Obecnie rozmawiamy o:

grzyb na ścianie

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 21:47:17

Jestem z moim facetem już kilka lat. Zawsze było nam razem dobrze. Ja też starałam się nie być zazdrosną jeśli chodzi o jego pracę. Jest instruktorem nauki jazdy. Nigdy mi nie dawał powodów do zazdrości - do dzisiaj. Wrócił z pracy, przyniósł do domu wszystko z auta w tym jakiś pojemnik, w którym była karteczka z napisem "smacznego serce". Zapytałam a on się coś tam uśmiechnął, że kursantka mu przyniosła kawałek ciasta i poszedł pod prysznic. No nie spodobało mi się to niby dlaczego nosi mu ciasta. W tym czasie przyszedł mu sms spojrzałam tylko nie miałam zamiaru czytać, ale sms brzmiał "smakowało? :*". To było silniejsze ode mnie, bo tę kursantkę akurat znam osobiście. Co więcej egzamin zdała ponad rok temu. Przeczytałam wszystkie sms-y, a tam on jej pisał, że ślicznie wygląda, jakie ma ładne buty, pisał jej, ze chce ją tak codziennie widzieć, kiedy mu jakieś ciasto zrobi, jakieś buziaczki w tych smsach. No ścięło mnie, nigdy go nie podejrzewałam o coś takiego. Ta dziewczyna ma 19 lat, a mój facet 34. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć ma z nią jakiś romans, kolegują się czy o co tutaj w tym wszystkim chodzi...

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 21:53:55

...Pewnie o to,że ma na Nią ochotę.Zdradzić może jeszcze nie zdążył.
Chyba bym Mu się lepiej "przyjrzała"...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 21:56:32

No powiem Ci, że trafiłaś na konkretnego gigusia, ale wiesz teraz jesteś na miejscu tej co to dziecko z nią ma chyba, a jeszcze lepsze to, że wygląda na to, że jak z tobą zaczął romanse to gruchał też do innej. Widać wybranek serca uczy nie tylko jazdy ;)

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 22:30:38

Identyczną sytuację miałam. Byłam z chłopakiem ponad 3lata który był instruktorem prawa jazdy. Okazało się po 3latach że nie tylko jazdy uczył.
Ma 33 lata a spotykał się z kursantkami w wieku 19-24. Zatem bądź czujna i poproś o konkretne wyjaśnienie sytuacji bo możesz mieć podobnie...

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 22:42:48

Dziecka nie mamy. Nie wiem może jemu to się tylko podoba, podbudowuje jego ego no pojęcia nie mam. Ogólnie znam tę dziewczynę od dziecka, mogłabym nawet jej o to zapytać, ale w jaki sposób i po co

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 22:48:51

Po prostu poważnie z nim porozmawiaj. I nie oszukuj się, że on próbuje tylko ego podbudować. Skoro to nic takiego to czemu nie opowiadał Ci o tym jak ciasteczka dostaje od byłej kursantki? Moim zdaniem zaufanie i szczerość to podstawa. Zatem usiądź i porozmawiaj z nim na spokojnie o tym co Cię trapi. Jeśli dobrze go znasz to wyczujesz od razu czy Cie oszukuje czy nie. A jeśli spotkasz przypadkiem tą dziewczynę to możesz powiedzieć że nie musi dokarmiać Twojego faceta... Zrobisz jak uważasz...

Zdradza mnie? Co robić

25 maj 2017 - 23:08:41

Rok temu pisałaś że go poznałaś, i że prawdopodobnie ma kobietę i dziecko, coś tu mącisz ponieważ wspominasz że jesteś z nim od kilku lat...ta nowa od ciasta jest praktycznie w twoim wieku:) a jak się ma poprzednia jego babka której go sprzątnełaś? Przechodzisz teraz to samo co jego była, współczuć czy nie, temat dyskusyjny, może smaczne ciasta dziewczyna piecze...rada moja, zacznij piec ciasto i podaruj facetowi inaczej zrobi tobie to co poprzedniej, powie arrivederci amore.

Zdradza mnie? Co robić

26 maj 2017 - 11:21:14

o to co pisałas jakiś czas temu a dokładnie 23 stycznia 2016
Zaczęłam kurs na prawko w listopadzie. Mój instruktor od pierwszej jazdy okazał się być bardzo fajnym człowiekiem. Cierpliwy, spokojny i opanowany. Do tego zabawny i inteligentny. Można z nim pogadać na wszystkie tematy. Zagaduje w trakcie jazdy, pożartuje nawet i powie jakiś komplement, a za dobrą jazdę chwali. Zauważyłam na którejś jeździe, że łąpie za rękę, dotyka uda niby przypadkiem a jednak. Pomaga z biegami, kiedy już tego nie potrzebuje albo z kierownicą. Całowaliśmy się na koniec ostatniej jazdy. On zaczął, a ja go nie odrzuciłam. Wczoraj po jeździe zaprosił mnie na drinka na wieczór. Zgodziłam się i spędzilismy cały wieczór w barze. Mam 18l, a on 33 i chyba nawet się zakochałam. Wiem, że to może się wydawać straszne i dla mnie samej takie jest, ale co mam zrobić. Dodatkowo czuję się okropnie, bo z tego co wiem jest z kimś i ma dziecko... . Nie wiem co mam zrobić. Jeździć z nim dalej czy zmienić instruktora

Zdradza mnie? Co robić

26 maj 2017 - 12:10:15

Chyba rozdwojenie jaźni... Polecam wizytę u psychiatry.

I usunęła konto.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-26 12:11 przez monic0.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chłopak w wojsku