Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sprzedam koszule dla chłopca

10 wrz 2016 - 23:07:51

Mam do sprzedaży koszule. Używane, ale nadają się do dalszego korzystania. Mogą posiadać normalne ślady użytkowania. Nadają się do przedszkola, czy szkoły. Cena 10 zł za jedną.
1. Koszula zapinana na guziki, ma kołnierzyk i mankiety. Zestaw w kolorze niebieskim (kratka niebiesko - czarna - biała). 100% bawełny. Dodatkowy guzik. Pod pachami 64 cm, długość pleców 39 cm, długość rękawa 30cm/25 cm (zewnątrz/wewnątrz). Zakupiona w Bon Prix. Rozmiar 92

2. Nieużywana koszula z długim rękawem. Kupiona była za duża, teraz okazało się, że jest za mała. W kratę. Drobny sztruks. Dominuje bordowy kolor. Kołnierzyk, wykończona mankietami - 2 guziczki do regulacji zapięcia. Na piersiach 2 kieszenie.100% bawełny. Według mnie rozmiar 128, na metce S. Zapinana na guziczki. Długość pleców 50 cm, pod pachami: 76 cm, długość rękawa: 39cm/34 cm (zewnątrz/wewnątrz).
3. Używana koszulka polo z długim rękawem. Kołnierzyk granatowy (przydałoby się przejechać go depilatorem do ciuchów). Zapinana na 4 guziki. Kolor: poziome pasy granatowo - niebieskie. Długi rękaw. Z lewej strony kieszonka z nalepionym orłem. Skład: 65% poliester, 35% bawełna. Rozmiar 134. Długość pleców 53 cm, pod pachami: 76 cm, długość rękawa: 45cm/39 cm (zewnątrz/wewnątrz).
4. Używana sztruksowa koszula w paski. Paski są jakby cieniowane: ciemna oliwka przechodzi w khaki. Koszula ma kołnierzyk, zapinana na guziki(6). Dwie zapinane kieszenie. Rękawy z mankietami (tam dwa guziki do regulowania szerokości). Rozmiar 134. Koszula w bardzo dobrym stanie. Długość pleców 60 cm, pod pachami: 76 cm, długość rękawa: 47cm/43 cm (zewnątrz/wewnątrz).
5. Używana koszula (nie widać używania). Z kołnierzykiem. W kolorach "szkolnych". Zapinana na guziczki. Z mankietami. Brakuje dwóch guziczków: jednego przy kieszonce na piersiach, drugiego przy mankiecie). Mankiety są regulowane. Kieszonki dwie na piersiach. Rozmiar 134. 100% bawełny. Długość pleców 55 cm, pod pachami: 80 cm, długość rękawa: 50cm/43 cm (zewnątrz/wewnątrz).

Pozdrawiam:)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-10 23:09 przez 1ookrotka.

Sprzedam koszule dla chłopca

10 paź 2016 - 00:11:50

Jeśli się nie pogniewasz @1ookrotka to ja również dodam kilka propozycji koszulek :)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jesienne zakupy dla chłopca i dziewczynki :)