Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z facetem

21 lut 2017 - 22:53:58

Hej!!

Razem z moim chlopakiem mieszkamy w uk.Poznalismy sie 7 miesiecy temu w pracy.Pamietam jak bardzo wtedy jak bardzo o mnie zabiegal.Ciagle pisal do mnie na pewnym portalu.Niemal codziennie interesowal sie co u mnie slychac itp.W pracy czulam jak mnie obserwuje.Ewidentnie szukal ze mna jakiegokolwiek kontaktu.Zaczelismy sie ze soba spotykac,po pracy wychodzilismy na piwo i gadalismy do pozna.
Znajomi powiedzieli mi ze rozstal sie z dziewczyna z ktora byl ponad 9 lat ... Podobno ona go zdradzila z innym.Strasznie cierpial po tym rozstaniu.W koncu to ja wpadlam mu w oko i zapytal czy mozemy sprobowac byc para.Pamietam ze nie bylam pewna czy chce z nim byc bo przeciez to facet po przejsciach.Balam sie ale jednak dalam nam szanse.I od siedmiu miesiecy spotykamy sie juz regularnie. Spedzam kazdy weekend u niego.
Od pewnego czasu wszystko sie zmienilo ...On przestal juz tak zabiegac i starac sie o mnie... Teraz czuje jakbym to ja mu sie narzucala ze wszystkim. Mam przeczucie ze on jakby sie ode mnie stopniowo oddalal ... To ja inicjuje wszystko,pocalunki itp ... W sprawach lozkowych juz nie jest tak jak kiedys.Ostatnio kiedy bylam u niego powiedzialam mu zeby polozyl sie i przytulil sie do mnie a on:'Nie przyjde bo bedziesz sie do mnie dobierac' Po tym mialam juz dosc wszystkiego.Nie mialam ochoty juz u niego nocowac.Jeszcze nigdy w zyciu nie uslyszalam od faceta ze zalezy mi tylko na jednym ... Mysle ze dziewczyna nie powinna nigdy takiego czegos uslyszec od swojego faceta.Bylam w szoku i zrobilo mi sie potwornie przykro.
Kiedys mowil ze teskni za mna a dzis nie inicjuje juz spotkan.Gdybym wczoraj nie zaproponowala spotkania to bysmy sie nie zobaczyli ... Smutne.

Czuje ze tylko ja sie zaangazowalam.To dziala w jedna strone ...
Kiedys bylo zupelnie inaczej.

Zapytalam dlaczego taki jest i ze od pewnego czasu sie zmienil a on ze to nieprawda ...
W koncu nie wytrzymalam i zapytalam wprost czy chce odejsc.Odpowiedzial ze nie chce zrywac.

Jest mi przykro ze tak zachowuje sie w stosunku do mnie.Nie zasluzylam sobie na takie traktowanie.

Zalezy mi na nim.

Co robic?

Coraz czesciej mysle ze poznal inna i teraz prowokuje mnie abym z nim zerwala.
Nie mam pojecia dlaczego chce ze mna zamieszkac skoro tak mnie traktuje ...

Problem z facetem

22 lut 2017 - 00:21:25

Myślę, że on jest obojętny ze strachu przed kolejną porażką... Czasem człowiek musi dłużej pobyć sam zanim zdecyduje się na nowy związek, bo kiedy dzieje się to zbyt szybko to niestety równie szybko się sypie. Myślę, że powinnaś poważnie z nim porozmawiać na ten temat. Aby powiedział wprost co siedzi w jego głowie, bo jeśli jesteś tylko plastrem na jego złamane serce to nie wróży to nic dobrego.

Problem z facetem

22 lut 2017 - 10:05:25

Wasiu ma rację, czasem zbyt szybkie wchodzenie w kolejny związek jest najgorszym z możliwych kroków. Każdy z nas powinien umieć być sam, tym bardziej po tak długim związku.Niestety mężczyźni często chcą się leczyć następną kobietą, ale nigdy nie wychodzi z tego nic dobrego.

