Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:19:14

Ja też sądze , że jakiś kosmetyk. Jedzenie odpada( sama niedługo rodzę) A jeśli planujesz zakupy także dla dziecka to nie kupuj ubranka!! Co większość poleca albo nie kupuj maskotek! Małe dziecko nie może się nimi bawić, a tak jak u mnie będą się kurzyły na szafie. A ubranek mam multum. Jeśli tak każdy przyjdzie w odwiedziny z jakimś ubrankiem to tylko sklep z ciuchami zakładać.

Miałam w tamtym tygodniu babyshawer i każdy przyniusł albo maskoteke albo ubranko;/ Najlpeij jest podpytac mamusie co potrzebuje dziecko. Ja bardziej ucieszyłam się z paczki pampersów niz z 30 śpioszków i 15 maskotki.

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:25:51

a ja widziałam specjalne bransoletki po urodzeniu dla mamy chłopca albo dziewczynki - sama bym się ucieszyła:) Ja też dostawałam czekoladki, a mąż kupił mi zestaw do manicuru do tej pory go mam i choć byłam zdziwiona wtedy to bardzo mi się przydaje:)

Co do kosmetyków fajny pomysł ale ja bym wybrała coś innego niż żel pod prysznic bo to za zwykły prezent i może być odczytany jako: bo się nie myjesz:D niektóre kobiety po porodzie są jeszcze rozstrojone przez hormony:) coś bardziej wyszukanego, np. perełki do kąpieli albo jakiś płyn - coś do odprężenia...

Moja teściowa jak przyjeżdżała to własnie brała synka ode mnie i mówiła żebym się czymś zajęła albo zwyczajnie odpoczęła, mąż mnie zaprowadził do fryzjera zaraz po porodzie a sam z małym poszedł na spacer - tez myślę że takie rzeczy czy np. poprasowanie bardziej się przydają:)

Prezent dla młodej mamy

28 lip 2012 - 12:34:10

po za tym albumy do zapisywania najważniejszych dat kupuje mama w momencie kiedy się dowiaduje o tym że jest w ciąży bo do takich książeczek też się wkleja fotki brzuszka w poszczególnych miesiącach itp więc odpada...a dla dzidzi to lekkie gumowe gryzaki lub paczuszka z pampersów kaszek,mleka itp-bardzo przydatne;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sklep z jedzonkiem dla dzieci