Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

kurs prawa jazdy

10 minut temu

hala łukowa

29 minut temu

Opakowania

dzisiaj o 7:57

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy on mnie oszukuje ?!

29 lis 2016 - 08:02:11

Hej !
Mam do Was pytanie ...
Czy mozliwe jest ze na pewnym portalu gdzie mozna poznac znajomych czy poflirtowac zdjecie profilowe moze samoistnie sie zmienic ??
Czytalam ze jesli duzo ludzi polubi dane zdjecie uzytkownika portalu to automatycznie staje sie ono profilowym czy jedynie uzytkownik moze tylko je ustawic? (Badoo )


Zauwazylam ze moj chlopak z ktorym jestem od czterech miesiecy ma tam konto bo niedawno kiedy bylam u niego na pulpicie jego kompa wyswietlily mu sie powiadomienia ze jakies dziewczyny z tego portalu polubily jego profil ... Zapytalam go od razu czy ma tam konto i czy pisze z nimi a on stanowczo odmowil ... Powiedzial ze ma tam konto ale nie uzywa go ...
Weszlam na ten portal a tu patrze ze jego zdjecie profilowe jest zmienione i teraz nie wiem czy on mnie oszukuje czy to zdjecie automatycznie stalo sie profilowym po duzej ilosci polubien czy ON sam je zmienil ?!
Dodam ze jego profil teraz znajduje sie na stronie 4 a kiedys (kilka dni temu) znajdowal sie na 8 czy to oznacza ze odwiedza swoj profil ?

Nie chcialabym zeby mnie oszukiwal:(

Czy on mnie oszukuje ?!

01 gru 2016 - 19:20:20

No sądzę, że Ciebie kłamie, bo nie słyszałam żeby zdjęcie profilowe zmieniało się samoistnie na jakimkolwiek portalu.
Poza tym nawet tam jest napisane:
"Ponieważ portal Badoo służy, przede wszystkim, do nawiązywania znajomości, zdjęcie profilowe jest na nim bardzo ważnym elementem. Dzięki temu, zwiększamy bowiem swoje szanse na poznanie większej liczby ciekawych osób.
Zmiana zdjęcia profilowego na Badoo jest całkiem prosta. Wystarczy bowiem ze strony profilowej przejść do galerii zdjęć. W następnej kolejności wybrać zdjęcie, które chcemy ustawić jako profilowe, najechać na nie kursorem myszy, kliknąć w ikonę i wskazać opcję Ustaw jako domyślne. Teraz wystarczy już tylko zapisać zmiany i cieszyć się zmienionym zdjęciem"

Czy on mnie oszukuje ?!

01 gru 2016 - 19:30:22

Cytat
Pira
No sądzę, że Ciebie kłamie, bo nie słyszałam żeby zdjęcie profilowe ...
ciebie kłamie?
Kłamać (Celownik komu? czemu?)tobie, mamie, ewentualnie okłamuje (kogoś) można też kłamać przed kimś, przed nauczycielem, przed księdzem..

Jak stanowczo odmówił to może coś w tym jest.

Czy on mnie oszukuje ?!

01 gru 2016 - 20:01:56

Albo faktycznie jest jakaś sztuczka magiczka/ funkcjonalność tego portalu która po np wcześniejszej zgodzie na automatyczny wybór zdjęcia profilowego wśród tych dodanych przez użytkownika zmienia je zależnie od ilości wyświetleń, albo Twój facet to zwyczajny głupek, który ma za idiotkę Ciebie myśląc, że nie jesteś w stanie tego sprawdzić. Nie rozumiem jednego- po co Mu konto na takim portalu.. nawet jeśli założył je dawno temu, przed Waszym związkiem to teraz chyba nie jest mu do niczego potrzebne, a jeśli jest to pytanie w jakim celu?

I kolejna kwestia- gdyby Tobie wyskakiwały powiadomienia z jakiegoś badziewiaka które Cię nie interesuje, nie usunęłabyś tego?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-01 20:02 przez Kanti.

Czy on mnie oszukuje ?!

02 gru 2016 - 15:19:52

A po co mu w ogóle konto na portalu, skoro jest zajęty?

Czy on mnie oszukuje ?!

03 gru 2016 - 20:46:17

Cytat
alicja70
Cytat
Pira
No sądzę, że Ciebie kłamie, bo nie słyszałam żeby zdjęcie profilowe ...
ciebie kłamie?
Kłamać (Celownik komu? czemu?)tobie, mamie, ewentualnie okłamuje (kogoś) można też kłamać przed kimś, przed nauczycielem, przed księdzem..

