Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja przyjaciółka spotykała się z takim. Wytrzymała niecałe 2 miesiące. W końcu zaczęło jej bokiem, że to ona proponuje większość spotkań, i zwykle inicjuje kontakt a facet tylko przytakuje jak wierny piesek :).

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Wierne psy są coool !! Ale przecież nawet nie wiesz jaki jest, nie wiesz nic.

Cytat
kasia5266
Moja przyjaciółka spotykała się z takim. Wytrzymała niecałe 2 miesiące. W końcu zaczęło jej bokiem, że to ona proponuje większość spotkań, i zwykle inicjuje kontakt a facet tylko przytakuje jak wierny piesek :).

Mnie też męczyłoby to,że wiecznie muszę "grać pierwsze skrzypce",ale...może niektóre dziewczyny wolą taki typ facetów.
Trudno doradzić.hmm

Według mnie to kobieta powinna być zdobywana a nie odwrotnie. Jeżeli on lubi żeby kobieta jak piszecie "grała pierwsze skrzypce" no to bez przesady... Co masz go na randki, do kina zapraszać i jeszcze sama inicjować rozmowę?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Facetowi już łatka chyba przypięta została ... faza znajomości dopiero rozpoczęta, a już jakby skazany i to jeszcze przez to, że Autorka niby nie wie jak się zachować, ale wypisywać porównania potrafi jak to koleżanka miała. W ogóle nie rozumiem co jest złego w graniu pierwszych skrzypiec :P
Ogólnie to lepiej jakby po partnersku było, ale jak pierwszy skrzypce moje to czemu nie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-25 16:48 przez malmie.

Nikt nie pomyślał, że facet może być na tyle grzeczny, żeby na pierwszym spotkaniu nie robić z siebie maczo? Nie znam osoby, więc na pierwszym spotkaniu, biznesowe czy towarzyskie, nigdy nie pokazuję wszystkich kart. Jeżeli ktoś tak robi, to zazwyczaj traci...a wy już go pogrzebałyście:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Najbardziej w tym wątku "rozwala" mnie tytuł ... jakie to nietypowe jest.

Nie każdy jest super pewny siebie ale to da się wypracować! Poza tym być może powiedział tak by troszke podnieść swoje ego:)

Niestety nic z tego. Facet ma tak niskie poczucie własnej wartości , że nie dałabym rady z nim być. Jak usłyszałam:
-gdybyśmy poszli razem na basen pewnie byś mnie wyśmiała
- to czy to mi nie odpowiada w moim wyglądzie
odechciało mi się raz na zawsze.Najpierw musi choć trochę zmienić podejście do siebie, żeby móc się z kim związać na poważnie. Oczywiście usłyszałam, że on się spodziewał, że nic nie wyjdzie i był na to przygotowany.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie chciał ze mną zamieszkać - odważyłam się zerwać. Czy są szanse?