Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 12:27:54

najlepsze jest to że autorka prosi o poradę o nasz punkt widzenia a jak się okazuje że duża wina leży po jej stronie to zaczyna być nie miła opryskliwa i ma na każdą naszą rade swoja odpowiedz:) to ja się pytam po jakiego hu*** tu się żali chyba myślała ze każda z nas napisze jej jaka to ona biedna przy nim jest a okazało się co innego:)nawet mnie już z nim połączyła nie znając mnie, że będzie do mnie pasował bo lubi sobie ziółko zapalić:)mam wrażenie ze to dzieci są:)bo w sumie która poważna kobieta by się tak zachowywała jak autorka i jej cały ten wątek:)

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 13:41:14

Cytat
trrololoo
Miałam taką samą sytuacje.. w sumie mam. Jestem z moim chłopakiem 2,5 roku. Na początku jak w każdym zwiazku było normlanie, potem sie zbliżalismy do siebie itd.. W tamtym roku jakoś w grudniu zaczął stopniowo sie zmieniać, olewał mnie, nie odpisywał, zdarzało sie tak, że potrafił sie do mnie odezwać po tygodniu nie pisania, spotykania i tak jakby nic sie nie stało pisal po tygodniu "cześć kochanie co tam". Z każdym dniem stawało sie to dla mnie męczące. Strasznie go kochałam, ale nie chciałam byc traktowana w taki sposób. Zerwałam z nim i stało sie tak, że w ten sam dzień napisał do mnie chłopak z mojej szkoły, którego znałam tylko z widzenia.. Pisaliśmy razem około tydzień, on pozwalał mi zapomnieć o tym wszystkim, fajnie sie z nim dogadywalam. Potem wyszlismy i tak można powiedzieć, że całkiem powoli zapominałam o moim byłym i to jak mnie traktował. Nagle pojawił sie z nikąd dowiedziawszy sie ,że spotykam sie z innym. Jego nastawienie zmieniło sie o 180 stopni, starał sie i walczył. ( prawdopodonnie jego zachowanie było spowodowane tym, że ćpał.. nie przyznał sie ale zachowania i wszystko wnioskowało na to, dopiero po paru msc przyznał sie,że brał). Teraz mam to samo, to samo zachowanie itd, mówi ze nie bierze, ale nwm czy mam w to wierzyć, bo on umie tylko kłamać i kręcić.. Postanowiłam, że jeżeli jak mówi ze nie bierze, a sam nie wie co mu sie dzieje określony czas, jezeli sie nie zmieni po prostu kończe to wszystko bez powrotów bo i tak za pare miesięcy wyjeżdzam i by to nie miało sensu.

Propozycje mam dla Ciebie taką.. jezeli cie nie traktuje tak jak trzeba olej go, nie pisz do niego, nie odzywaj sie. On po pewnym czasie sam do ciebie przyleci bo zobaczy , ze odpusciałas bo oni wszyscy lubia jak sie za nimi lata.. jak przestaniesz moze przemysli. Albo popisz z kims i sie spotkaj:) moze złapie go troche zazdrosci i sie ogarnie. Jezeli nie to zrób jak ja i skończ ten specyficzny związek . Bo po co sie męczyć?

Dzięki wielkie :)

Cytat
edekzkrainykredek2
najlepsze jest to że autorka prosi o poradę o nasz punkt widzenia a jak się okazuje że duża wina leży po jej stronie to zaczyna być nie miła opryskliwa i ma na każdą naszą rade swoja odpowiedz:) to ja się pytam po jakiego hu*** tu się żali chyba myślała ze każda z nas napisze jej jaka to ona biedna przy nim jest a okazało się co innego:)nawet mnie już z nim połączyła nie znając mnie, że będzie do mnie pasował bo lubi sobie ziółko zapalić:)mam wrażenie ze to dzieci są:)bo w sumie która poważna kobieta by się tak zachowywała jak autorka i jej cały ten wątek:)

myślisz, że normalna,dorosła kobieta pozwalałaby swojemu facetowi na to?
btw. nie jestem dzieckiem .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-05 13:42 przez malinka05064.

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 13:56:58

Mam 31 lat i mówię wszystko dla ludzi w Odpowiedniej proporcji wiec odpowiedz siebie sama na pytanie, dziękujesz dziewczynie która napisała żebyś wzbudziła zazdrość w swoim chłopaku pisząc z innymi a każda inna odpowiedz traktujesz tak samo.... wiec tak dla mnie jesteś dzieckiem które samo nie potrafi podjąć decyzji- jak ci już napisali widocznie lubisz buc oszukiwana...

