Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub i rozwód

09 sie 2016 - 05:48:50

Powiedzcie czy tylko ja to widzę? wszędzie dookoła ludzie się rozwodzą. Dziś wyczytałam na jakimś portalu plotkarskim, że Anja Rubik w trakcie rozwodu- a jeszcze niedawno pamiętam zakochaną na ślubnym kobiercu. Pomijając już życie celebrytów i gwiazd, dookoła wśród znajomych sytuacja podobnie. Mniej ślubów a więcej związków nieformalnych, a jednocześnie mnóstwo rozwodów. Nawet tutaj na forum widzę co chwile wątki o rozwodach, związkach z żonatymi facetami, zdaradach itp.
Aż strach się z kimś wiązać w tych czasach...

Ślub i rozwód

09 sie 2016 - 07:52:03

bo teraz ludzie ida na łatwiznę i zamiast rozmawiac i rozwiazywac problemy dnia codziennego bo mmonotonia szarej rzeczywistosci wszystkich dopada trzeba nauczyc sie ja przełamywac .

bo teraz ludzie ida na łatwiznę i zamiast rozmawiac i rozwiazywac problemy dnia codziennego bo mmonotonia szarej rzeczywistosci wszystkich dopada trzeba nauczyc sie ja przełamywac .





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-09 07:52 przez agata74.

Ślub i rozwód

09 sie 2016 - 08:12:11

bo ogólnie nie potrafią ze sobą rozmawiać i nie znają kompromisu.
Nikt z nas nie jest bez wad ,dlatego tak wazne jest zrozumienie drugiego człowieka .
Społeczeństwo przyzwyczaiło sie do wygód , ważna kasa. samochód dom a nikt właściwie nie mysli racjonalnie.

Ślub i rozwód

09 sie 2016 - 19:43:40

@banach tak jak napisała ludzie nastawieni są na branie a nie na dawanie. a tak apropos mnie włąsnie parę dni temu stuknęło 17 lat pozycia małżenskiego, w przyszłym roku bedziemy pełnoletni ;)

Ślub i rozwód

10 sie 2016 - 10:35:49

@agata74 gratuluję, wynik godny podziwu!

Ślub i rozwód

10 sie 2016 - 11:13:55

zgadzam się, małżeństwa się rozwodzą a bez ślubu rozstają, w moim otoczeniu i nie tylko, wszędzie słyszę to naokoło

Ślub i rozwód

10 sie 2016 - 12:48:20

U mnie się nie rozwodzą, a wręcz przeciwnie biorą śluby i właśnie za półtora tygodnia wybieram się na ślub.

Ślub i rozwód

10 sie 2016 - 14:25:47

Cytat
ellza
@agata74 gratuluję, wynik godny podziwu!
Dziekuję i życzę każdemu takiego stażu :D

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub i rozwód

10 sie 2016 - 21:51:46

Cytat
karolinaef
zgadzam się, małżeństwa się rozwodzą a bez ślubu rozstają, w moim otoczeniu i nie tylko, wszędzie słyszę to naokoło

guzik prawda... Partnerzy w związkach nieformalnych jak się rozstają to nie ma tyle szumu - rozchodzą się i tyle to jest na porządku dziennym, a w przypadku małżeństw jest inaczej bo i trudniej - wszystko musi przejść przez sąd nierzadko i dzieci w tym wszystkim biorą udział.

Ślub i rozwód

10 sie 2016 - 22:59:19

a czy ja komentowałam ile jest szumu wokół rozstań? nie. mówię tylko, że wokół mnie wiele par się rozchodzi czy to po ślubie czy to w związkach nieformalnych
PS w związkach nieformalnych dzieci też często biorą udział

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub i rozwód

11 sie 2016 - 11:28:52

Cytat
karolinaef
a czy ja komentowałam ile jest szumu wokół rozstań? nie. mówię tylko, że wokół mnie wiele par się rozchodzi czy to po ślubie czy to w związkach nieformalnych
PS w związkach nieformalnych dzieci też często biorą udział

...być może źle zrozumiałam Twoją wypowiedź. Myślałam że masz na myśli to, że częściej rozchodzą się pary po ślubie niż te w związkach nieformalnych.

Ślub i rozwód

11 sie 2016 - 11:35:24

No to trochę przerażające...

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Ślub i rozwód

15 lis 2016 - 12:12:52

jest dużo szumu . to prawda , wiele osób się rozwodzi , Znam dwa małżenstwa , które po pół roku czasu się rozwiodły , a żeby było smieszniej to zaręczyny , wesele miały oh ah , z wielką pompa . po czym mineło 6 mscy i co ? i lipa , rowiedli sie równie z wielkim hukiem . masakra . tak miała m.in moja przyjaciółka . dzieci nie mieli wiec rozwód poszedł gładko dosyć . choc był tam mały problem z pieniędzmi . i pamietam wtedy ze miała jakiegos bardzo dobrego adwokata<moderacja> reklama



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-15 13:19 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy on mnie zdradza?