Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żonaty facet

03 lut 2016 - 13:46:05

Zostało usuniętę !

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-04 22:10 przez mtrus.

żonaty facet

03 lut 2016 - 13:49:59

Odpusc sobie i nie rozbijaj rodziny.Co bys zrobila gdyby to Ty bylas mezatka miala dziecko ,a mezus by znalazl kochanke.Milo by ci bylo.Ale co ty mozesz rozumiec nie bedac mezatka i nie majac dziecka.Miej wiecej oleju w glowie i powiedz mu spadaj.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-03 14:15 przez marchewka33.

żonaty facet

03 lut 2016 - 13:50:50

lepiej sobie daruj... -_-
chciałabyś byś na miejscu tej żony?! wątpię...

żonaty facet

03 lut 2016 - 13:56:25

Daj spokój żonatemu facetowi ! Fajnie by Ci było jakby do twojego chłopka świrowała jakaś panna ? Zresztą co sie można spodziewać po ochroniarzu w klubie pewnie nie tylko Ciebie przypadkowo łapie za ręce

żonaty facet

03 lut 2016 - 14:02:17

=...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-04 22:10 przez mtrus.

żonaty facet

03 lut 2016 - 14:08:46

Cytat
mtrus
a ciekawe po co mu jego mój nr...

Zastanawia mnie fakt czy masz trochę oleju w głowie

żonaty facet

03 lut 2016 - 14:11:13

nie nie nie, nie pakuj się w to! rola kochanki prędzej czy później przestanie Ci odpowiadać a możesz być przyczyną rozpadu rodziny, nie warto! :)

żonaty facet

03 lut 2016 - 14:13:28

widac ze sie mu juz rodzinka znudzila i szuka przygod.
jestes mloda i naiwna.
pobawi sie toba i oleje a ty w ramach zemsty pewnie powiesz wszystko jego zonce.
skutek bedzie taki ze skrzywdzicie biedne dziecko.

żonaty facet

03 lut 2016 - 14:13:45

jeżeli mój facet spouchwalałby się z jakąś młodą dziewczyną i ewidentnie coś by między nimi było to ja bym takiego faceta nie chciała więc żona go powinna kopnąć w 4 litery i ci za to podziekowac że otworzyłaś jej oczy :)

żonaty facet

03 lut 2016 - 15:28:28

Zachowujesz sie jak gowniara bez wyobraźni, która chce skrzywdzić rodzine. On ma dziecko zonę? Halo słyszysz? Rozumiesz? Czy jestes naiwna małolata, która myśli ze puszczenie oczka to juz miłość.
Wkurzają mnie takie dziewczyny, bo potem otzez ich głupotę i brak oleju w głowie cierpią ludzie!!

żonaty facet

03 lut 2016 - 15:38:11

Cytat
m_lenaaa
Zachowujesz sie jak gowniara bez wyobraźni, która chce skrzywdzić rodzine. On ma dziecko zonę? Halo słyszysz? Rozumiesz? Czy jestes naiwna małolata, która myśli ze puszczenie oczka to juz miłość.
Wkurzają mnie takie dziewczyny, bo potem otzez ich głupotę i brak oleju w głowie cierpią ludzie!!
Ale dlaczego przez jej głupotę i brak oleju cierpią ludzie?Przeciesz ona jest wolna i ma prawo spotykać się z kim chce.To jest jego wina, bo to on ma żone, on zone oszukuje zapewne zdradza.I autorka watku nie jest najważniejszym problemem tylko ten facet.Jesli nie ona to inna .I jeśli żona będzie cierpiała to tylko z powodu męża .Autorko watku pogoń dziada który postepuje w ten sposób .

Ona krzywdzi rodzine?a niby w jaki sposób .TO ON krzywdzi rodzine a nie dziewczyna.On zdradza umawia się z kimś innym.On ma swój rozum.Na miejscy jego zony to bym się zaprzyjaźniła z autorką watku i podziękowała jej ze otworzyła mi oczy.

Cytat
mtrus
a ciekawe po co mu jego mój nr...
Może po to ,że gdy mu stanie to będzie chciał zadzwonic po ciebie byś mu ulżyła?:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-03 15:43 przez filipekkrol.

żonaty facet

03 lut 2016 - 15:54:00

Nie przeszkadza Ci, ze to facet, który zdradza swoją żone? wiesz, Ciebie też moze potem zdradzać tak samo lekko :/

żonaty facet

03 lut 2016 - 16:10:51

Bardzo dobrze to napisałaś!!! Przecież to on jest żonaty i z takimi rzeczami do mnie> ? tak jak napisałaś Droga koleżanko, ja jestem wolna przecież.. A jeśli chodzi o krzywdę, to nic nikomu nie zrobiłam, a między nami do niczego nie doszło! Jesteś chyba najnormalniejszą kobietą z którą można normalnie popisac ! :) pozdrawiam Cię gorąco :*

Cytat
filipekkrol
Cytat
m_lenaaa
Zachowujesz sie jak gowniara bez wyobraźni, która chce skrzywdzić rodzine. On ma dziecko zonę? Halo słyszysz? Rozumiesz? Czy jestes naiwna małolata, która myśli ze puszczenie oczka to juz miłość.
Wkurzają mnie takie dziewczyny, bo potem otzez ich głupotę i brak oleju w głowie cierpią ludzie!!
Ale dlaczego przez jej głupotę i brak oleju cierpią ludzie?Przeciesz ona jest wolna i ma prawo spotykać się z kim chce.To jest jego wina, bo to on ma żone, on zone oszukuje zapewne zdradza.I autorka watku nie jest najważniejszym problemem tylko ten facet.Jesli nie ona to inna .I jeśli żona będzie cierpiała to tylko z powodu męża .Autorko watku pogoń dziada który postepuje w ten sposób .

