Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy istnieje taka rzecz, czy raczej jest zaufanie? :)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

O co ci chodzi ?

Ufam Mojemu chłopakowi i to bardzo, On Mnie również. Jedyną rzeczą o jaką jestem zazdrosna to Jego Koledzy z którymi spędza mnóstwo czasu, ale na szczęście są to porządni chłopcy i żadna głupota do głowy im nie przychodzi :)

Ja mysle że tak naprawdę to każdy kto kocha, ma w sobie odrobinke zazdrości o partnera czy partnerke:) Ja zawsze mówię ufam na 99% ponieważ jesteśmy tylko ludzmi i popełniamy błędy ,niewiemy co może stać się w przyszłości.Mało tego sami niewiemy co zrobimy a co dopiero ktoś.Nie ufamy często samym sobie.Nie chodzi o to że ja np.w ogóle nie ufam mojemu mężowi ,wiem że mnie kocha jest mi wierny ,ale jestem zazdrosna odrobinke :)To normalne w zdrowy sposób ,mąz o mnie rowierz gdyby nie był w ogole zazdrosny to by mnie martwiło:)

Jeśli chodzi o pytanie czy istnieje zaufanie, to ja mysle że istnieje ale zawsze trzeba ten jeden procent brac pod uwagę, ponieważ jak napisałam jesteśmy tylko ludźmi nie jesteśmy idealni.Ciężko dobra odpowiednie słowa by to określić:) Poprotu nie powinnismy idealizować też drugiej osoby bo często zbytnia pewność siebie gubi .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-14 11:07 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zachowanie faceta po rozstaniu