Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent rocznica

03 lis 2016 - 19:10:45

Hej, niedługo z chłopakiem obchodzimy rocznicę, a raczej półrocznicę, kolejna bo to 2,5 roku za nami. Dzień zaplanowany, wycieczka, kino, kolacja no ale teraz problem prezentu bo chciałabym mu coś dać. Kupiłam już zestaw olejków do masażu: chłodzący i rozgrzewający no ale co do tego? Mamy po 23 lata.

Prezent rocznica

03 lis 2016 - 21:02:04

Obchodzicie nawet półrocznicę? Nigdy tego nie zrozumiem;p Mam partnera od 8 lat i nawet nie obchodzimy rocznic. To dopiero 2,5 roku, a już nie masz pomysłu na prezent? A jeszcze będzie niedługo 3 lata, potem 3,5 a między czasie urodziny, może imieniny, mikołajki, gwiazdka, walentynki itp:P
To mało Wam jeszcze okazji?:0 Ja nie obchodzę rocznic związku, ale pozostałe okazje jak najbardziej.
Co do prezentu zależy od tego jaki to ma być prezent- czy bardziej symboliczny? czy bardziej praktyczny? i czy ma być drogi? Jakie ma zainteresowania?
Mój naprawia samochody, uwielbia to dlatego do warsztatu mogę mu kupić coś często i wiem, że się ucieszy.
Bardzo lubi siłownie, więc już były np. dobre rękawice,odżywki białkowe itp.
Ubrania też były: koszulki, bluza
Perfumy
drobiazg sentymentalne też: breloczek z grawerem, płyty z wybranymi, piosenkami, kubki wypełnione słodyczami, własnoręcznie zrobione słodkości itp.
Do samochodu- oryginalne kosmetyki BMW.
Mata masująca
No sporo tego, aż już nawet nie mogę sobie przypomnieć. Jakoś nigdy nie miałam problemu by mu coś kupić.
Także zastanów się, czy to ma być drobiazg, czy coś związanego z jego zainteresowaniem itp.
Za mało po prostu napisałaś.
Pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-03 21:04 przez Pira.

Prezent rocznica

19 gru 2016 - 21:14:20

a może fajnym pomysłem będzie ramka cyfrowa na Wasze wspólne zdjęcia? Widziałam ostatnio na avans.pl w fajnej cenie taką i sama się nad kupnem zastanawiałam. :) mi by się takie coś podobało

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent rocznica

23 gru 2016 - 10:02:39

Kolaż wspólnych zdjęć ładnie oprawiano to moim zdaniem dobre rozwiązanie:D

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent rocznica

09 sty 2017 - 23:21:09

O rany, rany, półrocznica...;) ale superowo. U nas tego nie ma, bo oczywiście mój chłop pamięta tylko kiedy gra Real Madryt oraz jak długo potrafi wytrzymać w łóżku. Fajne są takie małe celebracje związkowe ;) a po takim okresie zasługuje na naprawdę fajne fanty na romantyczny wieczór. Olejki spoko, świece zapachowe, ewentualnie gorące kamienie do masażu. A na rocznicę (jak Ci chłopak faktycznie odpowiada) pozwoliłabym sobie na chwilę zapomnienia i kupiła mu coś specjalnego - http://www.redcoon.pl/c04370000-Xbox-One - jeśli oczywiście on jest w takich tematach. Jedno jest pewne. Jeśli jest i lubi, to będzie z Tobą do końca...bez dwóch zdań. Znam ten typ po prostu, mam go już blisko od 10 lat i nie żałuję ;) powodzenia.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-20 19:12 przez asiakorczew.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent rocznica

19 sty 2017 - 10:21:35

Dziewczyny bez przesady. Urodziny, imieniny, święta, rocznice - ciągle prezenty. Przecież waszym facetom nie zależy na tym, żebyście im kupowały jakieś rzeczy. Jak czegoś potrzebujemy to sami to sobie kupimy ;) W rocznicę związku zabiorę dziewczynę do fajnej restauracji, kupię jej jakiś wypasiony bukiet kwiatów i tyle. Nawet nie pomyślałbym o tym, ze ona też ma mi coś kupować. Zazwyczaj takie prawdziwe, duże prezenty wręczamy sobie tylko w wigilię i urodziny. Ostatnio dostałem taki fajny gadżet - etui na klucze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-19 16:03 przez moderator.

Prezent rocznica

19 sty 2017 - 10:33:36

moim zdaniem fajniej będzie jeśli zamiast kupowac kolejną materialną rzecz zrobisz mu mega masaż z użyciem tych olejków- takie prezenty są fajniejsze.

Miło, że po 2,5 roku nadal świętujecie rocznice i ważne dla Was daty jednak podobnie jak poprzedniczki jestem w szoku że obchodzicie półrocznice. To już trochę przesada, choć poniekąd zazdroszczę bo my nawet rocznic raczej hucznie nie obchodzimy bo mój partner raczej nie jest z tych co pamiętają o takich sprawach :)

Prezent rocznica

19 sty 2017 - 16:31:01

ja się kręcę nigdy bym nie pomyślała o takich bzdurach.
Dla mnie rocznica to coś okragłego a nie dziwolągi jakieś

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tak bardzo za nim tęsknię :(