przeprowadzić do chłoapka na wieś. a ona przyjeżdza z nimi. ostatnio mi opowiedziała że ta mała jej meczyła jakiegoś pieska aż ten piesek popuścił ze strachu... masakra :O te dzieciaki wrzeszczą dosłownie, biegają jak dziki. boję się że bedą meczyć mojego przyszłego pieska no ale kurde najlepiej bym chciała jak by wg nie dotykały. nie chce żeby piesek miał jakis uraz na psychice i wszystkiego sie bał i był nieszczęśliwy. boję się powiedzieć o tym chłopakowi bo on tego i tak nie zrozumie :( . a znowu nie chce rezygnować ze względu na te dzieciaki. :/ mam chomika w domu jest śmieszny :) i jak bedę sie przeprowadzać do niego to też on zdechnie po pierszym dniu z dzieciakami bo mój Bob nie jest przyzwyczajony do hałasu i krzyku. chomiki sa delikatne i wrażliwe. chyba to na tyle mam nadzieję że mi ktoś pomoże w tym strasznym problemie bo nie chcę być sama z tym :(

heheheh wchodząc komus do domu ,, chodzi mi o wprowadzenie,, na dzien dobry chcesz ustawic wszystko po swojemu to jego siostra i jej dzieci , skoro to wies to fajnie ze maja sie gdzie wyszalec wyszumiec , chcesz stawiac warunki wiec pomysl z chlopakiem o własnym ,,M,, naprzykład wynajmie mieszkania.... wtedy bedziesz u siebie i kazdy bedzie robił tak jak ty tego sobie zyczysz , sory ale takie moje zdanie ......

Dobry trolling, na Szafce każdy się złapie, bo tam wszystko na serio biorą.

rozumiem cię. właśnie on nie może się wyprowadzić. a dla mnie zwierzęta to nie zabawki, one czują. a ten pies by był mój. i nie chciałabym aby był meczony i się bał wiecznie. wiem bo miałam kota. i wiem jak bał się badzo pewnej osoby.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paczkomaty jak się wysyła?