Problem z facetem

22 lut 2017 - 18:06:07

@wasiu133
"...bo jeśli jesteś tylko plastrem na jego złamane serce to nie wróży to nic dobrego."

Dokładnie tak uważam.
Związki szybko budowane na silnych
emocjach trwają krótko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-22 18:09 przez czarownicaao.

Problem z facetem

22 lut 2017 - 19:36:52

Piszesz że ty inicjowałaś zbliżenia...może byłaś zbyt natrętna? Masz jakiegoś pecha do facetów:) powinnaś przeanalizować swoje związki i wyciągnąć wnioski, coś jest na rzeczy skoro ciągle w związkach masz pecha i się rozpadają...nawet węgier który wynajął po tobie mieszkanie mógł zamieszkać z tobą jak takie było lavstory, a on to olał. Daj sobie luz i nie szukaj nikogo na siłę, faceci których poznajesz są raczej kochankami a nie partnerami, jest dla ciebie oschły to raczej wielkiej miłości z tego nie będzie, odpuść.

Problem z facetem

23 lut 2017 - 07:07:18

Cytat
CzerwoneUsta
Piszesz że ty inicjowałaś zbliżenia...może byłaś zbyt natrętna? Masz jakiegoś pecha do facetów:) powinnaś przeanalizować swoje związki i wyciągnąć wnioski, coś jest na rzeczy skoro ciągle w związkach masz pecha i się rozpadają...nawet węgier który wynajął po tobie mieszkanie mógł zamieszkać z tobą jak takie było lavstory, a on to olał. Daj sobie luz i nie szukaj nikogo na siłę, faceci których poznajesz są raczej kochankami a nie partnerami, jest dla ciebie oschły to raczej wielkiej miłości z tego nie będzie, odpuść.


Rzeczywiscie masz racje... tak to ja w wiekszosci inicjowalam te zblizenia a on zarzucil mi ze zalezy mi tylko na jednym. (co jest nieprawda)Chyba za bardzo naciskalam i on poprostu ma juz tego dosc i pewnie dlatego tak sie oddala ode mnie.
Miedzy nami jest juz lepiej.Wczoraj zaproponowal spotkanie i spedzilismy ze soba wieczor.

Problem z facetem

23 lut 2017 - 07:43:42

A ja uważam, że wasze potrzeby zdecydowanie się rozmijają i powinnas przemyśleć różnicę,hmm powiedzmy, temperamentu. Jeżeli na początku związku ze strony faceta jest małe zaangażowanie seksualne, a jeszcze do tego padaja takie teksty, to wg mnie ma on po proetu niewielkie potrzeby i wszystko byłobyw porządku jeżeli ty też byś miała niskie libido. A nie będzie lepiej. Ty będziesz sfrustrowana a on znowu bidny i skrzywdzony. Zakończ to.

Problem z facetem

23 lut 2017 - 10:36:57

Obojetnosc jest najlepsza, przestan inicjowac cos sama. Jesli on zauwazy, ze cos sie w Tobie zmienilo, moze sie obudzi. Jesli nie, nie ma czego zalowac. Nie meczylabym sie cale zycie z kims, kogo nie obchodze, nie umie ze mna porozmawiac i inwestuje ja, a on juz nie.
A na pewno zaslugujesz na kogos, kto bedzie Cie docenial, i nie bedziesz sie przy kim miotac w matni, ktorej nie rozumiesz.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z facetem

23 lut 2017 - 19:38:59

Chciałaś dać mu "coś" o czym będzie myślał i tęsknił, ale nie pozwoliłaś mu na to, bo dla niego stało się codziennością. Sądzę,że między wami cały czas jest jego była.

Problem z facetem

23 lut 2017 - 20:42:16

@PaniGami
Zapewne wróciłby do Niej,gdyby tylko skinęła palcem.

