Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Głupia sytuacja

15 lis 2016 - 22:10:09

Miesiąc temu rozstalam sie z moim facetem... byliśmy ze sobą 3 lata i rok mieszkania razem.... w sumie od dłuższego czasu się nie układało. Od jakis dwóch tygodni pisze ze swoim byłym chlopakiem z nim się spotykalam jak miałam 18 lat obecnie 23. Ogólnie piszemy całe dnie spotykamy się przytulamy się itd. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt ze czuje się strasznie samotna nie kochana. Moje koleżanki są na etapie szukania sukni ślubnej wychowywania dzieci albo szukają swoje gniazdka cala ta sytuacja zmiana w moim zyciu przygniotla mnie jakoś psychicznie czuje się bezwartościowe nie kochana samotna i nie potrzebna... czy to jest normalne?

Głupia sytuacja

15 lis 2016 - 22:30:31

Po kilkuletnim związku to uczucie wcale mnie nie dziwi, zaczynasz wszystko od początku, masz prawo czuć ze nie jestes tam gdzie powinnaś byc. Ale powiem Ci, ze dobrze ze zaczynasz nowy rozdział to znaczy ze tamten nie był dobrym. Teraz byc mozliwe ułożysz sobie zycie na nowo pokochasz faceta swoich marzen, uwijesz z nim gniazdko i weźmiesz ślub. Nie ma co tez panikować, ze inni prą do przodu a Ty stoisz w miejscu. Twoj czas dopiero najdzie i nie ma co sie spieszyć. Na szczescie chyba warto czekac :)

Głupia sytuacja

15 lis 2016 - 22:43:59

Cytat
czokoszok1992
Po kilkuletnim związku to uczucie wcale mnie nie dziwi, zaczynasz wszystko od początku, masz prawo czuć ze nie jestes tam gdzie powinnaś byc. Ale powiem Ci, ze dobrze ze zaczynasz nowy rozdział to znaczy ze tamten nie był dobrym. Teraz byc mozliwe ułożysz sobie zycie na nowo pokochasz faceta swoich marzen, uwijesz z nim gniazdko i weźmiesz ślub. Nie ma co tez panikować, ze inni prą do przodu a Ty stoisz w miejscu. Twoj czas dopiero najdzie i nie ma co sie spieszyć. Na szczescie chyba warto czekac :)







Ogólnie to masz trochę w tym racji... poprostu wpadam w panikę. Moje koleżanki umawiają się na randki z sympatii a to nie jest w moim stylu znowu boje się ze nikogo nie poznam i zostaNe sama

Głupia sytuacja

15 lis 2016 - 23:32:03

Powinnaś cieszyć się życiem. 23 lata to nie starość :) To co piszesz brzmi tak jakbyś z braku laku chciała ponownie zwiazać się z eks, bo nikogo lepszego nie będzie. Chciałabyś żeby to facet się z Tobą związał z takich powodów?

W moim odczuciu jest to nie fair. Najpierw powinnaś ustabilizować siebie, a dopiero wchodzić w związki. Jeśli nie jesteś szczęśliwa z eks, to po co to? Tylko po to żeby było?
A co jeśli jest ktoś idealny dla Ciebie? Z tego co piszesz eks takim cudem nie jest, a sztucznie tkwienie w czymś blokuje. Niszczy. Naprawdę warto?

Znam wiele par, które rozstały się po kilku latach i po kilku tygodniach poznaly obecnych małżonków. Tylko do tego potrzeba spokoju, nic na siłę!

Głupia sytuacja

15 lis 2016 - 23:39:06

Cytat
emaergieo
Powinnaś cieszyć się życiem. 23 lata to nie starość :) To co piszesz brzmi tak jakbyś z braku laku chciała ponownie zwiazać się z eks, bo nikogo lepszego nie będzie. Chciałabyś żeby to facet się z Tobą związał z takich powodów?

W moim odczuciu jest to nie fair. Najpierw powinnaś ustabilizować siebie, a dopiero wchodzić w związki. Jeśli nie jesteś szczęśliwa z eks, to po co to? Tylko po to żeby było?
A co jeśli jest ktoś idealny dla Ciebie? Z tego co piszesz eks takim cudem nie jest, a sztucznie tkwienie w czymś blokuje. Niszczy. Naprawdę warto?

Znam wiele par, które rozstały się po kilku latach i po kilku tygodniach poznaly obecnych małżonków. Tylko do tego potrzeba spokoju, nic na siłę!



Właśnie chyba w tym jest problem ze ja nie umiem być sama...

Głupia sytuacja

16 lis 2016 - 00:11:59

Cytat
agnezja93



Właśnie chyba w tym jest problem ze ja nie umiem być sama...

Też myślałam że nie potrafię być sama i utrzymywałam kontakt ze swoim byłym, gdzie łączył nas seks i przyjaźń, ja miałam nadzieję na więcej, on w końcu znalazł sobie dziewczynę a mi podziękował... A panicznie bałam się być sama i trwałam przy moim byłym dwa lata, choć nie dawało mi to zbytniego poczucia szczęścia i teraz żałuję, że byłam taka głupia... bo straciłam dwa lata na przeszłość, która była już zamknięta więc wydaje mi się, że nie masz co panikować mając 23 lata i umawiać się z kimś, kto nie sprawia że czujesz się wyjątkowa

Głupia sytuacja

16 lis 2016 - 06:54:22

Czas działa na twoją korzyść (oczywiście do pewnego hmmm wiekuoczko). Możesz dokonać lepszego wyboru, tym bardziej ze masz już jakieś doświadczenie za sobą a i doswiadczenia twoich koleżanek nie są bez znaczenia. Związki młodzieżowe to raczej etap w życiu. Ludzie dojrzewają zmieniają się i dobrze.

Głupia sytuacja

16 lis 2016 - 13:44:29

To jest takie głupie bo mam dziwne poczucie ze nie mam gdzie jego poznać

Cytat
alicja70
Czas działa na twoją korzyść (oczywiście do pewnego hmmm wiekuoczko). Możesz dokonać lepszego wyboru, tym bardziej ze masz już jakieś doświadczenie za sobą a i doswiadczenia twoich koleżanek nie są bez znaczenia. Związki młodzieżowe to raczej etap w życiu. Ludzie dojrzewają zmieniają się i dobrze.



W styczniu kończę 24 to już nie takie młodzieżowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-16 19:59 przez agnezja93.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozstanie przez narzekanie?