Ona krzywdzi rodzine?a niby w jaki sposób .TO ON krzywdzi rodzine a nie dziewczyna.On zdradza umawia się z kimś innym.On ma swój rozum.Na miejscy jego zony to bym się zaprzyjaźniła z autorką watku i podziękowała jej ze otworzyła mi oczy.

Cytat
mtrus
a ciekawe po co mu jego mój nr...
Może po to ,że gdy mu stanie to będzie chciał zadzwonic po ciebie byś mu ulżyła?:)
Bardzo dobrze to napisałaś!!! Przecież to on jest żonaty i z takimi rzeczami do mnie> ? tak jak napisałaś Droga koleżanko, ja jestem wolna przecież.. A jeśli chodzi o krzywdę, to nic nikomu nie zrobiłam, a między nami do niczego nie doszło! Jesteś chyba najnormalniejszą kobietą z którą można normalnie popisac ! :) pozdrawiam Cię gorąco



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-03 16:12 przez mtrus.

żonaty facet

03 lut 2016 - 16:14:41

Cytat
filipekkrol
Cytat
m_lenaaa
Zachowujesz sie jak gowniara bez wyobraźni, która chce skrzywdzić rodzine. On ma dziecko zonę? Halo słyszysz? Rozumiesz? Czy jestes naiwna małolata, która myśli ze puszczenie oczka to juz miłość.
Wkurzają mnie takie dziewczyny, bo potem otzez ich głupotę i brak oleju w głowie cierpią ludzie!!
Ale dlaczego przez jej głupotę i brak oleju cierpią ludzie?Przeciesz ona jest wolna i ma prawo spotykać się z kim chce.To jest jego wina, bo to on ma żone, on zone oszukuje zapewne zdradza.I autorka watku nie jest najważniejszym problemem tylko ten facet.Jesli nie ona to inna .I jeśli żona będzie cierpiała to tylko z powodu męża .Autorko watku pogoń dziada który postepuje w ten sposób .

Ona krzywdzi rodzine?a niby w jaki sposób .TO ON krzywdzi rodzine a nie dziewczyna.On zdradza umawia się z kimś innym.On ma swój rozum.Na miejscy jego zony to bym się zaprzyjaźniła z autorką watku i podziękowała jej ze otworzyła mi oczy.

Cytat
mtrus
a ciekawe po co mu jego mój nr...
Może po to ,że gdy mu stanie to będzie chciał zadzwonic po ciebie byś mu ulżyła?:)

dokładnie tak!

żonaty facet

03 lut 2016 - 16:23:23

Cytat
mtrus
Bardzo dobrze to napisałaś!!! Przecież to on jest żonaty i z takimi rzeczami do mnie> ? tak jak napisałaś Droga koleżanko, ja jestem wolna przecież.. A jeśli chodzi o krzywdę, to nic nikomu nie zrobiłam, a między nami do niczego nie doszło! Jesteś chyba najnormalniejszą kobietą z którą można normalnie popisac ! :) pozdrawiam Cię gorąco :*

Cytat
filipekkrol
Cytat
m_lenaaa
Zachowujesz sie jak gowniara bez wyobraźni, która chce skrzywdzić rodzine. On ma dziecko zonę? Halo słyszysz? Rozumiesz? Czy jestes naiwna małolata, która myśli ze puszczenie oczka to juz miłość.
Wkurzają mnie takie dziewczyny, bo potem otzez ich głupotę i brak oleju w głowie cierpią ludzie!!
Ale dlaczego przez jej głupotę i brak oleju cierpią ludzie?Przeciesz ona jest wolna i ma prawo spotykać się z kim chce.To jest jego wina, bo to on ma żone, on zone oszukuje zapewne zdradza.I autorka watku nie jest najważniejszym problemem tylko ten facet.Jesli nie ona to inna .I jeśli żona będzie cierpiała to tylko z powodu męża .Autorko watku pogoń dziada który postepuje w ten sposób .

Ona krzywdzi rodzine?a niby w jaki sposób .TO ON krzywdzi rodzine a nie dziewczyna.On zdradza umawia się z kimś innym.On ma swój rozum.Na miejscy jego zony to bym się zaprzyjaźniła z autorką watku i podziękowała jej ze otworzyła mi oczy.

Cytat
mtrus
a ciekawe po co mu jego mój nr...
Może po to ,że gdy mu stanie to będzie chciał zadzwonic po ciebie byś mu ulżyła?:)
Bardzo dobrze to napisałaś!!! Przecież to on jest żonaty i z takimi rzeczami do mnie> ? tak jak napisałaś Droga koleżanko, ja jestem wolna przecież.. A jeśli chodzi o krzywdę, to nic nikomu nie zrobiłam, a między nami do niczego nie doszło! Jesteś chyba najnormalniejszą kobietą z którą można normalnie popisac ! :) pozdrawiam Cię gorąco



To, że jesteś wolna nie oznacza że możesz się pchać z buciorami w czyjeś życie. Temu kolesiowi czy innemu który ma rodzinę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O co chodzi facetowi?