Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 10:33:51

Dziewczyny od jakiegoś czasu mój narzeczony jest dla mnie oschly, odpycha mnie, nie chce słuchać itp. Chodzi o to ze mam pewne podejrzenia. Jeździ od roku do tylko jednej fryzjerki bo niby tylko pasuje mi jak ona mu scina wlosy, jeździł do niej spory kawał i teraz...pech chciał ze ona zmieniła pracę i pracuje teraz obok mnie...wiem żeona ciagle sie do niego wdzieczy i opowida, wiem ze kiedys przez długi czas nie mówił jej ze ma narzeczona stwierdzil że nie musi jej sie tłumaczyć. Teraz jak on po mnie przyjeżdża i czeka przed pracą to ona wychodzi i się wdzieczy do niego...było tak wczoraj. Wkurza mnie to, zaprasza go na piwo itp. Wczoraj się poklocilismy znowu.nie ma możliwości ze sprawdze mu telefon zresxta jeslu chce i tak usunie wiadomości. Co mam robić?

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 11:34:44

Porozmawiać z nim chcę to!

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 12:09:17

Jeśli podejrzewasz, że Cię zdradza, to jest duża szansa, że masz rację.. cóż, przynajmniej jestes czujna i nie jesteś "ślepa"

Domyślam się, że chciałabyś sprawdzić mu telefon aby się przekonać na czym stoicie, a on tego telefonu pilnuje . Kolejny dowód, że ma coś na sumieniu.
Rozmowa jest oczywiście dobrą radą, ale jeśli wiesz, że nie będzie z Tobą szczery, straciłas zaufanie do niego, to trzeba by się poważnie zastanowić nad związkiem. Współczuję Ci sytuacji, naprawdę.. Wiem jak facet potrafi się wypierać i odwracać kota ogonem. A Ty wiesz, ze coś jest nie tak.
Ech... tak poza tym.. w internecie łatwo jest napisać "porozmawiajcie szczerze" albo "nigdy bym nie grzebała komuś w komórce".. nie jest to takie proste i czarno/białe w życiu.. ludzie się oszukują, okłamują, obmawiają, szpiegują.. a w sieci sami święci ;)

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 12:21:50

Moja babcia zawsze mi powtarzała "Pamiętaj będą łądniejsze, mądrzejsze, młodsze ale niech on Ciebie podziwia a nie inne" i tego się trzeba trzymac. Poza tym jak sie nie ma w domu to sie szuka poza domem i to dotyczy kazdego , kazdej sfery zycia. Więc teraz masz co robic przeanalizowac swoje zachowanie zrobic tak by ciebiebie podziwiał nie inne i zeby nie szukała niczego poza domem

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 12:28:04

Cytat
agata74
Moja babcia zawsze mi powtarzała "Pamiętaj będą łądniejsze, mądrzejsze, młodsze ale niech on Ciebie podziwia a nie inne" i tego się trzeba trzymac. Poza tym jak sie nie ma w domu to sie szuka poza domem i to dotyczy kazdego , kazdej sfery zycia. Więc teraz masz co robic przeanalizowac swoje zachowanie zrobic tak by ciebiebie podziwiał nie inne i zeby nie szukała niczego poza domem

O mamo Ty tak serio? jeśli facet jest szuja i szuka rozrywek na boku to jest wina kobiety?
Co radzisz- włożyć fartuszek na gołe ciało i nagotowac mu rosołu? :D
Kobieto odłóż poglądy własnej babci na bok, bo mamy XXI wiek :) :)

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 13:00:18

Ktoś jeszcze?

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 13:05:53

Cytat
Zuzia_JS
Cytat
agata74
Moja babcia zawsze mi powtarzała "Pamiętaj będą łądniejsze, mądrzejsze, młodsze ale niech on Ciebie podziwia a nie inne" i tego się trzeba trzymac. Poza tym jak sie nie ma w domu to sie szuka poza domem i to dotyczy kazdego , kazdej sfery zycia. Więc teraz masz co robic przeanalizowac swoje zachowanie zrobic tak by ciebiebie podziwiał nie inne i zeby nie szukała niczego poza domem