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 14:10:16

Cytat
edekzkrainykredek2
najlepsze jest to że autorka prosi o poradę o nasz punkt widzenia a jak się okazuje że duża wina leży po jej stronie to zaczyna być nie miła opryskliwa i ma na każdą naszą rade swoja odpowiedz:) to ja się pytam po jakiego hu*** tu się żali chyba myślała ze każda z nas napisze jej jaka to ona biedna przy nim jest a okazało się co innego:)nawet mnie już z nim połączyła nie znając mnie, że będzie do mnie pasował bo lubi sobie ziółko zapalić:)mam wrażenie ze to dzieci są:)bo w sumie która poważna kobieta by się tak zachowywała jak autorka i jej cały ten wątek:)
pewnie myslała ze kazdy jej powie jaka ona biedna a widziały gały co brały wiec... mnie przeraza to uwłaszczanie sobie ludzi jak by byli rzeczami i takie kurczowe trzymanie sie tego. Zrozumiałabym ten dylemat kiedy jest ten facet to jej mąż a to tylko facet który nie ma wstosunku do niej zadnych zobowiązan wiec dzis jest jutro nie ma. Po cholere wpedzac sie w lata w takich zwiazkach i jeszcze nazywac to miłoscia masakra. A juz po bandzie pojechane z tym połaczniem Ciebie z tym chopakiem. szkoda że nie mam takich zdolnosci ze za skinieniem dłoni ludzie zmieniaja sie na takich gdzie pokazana jest ich dojrzałosć i wierz mi mało kto ma dojrzałość 17 lat a nie wspomne o dojrzałosci równej tej jaka ma sie w metryce. Szkoda bo moze wtedy przejrzekibysmy na oczy na jakim etapie jestesmy i ile pracy przed nami do wykonania.

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 19:16:42

Jego nie zmienisz. To pewne. Jeśli on się zmieni, to na chwilę, żeby Ciebie zadowolić/ żeby mieć przez chwilę święty spokój, ale nikt nie będzie działał na dłuższą metę wbrew sobie. Jeśli sam nie będzie chciał zmian to Ty tego nie spowodujesz. Sorry...to tak nie działa. Sama też byś nie chciała mieć postawionej przed sobą listy wymagań do której masz się dostosować, tak na już, które są totalnie wbrew Twoim przyzwyczajeniom, przekonaniom i upodobaniom. A jeśli już zrozumiesz, że jego nie zmienisz to drugim krokiem jest zastanowienie się, czy odpowiada Ci bycie z kimś takim albo siakim. Jeśli dojdziesz do wniosku, że mimo wszystko Ci odpowiada to z nim bądź, jeśli dla Ciebie jego zachowanie/ sposób życia/ znajomi/cokolwiek/ są dla Ciebie nie do zaakceptowania to się rozstańcie.

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 19:27:43

Cytat
agata74
bo
w samo sedno :)

mój chłopak mnie oszukuje .

05 cze 2017 - 20:59:45

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA RADY, JUZ PODJĘŁAM DECYZJĘ :)

mój chłopak mnie oszukuje .

06 cze 2017 - 18:33:42

Cytat
dziulka1607
Jego nie zmienisz. To pewne. Jeśli on się zmieni, to na chwilę, żeby Ciebie zadowolić/ żeby mieć przez chwilę święty spokój, ale nikt nie będzie działał na dłuższą metę wbrew sobie. Jeśli sam nie będzie chciał zmian to Ty tego nie spowodujesz. Sorry...to tak nie działa. Sama też byś nie chciała mieć postawionej przed sobą listy wymagań do której masz się dostosować, tak na już, które są totalnie wbrew Twoim przyzwyczajeniom, przekonaniom i upodobaniom. A jeśli już zrozumiesz, że jego nie zmienisz to drugim krokiem jest zastanowienie się, czy odpowiada Ci bycie z kimś takim albo siakim. Jeśli dojdziesz do wniosku, że mimo wszystko Ci odpowiada to z nim bądź, jeśli dla Ciebie jego zachowanie/ sposób życia/ znajomi/cokolwiek/ są dla Ciebie nie do zaakceptowania to się rozstańcie.

Konkretna propozycja i rzeczowe postawienie sprawy w całym jej sensie.
...Jasno i na temat. "Albo wóz,albo przewóz".
Jak najbardziej popieram!super

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

mój chłopak mnie oszukuje .

21 lip 2017 - 08:03:36

nie możesz mu zabraniać spotkania z kolegami tylko dlatego, że palą trawkę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co jest ze mną nie tak?