Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:35:46

Mój chłopak z którym jestem prawie dwa lata pisał na naszej klasie do innej,że jest jest ładnie w prostych włosach,że słodko wygląda i w ogóle,że jest piękna.Mnie zapewnia,że mnie kocha i chce ze mną być............. co ja mam o tym sądzić? czy wierzyć mu?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:37:43

ups, pogadajznim

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:41:23

zróbcie figurki z plasteliny w ramach integracji, ewentualnie z klocków lego a potem idźcie odrabiać lekcje.

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:42:17

moze to tylko kolezanka ;D jak nie dawal zadnych buziek i podtekstow to chyba nie ma sie czym martwic;D moze ja poprostu pochwalil czy cos w tym stylu;D

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:44:09

tak czy siak mi tez by bylo bardzo przykro na twoim miejscu..

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:44:20

taaaak! emotikony odzwierciedleniem stanu emocjonalnego. zdecydowanie. jeśli nie dawał buziek-nie masz sie czym martwić skarbie.

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:45:15

Cytat
eszteu
zróbcie figurki z plasteliny w ramach integracji, ewentualnie z klocków lego a potem idźcie odrabiać lekcje.

hahah ;D

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:45:16

"przecież to tylko flirt a flirt to nie zdrada" :) to z nagrania wdowy i pezeta :d a tak poważnie To musisz z nim porozmawiać i powiedzieć że sobie nie życzysz tego typu akcji :) poza tym chłopak wyraźnie szuka kontaktu może nowych wrażeń , znajomości albo cos takiego... ale sprawa wygląda inaczej jeśli to jego bardzo dobra koleżanka to ewentualnie nie ma tragedii :)

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:45:40

dawal takie buzki ;*************

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:47:14

kolejna sierota przyszla sie wymadrzac ja pie*dole napisalam ze ani buziek ani podtekstow to chyba logiczne naucz sie kiminic dziecko a potem sie madruj ;)

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:48:06

Ale co w tym takiego strasznego, że napisał jakiejś koleżance, że ładnie czy słodko wygląda? Nie może mieć koleżanek? Może chciał jej sprawić tym przyjemność, bo może ma kompleksy. Może po prostu tak uważa, ale to nie znaczy, że zaraz masz się martwić albo co gorsze posądzać o zdradę czy coś. Uważam, że skoro powiedział, że kocha Ciebie, chce być z Tobą no i jesteście już długo to nie masz powodów do zmartwień.
Ja mam wielu kolegów i czasami walne im jakiś komplement, ale to nie znaczy, że mojego faceta nie kocham bądź uważam, że jest gorszy czy coś w tym stylu ;). Miło czasami powiedzieć/napisać komuś komplement i sprawić tym przyjemność czy uśmiech na twarzy... same chyba lubimy je dostawać :).

zweryfikowana
Posty: 1.135
Ostrzeżenia: 1/5

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:49:28

ta na pewno znaczy, że ma jakąś traumę i jak jest z kimś zbyt blisko to tak go to przeraża, że musi komplementować inne. Spokojnie to tylko jego sposób na problemy psychiczne

O.o

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:50:35

ale to nie pierwszy raz tak napisał...........zdarzało się ,że do innych też pisał,że są ładne i to nie były wcale koleżanki

CO MAM O TYM MYŚLEĆ-FACET

16 wrz 2009 - 21:51:38

nom... ale nie wiesz czy się do niej przystawia... pogadaj z nim, a nie będziesz dochodzenie robić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kiedy sni sie zmarły....