Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mój facet to egoista?

26 lip 2017 - 10:06:23

Nigdy nie sądziłam, że będę szukać pomocy na forum, ale naprawdę liczę na was kochane kobiety i na wasze opinie.
Z moim facetem jesteśmy ze sobą ponad 3 lata, niestety od roku dochodzę do wniosku, że ja i on bardzo się różnimy. Mamy zupełnie inne priorytety, może podam przykład:
- dla mnie pieniądze owszem są ważne, ale nie stanowią fundamentu do szczęścia, on zaś kocha pieniądze i stwierdził, że jemu pieniądze są potrzebne do szczęścia, żeby żyć w luksusie,
- ja mam rodzeństwo i zawsze się musiałam dzielić i martwić wzajemnie o sobie, on jest jedynakiem i zawsze martwiono się o niego,
- nie mam problemu iść do lumpa i kupić sobie bluzkę, dla niego to wstyd,
- ja lubię tańczyć on nie przepada za imprezami,
- ja uwielbiam dzieci i w dalekiej przyszłości chciałabym je mieć, on twierdzi, że dzieci to ograniczenie,
- dla niego praca w biedronce to brak ambicji dla mnie to ostateczna deska ratunku (jeśli pieniążki są potrzebne),
- jemu dają szczęście drogie auta, dla mnie najważniejsze, żeby jeździło.

Mamy razem zamieszkać, jednak kiedy mi powiedział, że jak będzie źle (pieniądze) to on wyjeżdża za granicę...jest mi przykro,bo ciągle jest "ja" a nie "my". Moje dobre koleżanki stwierdziły, że nie pasujemy do siebie, choć życzą nam dobrze, ale twierdzą, że on jest egoistą i myśli o sobie. Czekam na niego rok, bo postanowił, że wyjedzie, uszanowałam to, ale nie mogę już tak życ,gdzie pieniądze i siłownia są ważniejsze niż ja.Chcę czuć się pewna w związku z osobą, którą kocham, ale mam wrażenie, że z moim facetem nigdy tak nie będzie, za kilka dni mamy poważnie porozmawiać, ale ja już naprawdę zaczynam wątpić czy stworzymy szczęśliwy związek z takim podejściem.

Mój facet to egoista?

06 sie 2017 - 13:17:37

Na pewno ma inne priorytety niż Ty. Mocno odmienne, mocno się różnicie. Jeśli on w swoich planach nie uwzględnia Ciebie i Twoich priorytetów, nie będzie Ci z nim dobrze w życiu. Czy warto wówczas pchać się w taki związek, zamiast poszukać kogoś o światopoglądzie i priorytetach zbliżonych do Twoich ?

Mój facet to egoista?

06 sie 2017 - 14:08:09

Różnice między wami są bardzo istotne.
Twojemu facetowi zależy tylko na gromadzeniu dóbr materialnych i posiadaniu oraz dostatnim życiu.
Życie to nie bajka, wystarczy moment, choroba, brak zdolności do pracy i wszystko pęka jak bańka mydlana.
Jak skończą się pieniążki to co będzie?
Twój facet nie chce mieć dzieci bo dzieci go ograniczą no i kosztują.
Czy jesteś w stanie z tego zrezygnować.
Może teraz nie myślisz jeszcze o potomkach ale co będzie za kilka lat, kiedy będziesz chcieć je mieć.
Czy warto czekać jeszcze kilka lat i tkwić w związku z kimś kto kocha tylko siebie i pieniążki.
Według mnie nie, ale to twoje życie i twoja decyzja.
Musisz wszystko przemyśleć i sobie dobrze poukładać by potem nie żałować straconych lat.
Ps. Praca w Biedronce to nie hańba, hańbą jest kraść, oszukiwać, sprzedawać narkotyki itp.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Mój facet to egoista?

09 sie 2017 - 13:15:48

oj ten sposób to wy wspólnie niczego nie zbudujecie, każde z Was ciągnie w inną stronę i jak razem zamieszkacie t będzie to rodzić takie konflikty że hej. Zastanów się nad sensem dalszego związku.

Mój facet to egoista?

11 wrz 2017 - 13:16:29

Niestety ale też czarno to widze. Facet nie dość że jest egoista to kompletnie niedojrzałym. Ja bym nie traciła czasu na takiego typa ale rozumiem że dobrze sie mówi a co innego jak dziewczyna zakochana... Mam nadzieję że cokolwiek zdecydujesz to nie będziesz załowała :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.337

Mój facet to egoista?

11 wrz 2017 - 14:00:39

Z dwojga złego wolałabym takiego co potrafi sam o siebie zadbać niż czekać az dostanie np od rodziców albo ciebie pogoni do roboty
Z drugiej strony jezeli masz byc nie szczęśliwa przez resztę życia..
Ten ważny wybór należy do ciebie

Mój facet to egoista?

11 wrz 2017 - 14:58:25

To nie jest kwestia egoizmu. On nigdy nie musiał o nic walczyć, niczym się dzielić. Syneczek rodziców. Może gdyby nie tekst o siłowni, to próbowałabym go tłumaczyć, bo znam podobne przypadki.
Ale jednak...lepiej popłakać chwilę, że się z nim nie jest niż potem płakać, że się z nim jest!
Nigdy nie będziecie razem widzieli tego samego nawet jak uda wam się spojrzeć w tym samym kierunku.

Mój facet to egoista?

11 wrz 2017 - 15:23:26

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-12 09:01 przez wiosenna7.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Mój facet to egoista?

26 wrz 2017 - 12:06:43

no i jak tam sytuacja? Coś lepiej? Daj znać jak tam sprawy się mają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ej dziewczyny a czy ja jestem przystojny?