Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 214
Ostrzeżenia: 3/5

On mnie chyba nie chce

26 mar 2016 - 23:22:12

Witam, poznałam pewnego chłopaka w sylwestra u moich znajomych. Zaiskrzylo między nami, jakieś niewinne uśmiechy i spojrzenia i tyle. Nie mogłam przestać o nim myśleć. Zdecydowałam go odnaleźć na fb i napisałam. Odpisał i wszystko szło w jak najlepszym kierunku. Tylko niestety mieszka i pracuje w anglii. Pisaliśmy ponad dwa miesiące... Setki sms i telefonów. Czulam ze żyje i wiem ze mam na kogo czekać. Spotkaliśmy się tydzień temu, randka jak z bajki... Motyle w brzuchu:) Potem kolejne spotkanie i tez było spoko... Dużo rozmawialiśmy i on stwierdził że nie chce się spieszyć, chce mnie poznać, boi się co będzie dalej jak wyjedzie itd... I potem kontakt stał się coraz mniejszy, wiedział ze mi zależy. Sms na dzień dobry i dobranoc i tyle. Nie wytrzymałam, napisałam co czuje, olal to, nie chce się spotkać, kontaktu telefonicznego tez nie mamy... Sama też się już nie odzywam bo nie chce mu się narzucać. I nie rozumiem jak może komuś z dnia na dzień odwidziec, jak można odpuścić bez jakich kolwiek wyjaśnień. Nie rozumiem jego zachowania. co mam o tym wszystkim myśleć?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-26 23:30 przez catherinke.

On mnie chyba nie chce

26 mar 2016 - 23:42:36

Wystraszyłaś go. Zauważył, że za bardzo się angażujesz, a na pewno bardziej niż on i postanowił się wycofać.

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

On mnie chyba nie chce

27 mar 2016 - 09:02:11

sam mówił, że nie chce się spieszyć, a Ty wywaliłaś z grubej rury swoje uczucia. chłopak mógł się wystraszyć, nie naciskaj, daj mu czas, może musi sobie na spokojnie to przemyśleć.

niezweryfikowana
Posty: 214
Ostrzeżenia: 3/5

On mnie chyba nie chce

27 mar 2016 - 11:20:42

On we wtorek wraca do Anglii. jak się nawet ze mną nie pożegna to chyba serce mi pęknie.

On mnie chyba nie chce

27 mar 2016 - 12:29:22

Cytat
catherinke
On we wtorek wraca do Anglii. jak się nawet ze mną nie pożegna to chyba serce mi pęknie.


Jesteś kobietą bluszczem. Nic z tego nie będzie i wiesz co? nie pęknie Ci serce, wierz mi.

niezweryfikowana
Posty: 214
Ostrzeżenia: 3/5

On mnie chyba nie chce

22 sie 2016 - 22:43:35

Minęło 5 miesięcy, w tym czasie zero kontaktu ... spotkaliśmy sie przypadkowo niedawno i wszystko wróciło .Zapomnialam , nauczyłam sie żyć bez niego a teraz znowu myślę tylko o nim. Przyjechał, przepraszał, naopowiadal bajek, a ja naiwna nadal wierzę że możemy być szczęśliwi.

On mnie chyba nie chce

19 mar 2017 - 13:29:29

Na szczęście tego kwiatu pół światu :) Świetne randki dla dojrzałych są np. tutaj :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-22 14:09 przez szdzisaw.

On mnie chyba nie chce

28 mar 2017 - 10:54:25

Faceci są prości, nie to co kobiety. Jeśli mówi, że mu się nie spieszy to znaczy, że mu się nie spieszy. Odczuł pewnie nacisk i się ulotnił. Możliwe też, że nie widział dla was szans, bo on tam Ty tu. Oni potrafią zerwać gdy w grę wchodzi dobro drugiej osoby, to dziwne ale tak jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

problem z kolegą z pracy :(