Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

maszyny przemysłowe

godzinę temu

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:39:08

hej dziewczyny, na urlopie mój chłopak mi się oswiadczył, i teraz chcemy zrobić małą imprezkę żeby nasi rodzice się zapoznali, tylko nie wiem jak to zorganizować???
jeśli macie jakieś pomysły albo doświadczenie w tym temacie to będę wdzięczna :))

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:42:26

umwcie sie na dany dzien niech najpierw przyjdzie poprosic o reke rodzicow a pozniej np w ktoras w niedziele niech rodzice jego razem z nim przyjda na obiad do ciebie

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:43:57

Proponuję obiad,albo w domu u Ciebie, u Twoich rodziców,albo w restauracji. Pierwsze spotkanie żeby nie trwało zbyt długo, dla rozluźnienia podac jakieś winko.

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:44:41

musi rodziców prosić?!! myslałam że wystarczy jak mnie prosił wtedy :)

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:46:54

Cytat
_inka_
musi rodziców prosić?!! myslałam że wystarczy jak mnie prosił wtedy :)

no własnie troszkę przechlapana:P

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:46:59

Mi się wydaje ze najlepsza była by kolacja albo obiad w restauracji. Później, gdy już się rodzicie poznają to możesz ich zaprosić do siebie na jakiś niedzielny obiad albo coś, ale pierwsze spotkanie zawsze najlepiej wychodzi na neutralnym gruncie;))

Cytat
la_brunette
Cytat
_inka_
musi rodziców prosić?!! myslałam że wystarczy jak mnie prosił wtedy :)

no własnie troszkę przechlapana:P


Nic nie musi ;)) chyba ze twoi rodzice to tradycjonaliści no to w tedy wypada ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-17 10:48 przez Mysza89005.

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:48:25

Cytat
_inka_
musi rodziców prosić?!! myslałam że wystarczy jak mnie prosił wtedy :)

To zależy od Ciebie i Twoich rodziców głównie. Teraz już się rodziców o rękę nie prosi,ale to miły gest i wielu rodziców go doceni :)

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:51:02

Powinien isc do twojej mamy z kwaiatami a do ojca z flaszeczka i poprosic ich o reke twoja.dogadac sie przy okazji na temat poznania rodzicow i umowic na jakis dzien na obiad;))

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:51:30

moi rodzice raczej by nie oczekiwali żeby przed nimi padał na kolana ani nic, tym bardziej że oboje nie jesteśmy wylewni ani śmiali... to chyba ten element ominiemy raczej :))

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:52:45

Jeżeli chcecie aby poszło szybko i prawie bezboleśnie to zaproście rodziców na kolację do restauracji....w trakcie jedzenia dużo pytać sie nie bedą,a po kolacji lampka wina na rozlużnienie sytuacji i będzie oki:)

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 10:56:11

hi hi najbliższa restauracja 40km od nas, a bliżej tlyko pizzerie itp to raczej odpada nie? raczej się dogadają w domu, nie będę im robic wielkiej wyprawy ;) tyle zamieszania cholerka :))
a jak to wyglądało w waszym przypadku dziewczyny???
a jak to wyglądało w waszym przypadku dziewczyny??
a jak to wyglądało u was dzieczyny????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-17 11:02 przez _inka_.

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 11:03:58

A u mnie to mój facet(mąż)Owidczył mi sie po 3 latach mieszkania razem:)W Święta Bożego Narodzenia aha najważniejsze Nasz córka była już na świecie.
W Naszym życiu to wszystko jakoś na opak,ale jest fajnie bo inaczej i jesteśmy Szczęśliwi:)

aha a córka była zaplanowanym dzieckiem:)

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 11:06:15

W zasadzie to już jesteście zaręczeni i myślę,że Twoi jak jego rodzice wiedzą o tym.Nie ma co już prosić rodziców o zgodę,to już przeżytek. Proponuję zaprosić rodziców chłopaka na niedzielny obiad do Twoich rodziców lub na kawkę przy cieście .Przy rodzicach powiedzieć oficjalnie,że się zaręczyliście i planujecie wspólną przyszłość.Ach i ważne,żeby padło zdanie,że się kochacie.
Reszta pójdzie jak z płatka.

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 11:13:53

aha, ok :) jeszcze jakieś rady??
halo halo :)
halo halo :)
up up



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-17 12:30 przez _inka_.

zaręczyny- POMÓŻCIE :))

17 wrz 2009 - 13:39:13

Ja bym najpierw przy kolacji czy obiedzie - ocziwiscie z chlopakiem- powiedzila twoim rodzicom o zareczynach i wtedy bym im zaproponowala wspolny obiad zeby poznali rodzicow chlopaka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Facet do wynajęcia