Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Garnki Hoffner opinie

24.01 o 9:48

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Nie wiem co zrobić

10 mar 2017 - 17:53:55

trochę to brutalne ale jednak trochę prawdziwe.

Nie wiem co zrobić

17 mar 2017 - 18:05:29

Wiecie przez ten okres sytuacja się wyjaśniła spotykamy się praktycznie wszystkie weekendy plus dni w tygodniu. Nie jest wylewny tylko denerwuje mnie takie rzeczy jak np.
Kończy prace nie odezwie sie sam mija godzina dwie trzy napisze do niego a on mi pisze ze jest na imieninach u kolegi. Nie chodzi o kontrolę ale o taką głupia wiadomość co robi jakie ma plany na wieczór. ..

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie wiem co zrobić

17 mar 2017 - 20:01:35

A Ty mu tak opisujesz wszystko ? Co i gdzie, o jakiej godzinie ?

Nie wiem co zrobić

17 mar 2017 - 21:28:58

Raczej zawsze wie gdzie jestem

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Nie wiem co zrobić

17 mar 2017 - 21:45:56

Aha.
No i tak ogólnie to gdzie bywasz ?

Nie wiem co zrobić

17 mar 2017 - 22:38:47

Jak wychodzi od ciebie czy odwrotnie, to nie umawiacie się i nie rozmawiacie o swoich planach? On do ciebie też tak często wydzwania czy tylko ty do niego, dziwne relacje, ale jak ci to nie przeszkadza:) nie, gdyby ci to nie przeszkadzało, to nie było by tego wątku...kiedyś już były podobne wątki, mięsny jeż czy coś w ten deseń, też bez przerwy dzwoniła do faceta, ale jak ktoś lubi taki scenariusz to ok:)

Nie wiem co zrobić

18 mar 2017 - 07:51:44

Spytaj wprost bo inaczej się nie dowiesz

Nie wiem co zrobić

18 mar 2017 - 11:15:30

Cytat
CzerwoneUsta
Jak wychodzi od ciebie czy odwrotnie, to nie umawiacie się i nie rozmawiacie o swoich planach? On do ciebie też tak często wydzwania czy tylko ty do niego, dziwne relacje, ale jak ci to nie przeszkadza:) nie, gdyby ci to nie przeszkadzało, to nie było by tego wątku...kiedyś już były podobne wątki, mięsny jeż czy coś w ten deseń, też bez przerwy dzwoniła do faceta, ale jak ktoś lubi taki scenariusz to ok:)



Właśnie w tym sęk ze ja do niego ni3 wydzwaniam jak chora. Daje mu dużo swobody. Spotykamy się zazwyczaj 3 4 razy w tygodniu i to nie są paro godzinne spotkania tylko siedzę u niego w mieszkaniu cały dzień i spędzamy całe dnie razem. Denerwuje mnie to że on nie czuje potrzeby napisania do mnie rano na dzień dobry czy porostu napisania mi skończyłem prace jadę do kumpla na imieniny. Przecież ja nie miałabym z tym problemu. Głupi przykład wczoraj rozmawiałam z nim o 1 w nocy i mówię mu dobrze idź spać bo zasypiasz i odezwij się rano jak wstaniesz jest 11 i wiem ze od 2h nie śpi ale się nie odezwie... a jeden głupi sms naprawdę nikogo nie zbawi. Gdyby to się pojawiało raz na jakiś czas ale często tak jest i mnie to denerwuje a też nie wiem jak to ugryźć żeby wyjść na psycholke i żeby zaraz nie pomyślał że go ograniczam bo tak nie jest. ...

Nie wiem co zrobić

18 mar 2017 - 17:55:50

Cytat
aga1793
Cytat
CzerwoneUsta
Jak wychodzi od ciebie czy odwrotnie, to nie umawiacie się i nie rozmawiacie o swoich planach? On do ciebie też tak często wydzwania czy tylko ty do niego, dziwne relacje, ale jak ci to nie przeszkadza:) nie, gdyby ci to nie przeszkadzało, to nie było by tego wątku...kiedyś już były podobne wątki, mięsny jeż czy coś w ten deseń, też bez przerwy dzwoniła do faceta, ale jak ktoś lubi taki scenariusz to ok:)



Właśnie w tym sęk ze ja do niego ni3 wydzwaniam jak chora. Daje mu dużo swobody. Spotykamy się zazwyczaj 3 4 razy w tygodniu i to nie są paro godzinne spotkania tylko siedzę u niego w mieszkaniu cały dzień i spędzamy całe dnie razem. Denerwuje mnie to że on nie czuje potrzeby napisania do mnie rano na dzień dobry czy porostu napisania mi skończyłem prace jadę do kumpla na imieniny. Przecież ja nie miałabym z tym problemu. Głupi przykład wczoraj rozmawiałam z nim o 1 w nocy i mówię mu dobrze idź spać bo zasypiasz i odezwij się rano jak wstaniesz jest 11 i wiem ze od 2h nie śpi ale się nie odezwie... a jeden głupi sms naprawdę nikogo nie zbawi. Gdyby to się pojawiało raz na jakiś czas ale często tak jest i mnie to denerwuje a też nie wiem jak to ugryźć żeby wyjść na psycholke i żeby zaraz nie pomyślał że go ograniczam bo tak nie jest. ...
z tego ciasta nic nie bedzie TY chcesz ciagłej adoracji i ciagle wszystko kontrolujesz a facet no cóz nie ma takiej potrzeby by dzwonic i pytac jak ci sie spało. faceci to łowcy a nie romantycy wiec ... i jak widac jestes swiadoma bo piszesz ze on nie czuje potrzeby a jak nie czuje takiej potrzeby to tego nie wykonuje.

Nie wiem co zrobić

18 mar 2017 - 18:02:55

Zmień faceta, poszukaj "misia":)

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 4/5

Nie wiem co zrobić

19 mar 2017 - 11:21:26

Wydaje mi się, że on po tym pijaku jest trzeźwy i robi taką zasłonę dymną, że niby po pijaku pyta. Pewnie się wstydzi, nie wie jak ma zapytać. Natomiast on jest zakochany i liczy na to, że odwzajemnisz/asz jego uczucia

Nie wiem co zrobić

19 mar 2017 - 15:09:55

Cytat
Superktosiek
Wydaje mi się, że on po tym pijaku jest trzeźwy i robi taką zasłonę dymną, że niby po pijaku pyta. Pewnie się wstydzi, nie wie jak ma zapytać. Natomiast on jest zakochany i liczy na to, że odwzajemnisz/asz jego uczucia

On jest strasznie nieśmiały sam mi to wielokrotnie podkreśla ze nie umie rozmawiać o uczuciach itd

Sytuacja trochę się wyjaśniła. Jego fochy i brak wylewnosci był spowodowany ze jestem gruba i on nie umie tego zaakceptować. Najgorsze jest to ze zamiast usiąść za mną pogadać napisał mi sms. Ze jeśli zależy mi na związku na nim to żebym wzięła się za siebie odchudzila. Pół dnia prowadziliśmy dtskusje. Bo on uważa że nic złego nie zrobił ze był szczery. Wiem ze powinnam schudnąć ale facet po dwóch miesiącach nie powinien mi takich rzeczy mówić jeszcze w taki sposób. Jestem zalamana poprostu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-31 17:08 przez aga1793.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nieczuly facet