Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

gorący temat

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
through_srough
Możliwe, że macie rację, że to był kosz, mi też to na kosza wygląda, ale chyba nikt z nas nie umrze, jak się go zapytam o ten telefon, no nie?
umrze godność. Ja bym nie pytała, dla mnie to by było poniżające

Cytat
puchuskubatek
Cytat
through_srough
Możliwe, że macie rację, że to był kosz, mi też to na kosza wygląda, ale chyba nikt z nas nie umrze, jak się go zapytam o ten telefon, no nie?
umrze godność. Ja bym nie pytała, dla mnie to by było poniżające

Podpisuje się pod Twoją wypowiedzią:)

Ta nie ma tel? Serio w to wierzysz? Może i mu się podobasz ale na moje oko delikatnie dał Ci kosza bo ma dziewczynę. Ja bym sobie dała z nim spokoj tym bardziej że faceci nie lubią jak to ich się próbuje zdobyć to oni wolą zdobywać. Coś o tym wiem

jeśli Ci się aż tak bardzo podoba to przecież nic się faktycznie nie stanie, jak spytasz ;) raz się zyje. powodzenia!
:)

zweryfikowana
Posty: 329
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
through_srough
Możliwe, że macie rację, że to był kosz, mi też to na kosza wygląda, ale chyba nikt z nas nie umrze, jak się go zapytam o ten telefon, no nie?

Już raz go poprosiłaś o telefon i Cię zbył a na dodatek ostatnio jeszcze olał jak weszłaś do sklepu. Serio chcesz pytać jeszcze raz?? Zaczyna mi to pachnieć desperacją i on pewnie też tak to odbierze

Wygląda na to, że jak ktoś nie ma telefonu to jest upośledzony, nie może mieć dziewczyny, nie może się umawiać i musi udawać że płeć przeciwna go nie interesuje. Co za czasy nastały.
pamiętam Dżohar Dudajew, czeczeński bojownik z 1996 r. też miał telefon. Był niewygodny dla Moskwy. Podczas rozmowy przez telefon został namierzony przez rosyjski samolot zwiadowczy i trafiony rakietą i zginął.
Ten twój koleś też się obawia strzały amora - woli udawać że nie wie co to telefon, boi się wykręcenia numeru jaki mu szykujesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-16 00:02 przez Suzan.

Ja też kiedyś powiedziałam jednemu że nie mam telefonu a potem widząc kolesia uciekałam na drugą stronę albo udawałam że go nie widzę.
On kilka razy jeszcze próbował ale mnie to jeszcze bardziej od niego odpychało.

A ja pamiętam czasy kiedy brak telefonu nie przeszkadzał w umówieniu się...Podobno chcieć to móc. Ale On nie chciał.

facet Cie spławił a Ty na sile próbujesz go usprawiedliwić. Co to za tekst, ze innych paraliżowała rozmowa z Toba? Chyba dlatego ze jestes taka natrętna :)

Macie rację, dam sobie z nim spokój. Dziękuję wszystkim za pomoc. :) Bez Was nadal bym się łudziła, zastanawiała, a może i bym nawet dalej na niego "polowała". Jeszcze raz dzięki wielkie.

Cytat
monic0
facet Cie spławił a Ty na sile próbujesz go usprawiedliwić. Co to za tekst, ze innych paraliżowała rozmowa z Toba? Chyba dlatego ze jestes taka natrętna :)
Coś w tym jest. :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-16 12:47 przez through_srough.

Ja bym dała sobie spokój. Próbowałaś, ale on nie pociągnął tematu dalej. Gdyby chciał, to by wysilił się na więcej niż jedno słowo...

a ja znam takie osoby które nie maja ani telefonu ani telewizora z z komputera tez nie korzystają więc... załozycielka watku swoim zachowaniem sprawia wrazenie desperatkia nie ma nic gorszego od zwiazku z desperatka ;)

Cytat
through_srough
Macie rację, dam sobie z nim spokój. Dziękuję wszystkim za pomoc. :) Bez Was nadal bym się łudziła, zastanawiała, a może i bym nawet dalej na niego "polowała". Jeszcze raz dzięki wielkie.

Cytat
monic0
facet Cie spławił a Ty na sile próbujesz go usprawiedliwić. Co to za tekst, ze innych paraliżowała rozmowa z Toba? Chyba dlatego ze jestes taka natrętna :)
Coś w tym jest. :D
Teraz mi zaimponowałaś :) Powodzenia w dalszych polowaniach ;)

Gdyby był zainteresowany to sam pociągnąłby dalej temat. Powiedziałaś mu wprost, że jesteś nim zainteresowana, a on zareagował jak zareagował tak więc jak dla mnie sprawa jasna. Wejdź następnym razem do sklepu i nie zwracaj na niego uwagi. Jeśli nie wykaże inicjatywy to odpuść, szkoda zachodu i czasu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Własnoręczne bony na (se..) 30 urodziny. Zbyt dziecinne?