O mamo Ty tak serio? jeśli facet jest szuja i szuka rozrywek na boku to jest wina kobiety?
Co radzisz- włożyć fartuszek na gołe ciało i nagotowac mu rosołu? :D
Kobieto odłóż poglądy własnej babci na bok, bo mamy XXI wiek :) :)
Po pierwsze nie znasz sytuacji jaka panuje w zwiazku u załozycielki watku wiec nie wiem czemu z góry zakładasz ze facet jest szuja i szuka rozrywek to raz, dwa mnie własnie stuknęło 17 lat pozycia małzeńskiego i to chyba o czymś swiadczy :P, trzy Twoja inetrpretacja podziwiania kobiety mnie rozwala bo sprowadza sie tylko i wayłacznie do sexu no cóz jak masz takie mniemanie o sobie to zycze powidzenia w zwiazkach. Podziwianie kobiet nie konczy sie na sexie, to samo dotyczy tego co ma sie w domu. człowiek ma wiele potrzeb nie tylko te zwiazane z sexem i jak sa te potrzeby zaspokojone to sie nie szuka ich poza domem

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 13:23:50

Cytat
agata74
Po pierwsze nie znasz sytuacji jaka panuje w zwiazku u załozycielki watku wiec nie wiem czemu z góry zakładasz ze facet jest szuja i szuka rozrywek to raz, dwa mnie własnie stuknęło 17 lat pozycia małzeńskiego i to chyba o czymś swiadczy :P, trzy Twoja inetrpretacja podziwiania kobiety mnie rozwala bo sprowadza sie tylko i wayłacznie do sexu no cóz jak masz takie mniemanie o sobie to zycze powidzenia w zwiazkach. Podziwianie kobiet nie konczy sie na sexie, to samo dotyczy tego co ma sie w domu. człowiek ma wiele potrzeb nie tylko te zwiazane z sexem i jak sa te potrzeby zaspokojone to sie nie szuka ich poza domem [/b]

Spoko :) Pisałam pół żartem..chociaż i tak się z Tobą nie zgadzam.
Ale to nie znaczy, że nie mamy nic wspólnego - 21 sierpnia stuknie mi 17ta rocznica ślubu!! Tak więc dziękuję za życzenia powodzenia, niestety wokół seksu to się już raczej u mnie aż tak bardzo nie kręci ;) ;) Nie zaprzeczajmy jednak, że ten temat przy zdradzie jest gorący.

Bywam cyniczna bo naoglądałam się już tragedii małżeńskich koleżanek. No dobraaa.. baby też nie są święte ;)
Sytuację oceniłam na tyle na ile napisała koleżanka - wierzę, ze skoro ma oczy otwarte i próbuje rozmawiać to dba o związek - a on ją odpycha.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-11 13:27 przez Zuzia_JS.

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 13:31:15

Cytat
Zuzia_JS
Cytat
agata74
Po pierwsze nie znasz sytuacji jaka panuje w zwiazku u załozycielki watku wiec nie wiem czemu z góry zakładasz ze facet jest szuja i szuka rozrywek to raz, dwa mnie własnie stuknęło 17 lat pozycia małzeńskiego i to chyba o czymś swiadczy :P, trzy Twoja inetrpretacja podziwiania kobiety mnie rozwala bo sprowadza sie tylko i wayłacznie do sexu no cóz jak masz takie mniemanie o sobie to zycze powidzenia w zwiazkach. Podziwianie kobiet nie konczy sie na sexie, to samo dotyczy tego co ma sie w domu. człowiek ma wiele potrzeb nie tylko te zwiazane z sexem i jak sa te potrzeby zaspokojone to sie nie szuka ich poza domem [/b]

Spoko :) Pisałam pół żartem..chociaż i tak się z Tobą nie zgadzam.
Ale to nie znaczy, że nie mamy nic wspólnego - 21 sierpnia stuknie mi 17ta rocznica ślubu!! Tak więc dziękuję za życzenia powodzenia, niestety wokół seksu to się już raczej u mnie aż tak bardzo nie kręci ;) ;) Nie zaprzeczajmy jednak, że ten temat przy zdradzie jest gorący.