Problem z facetem

24 lut 2017 - 17:09:37

Niedawno rostałam się z chłopakiem,2 miesiące temu...Na początku było ok,starał sie,czułam to,potem wyjechał do Niemiec do pracy,wracał co 2 tygodnie,kontakt był cały czas,było ok,mówił,że mnie kocha ja jego kochałam,przed świetami przyjechał i.....coś się zmieniło.Nie przytulał się już sam,znikneła ta czułość,widziałam obojętność,okazało się że poznał kogoś,rozstalismy się w 2 dzień świąt...on rzeczywiście w międzyczasie kogoś poznał,pisał z kimś teraz z nią jest-jest 10 lat od niego starsza. Dodam że ja nosiłam pod sercem jego dziecko,poroniłam,rozstalismy się 2 tygodnie po stracie dziecka

Niedawno rostałam się z chłopakiem,2 miesiące temu...Na początku było ok,starał sie,czułam to,potem wyjechał do Niemiec do pracy,wracał co 2 tygodnie,kontakt był cały czas,było ok,mówił,że mnie kocha ja jego kochałam,przed świetami przyjechał i.....coś się zmieniło.Nie przytulał się już sam,znikneła ta czułość,widziałam obojętność,okazało się że poznał kogoś,rozstalismy się w 2 dzień świąt...on rzeczywiście w międzyczasie kogoś poznał,pisał z kimś teraz z nią jest-jest 10 lat od niego starsza. Dodam że ja nosiłam pod sercem jego dziecko,poroniłam,rozstalismy się 2 tygodnie po stracie dziecka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-24 17:09 przez danonek2583.

Problem z facetem

27 lut 2017 - 22:39:46

Cytat
PaniGami
Chciałaś dać mu "coś" o czym będzie myślał i tęsknił, ale nie pozwoliłaś mu na to, bo dla niego stało się codziennością. Sądzę,że między wami cały czas jest jego była.

Jego byla jest juz z innym facetem od kilkunastu miesiecy.Widac ze to juz powazny zwiazek.Po rozstaniu z nim powiedziala ze go nie kocha i ze chce zeby ulozyl sobie zycie z inna.

Cytat
czarownicaao
@PaniGami
Zapewne wróciłby do Niej,gdyby tylko skinęła palcem.
Tez tak kiedys myslalam ze by do niej od razu wrocil,nawet zapytalam o to jego ale on zaprzeczyl.Po tym co mu zrobila,jak go potraktowala to jemu juz sie odechcialo czegokolwiek z nia. Wiele razy mowil mi ze jestem dla niego wazna i chce zamieszkac ze mna.Zdaje sobie sprawe ze trudno mu zapomniec o bylej kiedy spedzil z nia przeszlo 9 lat ... Wyobrazam sobie jakie to musi byc ciezkie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 22:46 przez flower89.

Problem z facetem

27 lut 2017 - 23:19:03

@danonek2583
No nie mów,że był studentem!!!
Jeden tu opowiadał,jak zostawiła Go taka o 10 lat starsza,
a potem przyznał,że zdradził Ją z prostytutką.
Została-nie sama,bo z kredytem do spłacenia.
Także głowa do góry!

@flower89
Nie bierzemy pod uwagę Jej,ale Jego.
Raczej nie pogodził się z rozstaniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-27 23:28 przez czarownicaao.

Problem z facetem

28 lut 2017 - 00:03:41

Dlaczego nikt nie bieże pod uwagę innych wariantów, wcale nie musi "była" być na piedestale żeby nowy związek nie wypalił, może zwyczajnie partnerzy do siebie nie pasują...

Problem z facetem

28 lut 2017 - 11:49:47

czy nikt nie widzi ze zwiazek nigdy nie jest taki sam jak na samym poczatku. Kazdy zwiazek przechodzi rózne fazy faza pierwsza zauroczenie i fascynacja sa naintensywniejsze potem rózowe okulary opadaja i swiat juz nie wyglada tak pieknie i dopada szara rzeczywistosc w której trzeba sie tez odnaleźć.I własnie jak sie stworzy silna wieź w tej szarej rzeczywistosci to zwiazek przetrwa i to długo. Z tym ze obie strony musza sie starac jednakowo. wiele zwiazków tworzymy bo spłacamy sobie nawzajem karme i one nigdy nie sa oparte na prawdziwej miłosci.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Atrakcyjność byłych partnerów.