Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
punky7
widocznie facetowi czegoś brakuje w tym związku, nie mówię, że to jej wina, ale gdyby był z nią szczęśliwy to by się tak nie zachowywał. niech babka weźmie się za siebie, zadba o swój wygląd czy coś, jak będzie miał kobitkę petardę to się nie będzie oglądał za innymi ;)
Rada rodem z cosmo czy innego ścierwa dla bab. Czy kobieta jedyne co ma robić to stroić się by przypadkiem jej facet nie nadział się na inną dziurę co w tym wypadku oczywiście nie będzie jego winą tylko a) innej kobiety b) zaniedbanej żony c) a i b? Czemu kobiety same to sobie robią, nie rozumiem. Każdy z partnerów powinien dbać o siebie i partnera- dla siebie i partnera. Zaniedbanie sie jednak w jakimś tam w miarę stopniu nie argumentuje zdrady. Nigdy. Zdradzającego powinno się kopnąć w D.

źle mnie zrozumiałaś. z tego co autorka pisze to siostra jest zakompleksiona, cichutka i z własnej woli zgadza się na tak obrzydliwe zachowanie. jakby się wzięła za siebie i DOCENIŁA SWOJĄ WARTOŚĆ, to miałaby siłę, żeby go kopnąć w dupę. nie mam tu na myśli zrobienia paznokci, bo chyba tak to odebrałaś, tylko zdobycie wewnętrznej pewności siebie, co swoją drogą facetów kręci - niezależność, pewność siebie, własne zdanie. a jak ona jest pod pantoflem, siedzi cicho i rozkłada ręce to się nie dziwię, że mąż pozwala sobie na takie uciechy. nie usprawiedliwiam go broń boże, dla mnie ten związek jest już skończony, znam po prostu wiele takich kobiet, kur domowych, które boją się sprzeciwić facetowi i wiem do czego to prowadzi. dlatego skupiam się na niej, bo myślę, że kobitka jest do wyratowania, a dupek jak było powiedziane zostanie dupkiem.
autorko wątku, proponuję sprezentować siostrze "dlaczego mężczyźni kochają zołzy", na pewno coś wyniesie z tej książki, a ty nie zostaniesz posądzona o wścibianie się w nie swoje sprawy

Cytat
punky7
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
punky7
widocznie facetowi czegoś brakuje w tym związku, nie mówię, że to jej wina, ale gdyby był z nią szczęśliwy to by się tak nie zachowywał. niech babka weźmie się za siebie, zadba o swój wygląd czy coś, jak będzie miał kobitkę petardę to się nie będzie oglądał za innymi ;)
Rada rodem z cosmo czy innego ścierwa dla bab. Czy kobieta jedyne co ma robić to stroić się by przypadkiem jej facet nie nadział się na inną dziurę co w tym wypadku oczywiście nie będzie jego winą tylko a) innej kobiety b) zaniedbanej żony c) a i b? Czemu kobiety same to sobie robią, nie rozumiem. Każdy z partnerów powinien dbać o siebie i partnera- dla siebie i partnera. Zaniedbanie sie jednak w jakimś tam w miarę stopniu nie argumentuje zdrady. Nigdy. Zdradzającego powinno się kopnąć w D.

źle mnie zrozumiałaś. z tego co autorka pisze to siostra jest zakompleksiona, cichutka i z własnej woli zgadza się na tak obrzydliwe zachowanie. jakby się wzięła za siebie i DOCENIŁA SWOJĄ WARTOŚĆ, to miałaby siłę, żeby go kopnąć w dupę. nie mam tu na myśli zrobienia paznokci, bo chyba tak to odebrałaś, tylko zdobycie wewnętrznej pewności siebie, co swoją drogą facetów kręci - niezależność, pewność siebie, własne zdanie. a jak ona jest pod pantoflem, siedzi cicho i rozkłada ręce to się nie dziwię, że mąż pozwala sobie na takie uciechy. nie usprawiedliwiam go broń boże, dla mnie ten związek jest już skończony, znam po prostu wiele takich kobiet, kur domowych, które boją się sprzeciwić facetowi i wiem do czego to prowadzi. dlatego skupiam się na niej, bo myślę, że kobitka jest do wyratowania, a dupek jak było powiedziane zostanie dupkiem.
autorko wątku, proponuję sprezentować siostrze "dlaczego mężczyźni kochają zołzy", na pewno coś wyniesie z tej książki, a ty nie zostaniesz posądzona o wścibianie się w nie swoje sprawy
Kiwam na tak, kiwam kiwam, a tu ten koniec ._. Ech, kwintesencja "bądź bijacz, sucz, księżniczka itede itepe". Niektórym jednak kobietom, dla których posiadanie poczucia własnej wartości i pewności siebie to abstrakcja, może coś ta książka dać, to fakt, dla mnie jednak to stek bzdur. Po tej książce często mało rozgarniętym babkom odwala w drugą stronę. Jak w cytacie.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Przeraża mnie, że w dzisiejszych czasach niektórzy potrzebują do wszystkiego podręcznika. Gdzie się podziała naturalność w tym wszystkim?