Bywam cyniczna bo naoglądałam się już tragedii małżeńskich koleżanek.
Sytuację oceniłam na tyle na ile napisała koleżanka - wierzę, ze skoro ma oczy otwarte i próbuje rozmawiać to dba o związek - a on ją odpycha.
Tragedie w małżeństawach i w zwiazkach sa dlatego ze

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 13:34:31

Skoro intuicja podpowiada Ci ze Cie zrdadza, robi to na 1000 procent. Facet to proste storzenie ale pamietaj ze nigdy nie powie Ci prawdy. Oni wola pokazac niz powiedziec ze kochaja lub nie.

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 13:39:12

O tak piekny i prawdziwy obrazek.. niestety, no właśnie zyjemy w innych czasach.
Sama niedawno obserwowałam jeden młody zwązek. On harował przez 6 miesięcy przy remoncie wspólnego mieszkania, ona opowiadała wszystkim jak to "musi z nim zamieszkać" bo nie wie czy chce z nim być. I że kupuje do domu tylko tak by móc potem zabrać "w razie czego" Zabrała po dwóch tygodniach wspólnego mieszkania. Przetestowała sobie go i rzuciła. Tyle w temacie zapsokajania potzreb i stawania na głowie, jeśli komuś nie zależy.

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 14:04:36

Cytat
rozowa-pantera
Skoro intuicja podpowiada Ci ze Cie zrdadza, robi to na 1000 procent. Facet to proste storzenie ale pamietaj ze nigdy nie powie Ci prawdy. Oni wola pokazac niz powiedziec ze kochaja lub nie.
Tja podkrecaj jeszcze bardziej juz i tak napieta sytuacje ;) facet jest zadaniowy my kobiety jestesmy bardziej złozone i do factów trzeba mówic którtko zwiezle i na temat ;) my za to jesetsmy mega gaduałami chodzimy i gderamy i to denerwuje ale jest tez tego druga strona medalu tym gadulstwem i gderaniem robmiy sobie psycho terapię.nie mozemy jasno okreslic tak na 1000000000 % cie zdaradza mamy obraz tylko jednej storny nie wiemy jak facet czuje sie w zwiazku moze ona go unika nie stara sie tak jak by on tego oczekwiał. znamy tylko jedna strone medalu i to tez tak napisana po łepkach w stylu " jest mi żle bo facet nie dba o mnie tak jak ja tego oczekuje wiec pewnie mnie zdradza z fryzjerka bo ona sie wdzieczy" faceci inaczej rozumieja i postrzegaja dbanie o własna kobiete niz my kobiety to widzimy i bysmy oczekiwałay. przede wszystkim co autorka watku ma na mysli przez mizdrzenie sie bo moze ta fryzjerka tak zachowuje sie do wiekszosci facetów jest tzw. kokietka i lubi sobie poflirtowac bo dzieki temu sie dowarosciowuje, nie musi oznaczac tego ze zaraz wskakuje wszystkim facetom do łózka. na 1000% jestem przekonana ze założycielka watku nie rozmawia a robi awantury i ciagle wytyka dawne sprawy to nawet światy by tego nie wytrzymał. w zwiazkach sie rozmawia nawet o trudnych sprawach, nawet jesli macie odmienen zdanie na ten sam temat ( i to tez jest OK) nie mozna uciekac tylko tzreba nauczyc sie razem życ. schemat w wiekszosic zwiazków wyglada tak facet nie rozmawia a kobieta robi awantury z byle powodu jak juz sie jej uleje.

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 15:53:48

ble ble ble .
Sama musisz sprawdzić czy chłopak faktycznie jest tobie oddany , telefon do sprawdzenia to nic innego jak oszukiwac sumienie.
Nie interesuj sie tym rób swoje jesli jest on rozsądny to sam będzie wiedział do kogo wroćić, a ty siedz na d,,,i cierpliwie czekaj.

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 16:14:32

Moim zdaniem musisz z nim porozmawiać, a nie przeszukiwać mu telefon bo to nic nie da :) Jeśli zdradza to lepiej dowiedzieć się od niego samego a nie z podchodów a potem słuchać jego wykrętów.

Czy on mnie zdradza?

11 sie 2016 - 16:44:34

Porządny facet nie umawia się na piwo ze swoją fryzjerką, jednocześnie pomijając fakt, że ma dziewczynę. Bez przesady, co on tam robi pasemka, że się tak spoufalili?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy on się zakochał? jak mam to rozumieć?