Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 08:25:25

Ankieta
oddanych głosów: 13
Wszyscy mogą głosować.
Iść na mecz




Sprawa wygląda tak:
On starszy o 8 lat, jak to wczesniej myślałam dojrzały , poukładany..
Pózniej jednak okazało się,że mentalnie nie bardzo.
Chłopak przejechał sie dużo razy w życiu , uznał że skoro ja jestem na studiach to ciagle imprezuje, dookoła kolesie, alkohol te sprawy.. Stwierdził,że jestesmy na innym etapie w życiu.
Jest on bardzo narwany i czesto cos robi a pozniej myśli.. Nie spotykalismy sie długo ,ale wkreciłam sie i zaczęło mi zależeć na tej znajomości( bardzo rzadko mi sie to zdarza) . Pare dni temu potrafił jeszcze dzownic do mnie 3 razy dziennie, mowic ,że mam w sobie to cos i ciągle chciał sie spotykac. Po ostatnim moim wyjściu z kolezanką (ktorej nie widziałam długo) , było to wyjscie na piwo co mu oczywiscie nie pasowało, stwierdził że powinnam dac sobie z nim spokoj bo nic do mnie nie czuje i tylko marnuje moj czas. Nie przemawia to do mnie, bardziej myśle ,że sie wystraszył. Teraz pytanie do was, czy zagrac w otwarte karty? Jutro gra mecz,zawsze na nie jezdziłam z kolezanką bo jej chłopak gra razem z nim. Myśle czy by tam nie pojechać, wtedy pewnie by podszedł i bysmy pogadali, na żywo lepiej poznac co jest pięć. Miałabym też jasną sytuacje gdyby nie podszedł.. Ale z drugiej strony może lepiej nie pokazywac się tam, niech zobaczy ,że mnie juz tam nie ma jak kolezanka przyjdzie sama.. może wtedy cos do niego dotrze? Nie gadamy od 4 dni takze sytuacja jest świeża . POMOCY!!!

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 08:32:28

Cały czas będzie Cię stawiał pod ścianą. Nie będziesz mogła "być sobą" Będzie Ci wypominał wyjścia z koleżankami, kolegami(?). Potem przepraszał. Ciągła huśtawka. Facet starszy o 8 lat powinien być bardziej zrównoważony.
Zastanów się w co się pakujesz i na kiego grzyba Ci taki układ?

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 08:58:24

Cytat
alicja70
Cały czas będzie Cię stawiał pod ścianą. Nie będziesz mogła "być sobą" Będzie Ci wypominał wyjścia z koleżankami, kolegami(?). Potem przepraszał. Ciągła huśtawka. Facet starszy o 8 lat powinien być bardziej zrównoważony.
Zastanów się w co się pakujesz i na kiego grzyba Ci taki układ?
zgadzam się z Alicją, cos jest nie tak skoro chłopakowi przeszkadza wychodzenie z innymi i tu by mi sie zapaliła czerwona lampka ale twój wybor chcesz byc jak kobieta arabska ktora nie moze bez pozwolenia swojego faceta nic zrobic ? a nie daj boze jeszcze cie uniezależni od pieniedzy bo stwierdzi ze to on jest od zarabiania a ty masz siedziec w domu bo takie przypadki tez mi sa znane. Nikt nie jest niczyja własnoscia nawet po slubie, wiec nie mozna nikogo zamykac w złotej klatce i liczyc na to ze ta osoba bedzie szczesliwa. Na mecz bym poszła ale jasno postawiła bym granice kolesiowi ibyłabym w tym konsekwentna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-01 08:59 przez agata74.

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 09:19:12

W jaki sposob postawiłabys te granice?
Jak dla mnie sytuacja jest ciężka bo jak juz pisałam, nie mam pewności ,że chodzi tu o alkohol i wyjścia ze znajomymi, w koncu napisał też że nic nie poczuł. Tyle ,że to zaprzecza jemu wczesniejszemu zachowaniu ,dlatego mam mętlik.

