Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

7 minut temu

Budowa domu

12 minut temu

Projekt wnętrza

45 minut temu

usługi stomatologiczne

48 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak mu zlamac serce?

09 lis 2016 - 20:22:17

No i dobrze, że olałaś. Czyń tak dalej nawet jeśli coś tam szepce o zemście, bo gierki uczuciami rykoszety często powodują.

Jak mu zlamac serce?

09 lis 2016 - 20:36:04

Zamiast serca, złamać mu ptaszka, żeby nie mógł się porządnie wysikać przez miesiąc. Będzie miał nauczkę na przyszłość, że nie pogrywa się uczuciami uczciwych dziewczyn.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Jak mu zlamac serce?

09 lis 2016 - 20:39:06

Cytat
Suzan
Zamiast serca, złamać mu ptaszka ...

E tam, szkoda zachodu, pewnie i tak ledwo zipie ten ptaszek ;)

Jak mu zlamac serce?

09 lis 2016 - 22:26:09

Cytat
Olaaa99
Czerwone usta, widze ze slowo rzadzimy, bardzo wzielas do siebie....
Co za przedziwny tok "rozumowania":o
Chęć rządzenia kimś, pokazywanie swojej rzekomej przewagi nie prowadzi do niczego dobrego, lepiej zajmij sie czymś pozytywnym, po prostu.

Jak mu zlamac serce?

09 lis 2016 - 22:46:46

zanim sie napisze o karmie to przydało by sie cos na ten temat wiedzec, jak to wszystko działa. we wszechswiecie nie działa zasada oko za oko ząb za ząb to ludzie bardzo lubia te zasade ale ona nie jest zgodna z uniwersum. Każde złe doswiadczenie mozna przekuc tak by stały sie one dobre, dzieki przykrym doswiadczeniom poznajemy siebie, odkrywamy nasze reakcje i nie ma niczego złego że czujesz zal, ale złe jest to ze chcesz odwetu. Pamietaj ze wszystko jest energia, kazda mysl, słowa czyny tez nia sa i wracaja do nas pomnożone o efekt w swiecie i ugeszczone w czasie.

Jak mu zlamac serce?

10 lis 2016 - 01:54:44

Nigdy nie bylam msciwa, nie krzywidzilam innych, i nie zrobie tego, wiem, ze karma dziala. Mowilam tak pod wplywem nerwow, emocji. Odpuscilam, bo szkoda czasu, nerwow, zbyt leniwa jestem na takie rzeczy-) Czasem bym tylko chciala, zeby tacy ludzie sie czegos nauczyli, zobaczyli jak to jest.

Jak mu zlamac serce?

10 lis 2016 - 09:14:02

Cytat
Olaaa99
Nigdy nie bylam msciwa, nie krzywidzilam innych, i nie zrobie tego, wiem, ze karma dziala. Mowilam tak pod wplywem nerwow, emocji. Odpuscilam, bo szkoda czasu, nerwow, zbyt leniwa jestem na takie rzeczy-) Czasem bym tylko chciala, zeby tacy ludzie sie czegos nauczyli, zobaczyli jak to jest.
ale karma nie działa w tym wcieleniu ze swoich uczynków jestesmy rozliczani po smierci:P Poza tym jaka masz pewnosc że to wasnie TY kiedys nie zrobiłas mu cos złego ( chodzi o poprzednie wcielenia) i teraz trzeba było wyrównac. Dlatego pisałam że żeby wypowiadac sie o karmie trzeba znac jej geneze proponuję ksiązki Łazariewa " diagnostyka Karmy ".

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Głupia sytuacja