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
punky7
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
punky7
widocznie facetowi czegoś brakuje w tym związku, nie mówię, że to jej wina, ale gdyby był z nią szczęśliwy to by się tak nie zachowywał. niech babka weźmie się za siebie, zadba o swój wygląd czy coś, jak będzie miał kobitkę petardę to się nie będzie oglądał za innymi ;)
Rada rodem z cosmo czy innego ścierwa dla bab. Czy kobieta jedyne co ma robić to stroić się by przypadkiem jej facet nie nadział się na inną dziurę co w tym wypadku oczywiście nie będzie jego winą tylko a) innej kobiety b) zaniedbanej żony c) a i b? Czemu kobiety same to sobie robią, nie rozumiem. Każdy z partnerów powinien dbać o siebie i partnera- dla siebie i partnera. Zaniedbanie sie jednak w jakimś tam w miarę stopniu nie argumentuje zdrady. Nigdy. Zdradzającego powinno się kopnąć w D.

źle mnie zrozumiałaś. z tego co autorka pisze to siostra jest zakompleksiona, cichutka i z własnej woli zgadza się na tak obrzydliwe zachowanie. jakby się wzięła za siebie i DOCENIŁA SWOJĄ WARTOŚĆ, to miałaby siłę, żeby go kopnąć w dupę. nie mam tu na myśli zrobienia paznokci, bo chyba tak to odebrałaś, tylko zdobycie wewnętrznej pewności siebie, co swoją drogą facetów kręci - niezależność, pewność siebie, własne zdanie. a jak ona jest pod pantoflem, siedzi cicho i rozkłada ręce to się nie dziwię, że mąż pozwala sobie na takie uciechy. nie usprawiedliwiam go broń boże, dla mnie ten związek jest już skończony, znam po prostu wiele takich kobiet, kur domowych, które boją się sprzeciwić facetowi i wiem do czego to prowadzi. dlatego skupiam się na niej, bo myślę, że kobitka jest do wyratowania, a dupek jak było powiedziane zostanie dupkiem.
autorko wątku, proponuję sprezentować siostrze "dlaczego mężczyźni kochają zołzy", na pewno coś wyniesie z tej książki, a ty nie zostaniesz posądzona o wścibianie się w nie swoje sprawy
Kiwam na tak, kiwam kiwam, a tu ten koniec ._. Ech, kwintesencja "bądź bijacz, sucz, księżniczka itede itepe". Niektórym jednak kobietom, dla których posiadanie poczucia własnej wartości i pewności siebie to abstrakcja, może coś ta książka dać, to fakt, dla mnie jednak to stek bzdur. Po tej książce często mało rozgarniętym babkom odwala w drugą stronę. Jak w cytacie.

książka jest adresowana do takich właśnie kobiet jak siostra autorki i myślę, że sporo z niej wyniesie

moja siostra to zadbana kobieta jednak cicho siedzi czasem cos wykrzyczy ale wkoncu odpuszcza tutaj chodzi o to zeby cos zrobuc zeby tym macho wstrzasnac w glebi duszy to nie jest zly czlowiek a siostra to nie szara myszka ale super babka tylko ten d.. ek ja doprowadzil do takiego stanu i ja chce jej pomoc dac mu pstryczka zeby sie obudzil tylko niewiem jak
Tak maja slub koscielny i roczne dziecko

dowiedziala sie i nic nie zrobila ?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

No niestety prawda jest taka, że trzeba zwracać uwagę już na początkowe sygnały, które faceci dają. My dziewczyny mamy tendencję do zamiatania pod dywan, do usprawiedliwiania. Czasem więcej problemów jest z naszego chciejstwa lub myślenia "zmienię go". Ja miałam styczność z facetem, który zawsze spotykał się ze mną wtedy kiedy jemu pasowało. Nie potrafił dostosować się do mnie. Najpierw myślałam, że jest taki zapracowany lub kiedy nagle dzwonił to, że to miał być wyraz spontaniczności. Teraz wiem, że spotykał się ze mną kiedy mu to po prostu pasowało i kiedy się nudził. Facet zawsze pozostanie draniem chyba, że trafi na taką, która utrze mu nosa. Sporo prawdy napisali w tym artykule: http://www.kobiety.pl/zwiazki-i-seks/jak-rozpoznac-drania Na takie drobne cechy trzeba zwracać uwagę. Ja już się nauczyłam uciekać od takich gości jak najdalej.

Cytat
Bang-Bang-Bang
dowiedziala sie i nic nie zrobila ?

i nic nie zrobi...bo boi się zostawić go i zacząć życie sama

Pracuje za granicą, wędruje w ulice pełne pań oferujących seks za pieniądze i nie korzysta ,tylko patrzy (?!) Na prawdę te baby to są głupie. Lepiej zrobić badania na choroby weneryczne. Każdy uczy się na własnych błędach, Co to w ogóle za małżeństwa- on za granicą ,ona tutaj w pl później się dziwić że rozwody,zdrady ...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-24 00:45 przez amazingkrk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrada czy nie ?