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 09:54:34

Jeśli pójdziesz na mecz, to pokażesz, że zależy przede wszystkim Tobie. Żeby sprawdzić jego, polecam nie odbierać telefonów od niego przez 3 tygodnie, nie odpisywać na SMS-y. Jeśli mu naprawdę na Tobie zależy, to sam wyjdzie z inicjatywą i nie będziesz musiała dumać, czy to jest ten, czy nie ten. Ale z życia wiem, że mężczyzn należy słuchać, bo zwykle są szczerzy jeśli mówią "nie jestem dla ciebie", albo 'jesteś dla mnie za dobra', albo 'nic do ciebie nie czuję' - uwierz mu, bo jak na razie robisz za niego wymówki, a facet daje ci jasne sygnały, że za tobą nie szaleje. Wierz mi, jesteś warta takiego mężczyzny, który nie będzie mógł się doczekać, żeby usłyszeć Twój głos i zabrać cię na randkę, przedstawić znajomym i pokazać swój kawałek świata. Polecam Ci obejrzeć film 'Kobiety pragną bardziej' (He's just not that into you, 2009). Powodzenia w miłości!

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 11:37:44

Zabawa w kotka i myszkę, on jest kotem a ty myszą, on chce pokazać że jest silniejszy ale to ty zawsze górujesz a on pokazuje pazura żeby cię stłamsić i zdołować...nie warto pokazywać że zależy ci na nim, odpuść ten mecz, niech poczuje się tak jak ty i zobaczy że nie może tak z tobą pogrywać, będzie mu na tobie zależało to zrobi wszystko żeby to naprawić, nic nie będzie robił oznacz to że faktycznie nie traktuje cię poważnie...to jak ze zdobyciem bramki, jeżeli będzie chciał strzelić gola to będzie się dwoił i troił żeby strzelić, tak też powinno być z uczuciem do ciebie, jeżeli lekceważąco traktuje związek i nic nie robi żeby to umocnić a wręcz odwrotnie prowadzi gierki psychologiczne, to daj se z nim spokój ponieważ zawsze bedzie to robił i może być tylko gorzej.

Zagrać w otwarte karty?

01 cze 2017 - 22:40:41

Dziewczyny mają rację,a szczególnie popieram wypowiedź CzerwoneUsta.
Jak najbardziej bym tak zrobiła,bo facet w coś gra,
ale na pewno...nie w "otwarte karty".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-01 22:43 przez czarownicaao.

Zagrać w otwarte karty?

02 cze 2017 - 07:56:16

Nie pakowałabym się w coś takiego. Kiedyś moja mama stwierdziła, że jeśli facet jest po 30 i nadal jest sam bez konkretnego powodu to musi z nim być coś nie tak. Długo uważałam, że jest uprzedzona i nie słuchałam, ale przekonałam się na własnej skórze. Pierwszy inteligentny, romantyczny, do rany przyłóż tylko przez 2 lata nie potrafił się określić czego tak naprawdę chce i trochę za bardzo ciągnęło go do codziennego piwka lub dwóch. Nie robił po tym awantur, ale jednak ile można pić?
Drugi przystojny, wygadany i bardzo opiekuńczy. Jak się okazało po wspólnym zamieszkaniu aż za bardzo. Gdzie i z kim bym nie poszła to na 100% go zdradzałam(oczywiście używał trochę innego słownictwa) potem nawet jak akurat miałam wolne, a on szedł do pracy po powrocie pytał z kim się dziś .... w naszym łóżku. Także jeśli facet ma do Ciebie pretensje tylko dlatego, że wyszłaś z koleżanką na piwo odpuść sobie. Przecierpisz i po jakimś czasie stwierdzisz, że wyszło lepiej dla Ciebie. Inaczej zamknie Cię na cały świat i będziesz jak kanarek w klatce. Bez znajomych, możliwości spełniania się, czy własnego zdania, bo za kazdym razem jak zrobisz coś po swojemu poczujesz się winna.

Sorry za wypracowanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy z wyglądu jestem twardziel według was?