Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam wszystkich!
W zasadzie to już od kiedy pamiętam, mam problemy w relacjach z facetami. Zwykle byłam i nadal jestem z grona tych nieśmiałych kobiet. Może to wszystko przez to, że jakoś nie potrafię do końca zaakceptować samej siebie - taką, jaką po prostu jestem. Brakuje mi pewności siebie za każdym razem, gdy mam jakikolwiek kontakt z mężczyznami. W zasadzie to tylko w towarzystwie koleżanek czuję się naprawdę swobodnie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że wcale tak być nie musi i mogę to zmienić. Jednak sama świadomość tego, że może być lepiej, jakoś nie popycha mnie do przodu. Po prostu nie wiem jak mam się wziąć za siebie i coś z tym zrobić.
Wiele już razy podobali mi się niektórzy faceci, jednak nigdy nie potrafiłam im tego okazać, a oni nie zwracali na mnie większej uwagi :( Jestem już totalnie sfrustrowana tym, że nie mam pojęcia o uwodzeniu mężczyzn, nie mam u nich powodzenia i całe życie zdaje się przepływać mi pomiędzy palcami...
Czy wiecie może, co mogłabym zrobić w takiej sytuacji? Może któraś z was przechodziła dokładnie to samo? Od czego zacząć?
Jeśli znacie jakieś ciekawe i wartościowe źródła wiedzy na temat uwodzenia, budowaniu kobiecej atrakcyjności, pewności siebie, itp. to proszę, podajcie mi namiary... Może jest coś, co pomogło wam w podobnej sytuacji i być może świetnie sprawdzi się też w moim przypadku?

Hmm... ciężko coś poradzić, bo tak naprawdę to od ciebie wszystko zależy. Kiedyś też byłam nieśmiałą osobą i nawet nie wiem jak zyskałam trochę pewności siebie. Może było to spowodowane wyrwaniem się z toksycznego związku, odbudowałam wtedy parę znajomości i zajęłam się tym, co lubię aktualnie najbardziej robić.
Poza tym, jeśli facet widzi, że masz jakieś hobby, to sam się Tobą zainteresuje.
Nie wiem czy pomogłam, podejrzewam nawet że słabo lub wcale, ale przynajmniej próbowałam :D
Powodzenia!

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

W zasadzie, to ciężko jest poradzić Ci coś konkretnego. Twój problem jest zbyt ogólny i bardzo ogólnie go opisujesz. Tak jak sama napisałaś, masz niski poziom pewności siebie i poczucia własnej wartości, oraz nie masz pojęcia o facetach i ich uwodzeniu.
Ale przynajmniej wiesz gdzie tkwi Twój problem, oraz wiesz, że możesz go rozwiązać. To już duży plus...
Jednak w takich sytuacjach, musisz niestety liczyć w większości na samą siebie. Nikt bowiem nie zna Twojej sytuacji tak dokładnie, jak Ty sama. Tym samym jedyne co mogę zrobić, to podać Ci ogólne wskazówki lub polecić jakieś źródła informacji na temat uwodzenia mężczyzn. A Ty będziesz musiała już sama wyciągnąć z nich to, co najlepsze w Twoim przypadku.
W zasadzie jest raczej niewiele stron dla kobiet, poświęconych tylko podrywaniu facetów. Zaś mężczyźni mają już dużo większy wybór na tym polu. Możesz zajrzeć na blog uwotki.blog.pl, chociaż równie dobrze możesz poszukać w internecie innych - byle by tylko wartościowych. Poczytaj też fora tematyczne o podrywie, itp.
Musisz również wiedzieć, że jest to długa droga i minie raczej kilka miesięcy lub dłużej, zanim zaczniesz robić wyraźne postępy - ale naprawdę warto :) Odzyskiwanie pewności siebie w relacjach z mężczyznami i wyrobienie sobie umiejętności flirtu nie jest taką prostą sprawą. Ale jeśli weźmiesz się za to na poważnie, to ma pewno osiągniesz to, czego oczekujesz...
Pozostaje mi tylko życzyć Ci jak najbardziej udanych relacji z facetami i dużo pewności siebie :)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-27 22:52 przez IzaTyrna.

:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-16 13:48 przez Emirates777.

Zacznij przede wszystkim dbać o swój wygląd,bo zadbane kobiety podobają się mężczyznom ("Kobiety kochają uszami, mężczyźni - oczami";), poprawi to także Twoje poczucie własnej wartości. Zadbaj w szczególności o to, by mieć zdrowe włosy, zadbane dłonie, paznokcie i stopy, zacznij malować i ubierać się, tak by wyeksponować w swoim wyglądzie to, co masz najlepszego i ukryć ewentualne niedoskonałości. Sama świadomość tego, że wyglądasz ładnie podniesie Twoją samoocenę i doda Ci pewności siebie.Staraj się być ultra kobieca i podkreślaj kobiece atuty( długie, zgrabne nogi, wcięcie w talii, jędrny tyłek,dekolt,pełne usta,ładne stopy,duże oczy, zgrabny nos, długie zdrowe włosy itp) Co do uwodzenia mężczyzn - to oni powinni o Ciebie zabiegać, a nie odwrotnie. Większość facetów nie szanuje lasek, które się za nimi uganiają ("Kobiety pamiętają mężczyzn ,których miały, a mężczyźni kobiety, których nie mieli";). Warto trzymać się tych starych, sprawdzonych zasad. Sztuczna pewność siebie wygląda z boku żałośnie, nie rób nic wbrew swojej naturze.Skoro jesteś nieśmiała, to staraj się wokół siebie roztoczyć aurę tajemniczości i niedostępności, wielu mężczyzn kręcą takie dziewczyny.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-29 23:07 przez KotkaPsotka1234.

Zgadzam się z KotkaPsotka1234. Jak zaczniesz się sobie podobać, to wzrośnie Twoja pewność siebie. Idź do kosmetyczki, kup sobie jakąś szałową bieliznę i umaluj się tak aby czuć się pewnie i seksownie. Zacznij chodzić na siłownię, popracuj nad swoim ciałem, jak będziesz zadowolona z tego jak wyglądasz to od razu nabierzesz śmiałości w kontaktach z mężczyznami. Oczywiście nie przesadź, bo z tym też nie trudno. Zachowaj troszkę tajemniczości, nie odsłaniaj wszystkiego, nie mów wszystkiego. Faceci są zdobywcami, lubią gonić króliczka ;) Faceci to nie intruzi, pogadaj z nimi tak jak z koleżankami :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem zazdrośnicą co mam robić...?