Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szybko porada - facet:(

02 sie 2015 - 18:27:32

hej!

Kiedyś już korzystałam z tego konta i pisałam post i teraz znów potrzebuje porady.

Jestem z chlopakiem pare dobrych lat, mieszkamy kawałek od siebie i chcialam bysmy sie dzis spotkali by przyjechal do mnie i poszlibysmy sie gdzies przejsc/zjesc cos a on ze na dwie godziny sie nie oplaca, zanim sie zbierze itd.
Przykro mi bo kiedys potrafil i na 5 minut przyjechac a teraz?!
Co robic, pisac ze mnie to boli i klocic sie z nim czy nie?

Szybko porada - facet:(

02 sie 2015 - 19:21:08

to rusz tyłek i pojedź do niego...co za problem?

Szybko porada - facet:(

02 sie 2015 - 19:37:02

Faceci tacy są -a my za bardzo wierzymy w romantyczność do końca swoich dni, kwiaty, śniadania do łóżka codziennie itd... Rzadko kiedy w mężczyźnie naturalnie i codziennie występuje chęć okazywania uczuć i mówienia co sekundę komplementów... ONI są bardziej praktyczni, trzeźwo myślący i rzadko kiedy są świadomi że coś co powiedzieli sprawiło nam przykrość - trzeba o tym wprost pogadać:)

Szybko porada - facet:(

02 sie 2015 - 19:58:10

napisz mu ze zalezy Ci na tym spotkaniu , powinno zadzialac.

Szybko porada - facet:(

02 sie 2015 - 21:24:35

<moderacja-wulgaryzm>,ja mam 30 lat,ponoć przystojny węc mogę sięrower z Tobą spotkać



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-14 14:23 przez moderator.

Szybko porada - facet:(

02 sie 2015 - 23:35:43

Niedobrywujek :p my kobiety jesteśmy inne :p nie potrafimy w 5 min się odkochac i szukać pocieszenia u innego :p swoją drogą w moim związku tez tak właśnie jest. Obawiam się,że dopadła nas rutyna... jakieś znudzenie sobą... może to przez to, że ludzie po jakimś czasie nie doceniają tego co mają, nie starają się tego pielęgnować. Faceci są prości: na początku kwiaty, czekoladki, czułe słówka, a jak już coś zdobędą, to czar pryska :p

Szybko porada - facet:(

03 sie 2015 - 08:51:00

To może Ty pojedź do niego? Pokażesz mu, że dla Ciebie nie jest problemem wpaść do niego nawet na te dwie godziny, zawstydzisz go i może następnym razem nie będzie już miał takiego problemu. :P

Szybko porada - facet:(

13 sie 2015 - 18:34:43

Cytat
modnamartula
Niedobrywujek :p my kobiety jesteśmy inne :p nie potrafimy w 5 min się odkochac i szukać pocieszenia u innego :p swoją drogą w moim związku tez tak właśnie jest. Obawiam się,że dopadła nas rutyna... jakieś znudzenie sobą... może to przez to, że ludzie po jakimś czasie nie doceniają tego co mają, nie starają się tego pielęgnować. Faceci są prości: na początku kwiaty, czekoladki, czułe słówka, a jak już coś zdobędą, to czar pryska :p

niestety taka jest prawda :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Toksyczna relacja