Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy to zdrada w pewnym sensie?

05 kwi 2017 - 23:52:50

Myślicie że wasi mężowie czy faceci wybaczyliby wam, gdybyście takie filmiki ze swoim udziałem wrzucały do internetu?
Nie chce mi się wierzyć, zostawiliby i tyle. Kobiety są naiwne i wierzą w co chcą wierzyć...facet inaczej podchodzi do tematu, uważa że to co on robi jest ok ale jeżeli zrobi to jego kobieta to już nie jest ok. Jeżeli wam to nie przeszkadza to tematu nie ma, pozwalaj mężowi w imię miłości upokarzać siebie, nie płacz póżniej że jest jeszcze gorzej...


lola17xD, nie wierzę że mogła byś z tym żyć, nie chce mi się wierzyć nawet że tak można:)

Czy to zdrada w pewnym sensie?

06 kwi 2017 - 06:25:31

To jest zdrada! Jeszcze nie fizyczna ale jest, a do fizycznej krótka piłka! Dziewczyny do jasnej............ nie dajcie się tak traktować!!!!

Czy to zdrada w pewnym sensie?

06 kwi 2017 - 12:18:53

Cytat
lola17xD
masakra jakas..
kupilismy z mezem mieszkanie na kredyt, mamy malutkie dziecko jakby teraz odwalił jakis numer to SERIO nie mam pojęcia co miałabym zrobic
ale chyba bym wybaczyła ze względu na nasze dziecko :( az ciezko o czyms takim pomyslec :( współczuje, trzymaj sie
własnie dla dobra dziecka takich rzeczy sie nie wybacza i nie toleruje!!!! bo jak to tolerujesz a eszcze nie daj boze akceptujesz to jestes współwinna.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Czy to zdrada w pewnym sensie?

06 kwi 2017 - 12:31:10

Cytat
agata74
Cytat
lola17xD
masakra jakas..
kupilismy z mezem mieszkanie na kredyt, mamy malutkie dziecko jakby teraz odwalił jakis numer to SERIO nie mam pojęcia co miałabym zrobic
ale chyba bym wybaczyła ze względu na nasze dziecko :( az ciezko o czyms takim pomyslec :( współczuje, trzymaj sie
własnie dla dobra dziecka takich rzeczy sie nie wybacza i nie toleruje!!!! bo jak to tolerujesz a eszcze nie daj boze akceptujesz to jestes współwinna.


Ciekawa jestem czy masz dzieci ??

Czy to zdrada w pewnym sensie?

06 kwi 2017 - 12:48:19

Cytat
lola17xD
Cytat
agata74
Cytat
lola17xD
masakra jakas..
kupilismy z mezem mieszkanie na kredyt, mamy malutkie dziecko jakby teraz odwalił jakis numer to SERIO nie mam pojęcia co miałabym zrobic
ale chyba bym wybaczyła ze względu na nasze dziecko :( az ciezko o czyms takim pomyslec :( współczuje, trzymaj sie
własnie dla dobra dziecka takich rzeczy sie nie wybacza i nie toleruje!!!! bo jak to tolerujesz a eszcze nie daj boze akceptujesz to jestes współwinna.


Ciekawa jestem czy masz dzieci ??
tak mam 11 letnie dziecko :P i dobro dziecka jest dla mnie najwazniejsze

Czy to zdrada w pewnym sensie?

06 kwi 2017 - 18:08:26

" kupilismy z mezem mieszkanie na kredyt, mamy malutkie dziecko jakby teraz odwalił jakis numer to SERIO nie mam pojęcia co miałabym zrobic
ale chyba bym wybaczyła ze względu na nasze dziecko :( az ciezko o czyms takim pomyslec :( współczuje, trzymaj sie


Ciekawa jestem czy masz dzieci ?? "

@lola17xD
Ja mam dziecko 15-letnie i dla Jego dobra zrobiłabym wszystko.
Wybaczyłabyś (jeśli już) nie kierując się "dobrem dziecka".
Nie widzę tu "dobra dziecka",ale...Twój strach i obawy o to,co by było,kiedy rozstałabyś się z mężem,kiedy zostałabyś sama.
To Twój lęk o przyszłość,Twoje "chowanie głowy w piasek",
a nie "dobro dziecka" byłyby powodem takiej decyzji.
Na pewno tak byłoby dla Ciebie wygodniej.
Zresztą...dziecko,to mały człowiek,który wyczuwałby,że między rodzicami nie jest dobrze.Moglibyście udawać,ile byście chcieli.Dziecko,to nie jest rzecz-Ono odbierałoby wszystkie emocje.Dlatego nie mieszajmy w to Jego "dobra".

@agata74
brawo



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-06 23:05 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy to zdrada w pewnym sensie?

07 kwi 2017 - 07:40:58

Cytat
nnk900
no właśnie chyba cyber seks można potraktować jako zdradę.....rozmowa z nim chyba nic nie da bo przeciez i tak nie mam mozliwosci go sprawdzac czy dalej tak robi....

Coś ten związek 10-cio letni jakiś taki "chwiejno-niepewny". Widać mało czasu rozmawialiście przez te kilka lat. Już zakładasz, że tylko sprawdzanie i kontrola może pomóc ... no bida z nędzą, a domek ładny jest i sielankowy obrazek rodzinki.

zweryfikowana
Posty: 254
Ostrzeżenia: 1/5

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 19:14:56

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-10 21:35 przez nnk900.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 20:03:32

No to może być materiał na trudne sprawy ...

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 20:08:33

Cytat
malmie
No to może być materiał na trudne sprawy ...
A potem Wybacz mi...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 20:28:51

Cytat
alicja70
Cytat
malmie
No to może być materiał na trudne sprawy ...
A potem Wybacz mi...
... a może nawet dowiemy się o jaki "system szpiegowski" chodzi ;)

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 20:32:45

Cytat
malmie
Cytat
alicja70
Cytat
malmie
No to może być materiał na trudne sprawy ...
A potem Wybacz mi...
... a może nawet dowiemy się o jaki "system szpiegowski" chodzi ;)
Trza zacząć oglądać te..no jak to tam...aaa: Zdrady!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 20:39:48

Cytat
alicja70
Trza zacząć oglądać te..no jak to tam...aaa: Zdrady!
Odcinek pt. "Zdrada w łazience" i wielka reklama kamerek internetowych nuci a na dole ekranu pasek z informacją o tej stronie z filmami z klozetem w tle jako cyber-seksss

Czy to zdrada w pewnym sensie?

09 kwi 2017 - 22:43:59

Weszłam i odrazu afera szpiegowska "żona i mąż-sex afera", może detektyw Rutkowski powinien wkroczyć;)kamerka w kibelku, normalnie klozetowy klops, nie klaps...no to teraz strach pomyśleć jak ktoś pdchwyci pomysł, strach będzie korzystać u znajomych z toalethmm

Czy to zdrada w pewnym sensie?

10 kwi 2017 - 14:31:14

@malmie @alicja70 rozwaliłyście system brawo :D do jakiego poziomu trzeba upasc by montowac kamerki masakra ;( ściana



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-10 14:31 przez agata74.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy moge byc w ciazy??!!