Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

53 minut temu

sprawdzony stomatolog

56 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tekst genialny polecam go kazdej zdesperowanej moze to otrzeźwi :D https://pokolenieikea.com/2017/07/24/jak-trzymac-kobiete-na-glodzie/

zweryfikowana
Posty: 346
Ostrzeżenia: 1/5

Ten tekst to majstersztyk!!

kobiety musza miec swoja godnosc a nie byc jak muzułmanki posłuszne bo facet to pan i władca

Ha!Ha!Ha!:D
Świetny tekst.
Powinny go przeczytać te dziewczyny,
które często zadają podobne pytania na tym forum.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

a ja przeczytałam właśnie i nie widzę tam ani krzty majstersztyku pod żadnym względem. Jedyne z czym się zgadzam to fakt, że kobieta powinna mieć swoją godność i dawno pogonić gościa. Jednak nie od dziś wiadomo, że czasami są sytuacje, że ludź dla ludzia traci głowę i rozum. Targają nim tak silne uczucia/emocje że zachowuje się irracjonalnie. Nie musi to wcale oznaczać że dziewczyna jest głupia, kretynka, idiotka i inne obraźliwe określenia jakich używa autor. Nikomu nie zrobiła krzywyd poza samej sobą więc nie rozumiem skąd u autora przyzwolenie aby nią pomiatać i obrażać.

Wiem,że są takie "typki",które potrafią robić "wodę z mózgu",manipulować,zwodzić...
Tylko normalna i myśląca dziewczyna prędzej lub później powinna się obudzić.Wiem,że są emocje... Jednak...czy taka "durna baba"
(za przeproszeniem) nie widzi,że krzywdzi sama siebie?
Jedne Panie potrzebują mniej czasu,inne więcej na otrzeźwienie,
ale myślę,że ciągnięcie takich "znajomości" przez lata to faktycznie durnoctwo.Dziewczyna ma niską samoocenę i zdaje sobie sprawę z własnych błędów,co powinno definitywnie spowodować koniec tej "zabawy".
Nie dziwię się autorowi,że używa takich określeń.

Cytat
nbbo
a ja przeczytałam właśnie i nie widzę tam ani krzty majstersztyku pod żadnym względem. Jedyne z czym się zgadzam to fakt, że kobieta powinna mieć swoją godność i dawno pogonić gościa. Jednak nie od dziś wiadomo, że czasami są sytuacje, że ludź dla ludzia traci głowę i rozum. Targają nim tak silne uczucia/emocje że zachowuje się irracjonalnie. Nie musi to wcale oznaczać że dziewczyna jest głupia, kretynka, idiotka i inne obraźliwe określenia jakich używa autor. Nikomu nie zrobiła krzywyd poza samej sobą więc nie rozumiem skąd u autora przyzwolenie aby nią pomiatać i obrażać.
Wiesz znam taka parę która jest patologiczna ona lubi dostac po gębie on lubi sie znecac do obu nic nie dociera ale wszystko jest kwestą czasu kiedy przekroczonbe zostana granice i dojdzie do nieszczescia a przeciez wystarczy zakonczyc takie chore relacje. Poza tym jak facet ma szanowac kobiete skoro ona sama do siebie nie ma szacunku. Piszesz o zachowaniach irracjonalnych ok one są kiedy człowiek ma na oczach rózowe okulary i zwiazek jest w fazie poznawczej wtedy jestesmy w takim stanie euforycznym działaja hormony ze nie widzimy wad ale kiedys te okulary opadaja i przychodzi czas na refleksje i dobrze jest jak człowiek zacznie obiektywnie patrzec na taki zwiazek. Piszesz ze nikomu krzywdy nie robi po czesci sie zgodze a co z jej bliskimi którzy musza patrzec na to. wierz mi nie ma nic gorszego kiedy widzisz bliska ci osobe ktora popełnia głupoty a ty tylko mozesz na to patrzec i to cholernie boli.

Cytat
agata74
wierz mi nie ma nic gorszego kiedy widzisz bliska ci osobe ktora popełnia głupoty a ty tylko mozesz na to patrzec i to cholernie boli. [/b]

To podzielam,bo sama mam taki przypadek w rodzinie i wiem,jak to boli.
Świetnie rozumiem,co próbujesz powiedzieć.:(

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 tytuł w punkt ! Już wiem, gdzie nie pisać w razie desperacji jak mnie co dopadnie ;) Autor przejęty losem kobiet zdesperowanych, pomiatanych postanowił napisać notkę ... @nbbo ta pani dała mu na to przyzwolenie pisząc do niego widać może potrzebowała opitolenia.

Morał dla mnie jeden: nie pisać do wulgarnych blogerów z internetów, bo się muszę szanować jako kobieta.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

jeśli kobieta ma silny charakter i wie czego chce od życia, to nie da sobą nikomu kierować.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przemyslenia