Jak stanowczo odmówił to może coś w tym jest.

uuuu poczułam się jak w szkole:D Myślę, że zrozumiałaś to co napisałam, także to najważniejsze;)A błędy każdemu się zdarzają, nawet Tobie ;)Zawsze bawi mnie jak ktoś nie może pohamować się od tego by komuś zwrócić uwagę na błędy na forum, którego sens jest inny.Także więcej luzu:)

Cytat
justangel
A po co mu w ogóle konto na portalu, skoro jest zajęty?

Też tego nie rozumiem, ale jest tam również opcja by poznać znajomych, więc załóżmy, że o to jemu chodzi:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-03 20:50 przez Pira.

Czy on mnie oszukuje ?!

03 gru 2016 - 21:16:51

Cytat
Pira
Cytat
alicja70
Cytat
Pira
No sądzę, że Ciebie kłamie, bo nie słyszałam żeby zdjęcie profilowe ...
ciebie kłamie?
Kłamać (Celownik komu? czemu?)tobie, mamie, ewentualnie okłamuje (kogoś) można też kłamać przed kimś, przed nauczycielem, przed księdzem..

Jak stanowczo odmówił to może coś w tym jest.

uuuu poczułam się jak w szkole:D Myślę, że zrozumiałaś to co napisałam, także to najważniejsze;)A błędy każdemu się zdarzają, nawet Tobie ;)Zawsze bawi mnie jak ktoś nie może pohamować się od tego by komuś zwrócić uwagę na błędy na forum, którego sens jest inny.Także więcej luzu:)

Cytat
justangel
A po co mu w ogóle konto na portalu, skoro jest zajęty?

Też tego nie rozumiem, ale jest tam również opcja by poznać znajomych, więc załóżmy, że o to jemu chodzi:)
nie przesadzaj a ja uwazam zę poprawianie jest jak najbardziej na miejscu, sama jestem dyslektykiem i wiem że błedy sie przytrafiają i sie nie obrażam bo nie ma o co . A takie błedy językowe jak zastosowałaś to czyste niechlujstwo językowe to tak samo jak ze słowem perfumy notorycznie używana jest forma perfuma. co do samego wątku nie rozumiem posiadania takich profili jak jestem w zwiazku

Czy on mnie oszukuje ?!

06 gru 2016 - 14:07:34

Tydzien temu porozmawialam z nim o tym powaznie.Poprosilam go zeby natychmiast usunal konto jesli jestem dla niego wazna i zrobil to.Spradzilam i faktycznie jego konto zostalo usuniete.

Czy on mnie oszukuje ?!

06 gru 2016 - 14:16:47

Cytat
flower89
Tydzien temu porozmawialam z nim o tym powaznie.Poprosilam go zeby natychmiast usunal konto jesli jestem dla niego wazna i zrobil to.Spradzilam i faktycznie jego konto zostalo usuniete.

I założył nowe;)

Czy on mnie oszukuje ?!

06 gru 2016 - 14:19:22

Cytat
justangel
Cytat
flower89
Tydzien temu porozmawialam z nim o tym powaznie.Poprosilam go zeby natychmiast usunal konto jesli jestem dla niego wazna i zrobil to.Spradzilam i faktycznie jego konto zostalo usuniete.

I założył nowe;)



Mysle ze nie chcialoby mu sie w to bawic jesli jest ze mna.

Czy on mnie oszukuje ?!

06 gru 2016 - 14:40:37

A ja myślę, że gdyby był uczciwy to by nie korzystał z tego konta skoro był z Tobą, niestety. Sprawdź za jakiś czas czy nie ma konta i tyle.

Czy on mnie oszukuje ?!

06 gru 2016 - 14:51:41

Cytat
justangel
A ja myślę, że gdyby był uczciwy to by nie korzystał z tego konta skoro był z Tobą, niestety. Sprawdź za jakiś czas czy nie ma konta i tyle.


Zdaje sobie sprawe ze nie powinien w ogole miec tego konta bedac ze mna. Od czasu do czasu sprawdzam i poki co nie znalazlam nic podejrzanego.Jesli on znowu zalozy tam konto to dla mnie bedzie jasna sytuacja ze nalezy poprostu od niego ODEJSC.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Faceci cud miód