Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

18 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dylemat....

12 paź 2015 - 19:17:02

Czesc dziewczyny

Powiedzcie mi co wy byście zrobiły w mojej sytuacji... Otóz okolo 3 miesiecy temu rozstalam sie z chlopakiem po 10 latach. Troche z nim przeszlam nie czułam sie przy nim szczęśliwa, ale było ciężko podjąc decyzje o rozstaniu...troche już to przebolalam, ale nadal często o nim myśle, chyba jeszcze go kocham....Spotkalismy sie, gdzies to uczucie ponownie wróciło i zaprosil mnie na hmmmm "randke", ale jest problem...Poznałam fajnego chłopaka bardzo dobrze mi sie z nim rozmawia... jest miły, dowcipny... Noi tutaj rodzi sie moe pytanie. Czy wróciłybyście do byłego z którym tak naprawde bywalo różnie...ale nadal cos do niego czujecie...Czy zaryzykowałybyście i weszłybyście w nową relację z chlopakiem ktorego dobrze nie znacie i tak naprawdę nic z tego może nie wyjsc... A może dac sobie spokoj z Jednym i drugim

Dzieki za odpowiedzi :)

Dylemat....

12 paź 2015 - 19:24:04

myślę,że sama wolałabyś jednak zaryzykować więc próbuj z tym drugim;)

Dylemat....

12 paź 2015 - 19:28:52

Myślę, że skoro po 10 latach był to nadal chłopak, a nie partner/facet/mąż/tż to nie warto do tego wracać.

Dylemat....

12 paź 2015 - 19:33:59

Nie oglądaj się za siebie. Skoro nie byłaś szczęśliwa, to nie ma do czego wracać.

Dylemat....

12 paź 2015 - 19:57:54

Cytat
starababa
Nie oglądaj się za siebie. Skoro nie byłaś szczęśliwa, to nie ma do czego wracać.
To samo pomyślałam...

Dylemat....

13 paź 2015 - 12:34:52

@Karolaa2111 3 miesiące to mało czasu, zwłaszcza na ogarnięcie się po 10letnim związku. Daj sobie czas, nie podejmuj nerwowo decyzji.
MOże teraz czujesz się samotna i dlatego ciągnie Cię do byłego? Moim zdaniem jeśli związek raz nie wyszedł, nie wyjdzie też i za drugim razem, nie ma sensu ciągnąć czegoś na siłę wyłącznie ze względu na sentymenty.

Z nowym adoratorem też się nie spiesz, jeśli miło spędza Ci się z nim czas to korzystaj z tego, nikt przecież nie oczekuje od Ciebie poważnych deklaracji na początku znajomości :)

Powodzenia! serce

Dylemat....

13 paź 2015 - 13:06:21

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki

popieram poprzedniczki, nie ma do czego wracać.

pozdrawiam i życzęsuper powodzenia

Dylemat....

13 paź 2015 - 13:12:35

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Lepiej zaryzykować z inną osobą.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Dylemat....

20 paź 2015 - 10:19:16

nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, skoro raz już się rozstaliście to już nigdy nie będzie tak samo. Na początku każde z Was bardzo by się starało ale potem wróciłyby dawne przyzwyczajenia i popełnianie tych samych błędów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Różnica wieku- co robić?