Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

30 cze 2015 - 23:24:50

Jestem z chłopakiem 4 lata, układa nam się raczej dobrze ale jestem zaniepokojona jego ostatnią znajomością. Kilka miesięcy temu poznał w pracy dziewczynę - tworzą razem zespół w pracy, przyznał że jest ładna, wiedział że jestem zazdrosna więc czasem specjalnie coś o niej gadał. w ciągu ostatnich kilku miesięcy zaczął bardziej dbać o siebie, w weekend dostał od niej służbowego sms-a i pokazał mi wcześniejsze wiadomości z nią, pisał jej że jest jego przyjaciółką, że będzie ją wspierał,że przy nim nic złego się nie stanie - niby chodzi o problemy w ich pracy - mają wiele nadgodzin bo ludzie się zwalniają i cała robota spada na nich, mówił że pisał tak bo ona ryczała - nie mogła sobie z czymś tam poradzić a on jej przyjacielem i że niby są zdani na siebie. Nie wiem co mam myśleć o tym? Może ja przesadzam z zazdrością? Często też mówi że chciałby się spotkać ze mną i tą dziewczyną i jej chłopakiem gdzieś prywatnie. Wymyślił też wycieczkę w czwórkę. Nigdy takich pomysłów nie miał wcześniej ( jeśli chodzi o innych znajomych). Co o tym myślicie?

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

30 cze 2015 - 23:33:25

Na siłę nic nie zrobisz. Myślę że warto żebyście się poznali i faktycznie jakoś czas we 4 spędzili. Może faktycznie ona jest po prostu super znajomą, z którą dobrze się współpracuje?

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:22:00

U mnie by to nie przeszło jakie wyjazdy w czwórkę ? Jakie smsy? Jaka przyjaźń? Weź Się dziewczyno ocknij !!! Ukruc mu te znajomość bo Cię zostawi dla niej i tyle trzeba być debilem żeby łagodnie patrzeć na takie coś i pozwalać . Krótka piłka i ostre zasady na takich fajfusow

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:28:48

Ja mu robiłam już wyrzuty o to. Twierdzi,że mają obok siebie biurka w pracy dlatego tak się zaprzyjaźnili. On przyszedł do pracy i ona dużo go uczyła ( takie miała zadanie). Trochę się kłócimy o ich relecję ale twierdzi, że ja wymyślam, że przesadzam. Ona ma chłopaka, teraz jedziemy w sobotę w czwórkę do Warszawy chcę abym ją poznała.

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:37:32

ja byłabym zaniepokojona na Twoim miejscu i tą znajomość ukruciła odrazu, tym bardziej że różne są teraz kobiety i tak samo mężczyżni..

Jedź na to spotkanie, oceń sytuacje i będziesz wiedziala co i jak. Może jednak to taka zwykla znajomosć z pracy.. Ale nie wierzę osobiście w przyjaźń miedzy facetem a kobietą.- to jest tylko moje zdanie..

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:38:40

Zapamiętaj sobie jedną zasadę NIE MA PRZYJAŹNI MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETA !!!

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:44:36

Nawet myślę o tym aby jej deliktanie coś dopieć z ironią"zauważyłam że się przyjąźnicie barrrdzo".

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:46:03

I bardzo dobrze , że zdecydowałaś się na wspólny wyjazd - upewnisz się , ze ten jej facet nie jest zmyślony...wiem , że w takiej sytuacji zapala się kobietom tzw. czerwona lampka -i bardzo dobrze , radziłabym obserwować jego zachowanie, czy czasem ona nie jest tego typu kobietą której kręcą zajęci faceci bo jeśli to ona go szkoliła w pracy to raczej tępa nie jest i pomocy nie potrzebuje...z drugiej strony po co Ci się tłumaczy i opowiada o niej??czy czasem on nie jest nią w jakiś sposób zauroczony...obserwuj, obserwuj...i jeszcze raz obserwuj...a w ostateczności stawiałabym na szczerą rozmowę...no i pytanie w jego kierunku...czy podobałyby mu się gdybys to Ty miała takiego kolegę???faceci czasem po prostu są grubo "ciosani" i nie widzą problemu w posiadaniu "przyjaciółki" ale nie daj Boże na odwrót....powodzenia

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:49:36

była szczera rozmowa to się kłocił. gadał że ile razy ma mi tłumaczyć że to przyjażń itd. Nawet bardzo się złościł że ja taka zazdrosna

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:52:05

Cytat
mg237
Zapamiętaj sobie jedną zasadę NIE MA PRZYJAŹNI MIĘDZY MĘŻCZYZNĄ A KOBIETA !!!

Dokładnie tak..

Ale co to da,że Ty tak bedziesz chciala dopiec ?
Nie daj Boże wyjdziesz na jakąś "dziwną" kobietę tylko bo wątpie ,że Twoj facet wcale na to nie zareaguje.

Po co wgl planujesz to co powiesz czy coś ? Jedz, zobacz sytuacje.. A jak nie to ukruc go, powiedz mu,że w takim związku nie chcesz być i że odejdziesz jak tego nie zmieni.. Pamietaj,jesli Cię Kocha i jeśli Mu zalezy to zrobi wszystko dla Ciebie..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 22:55 przez ewa277.

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:56:23

Postaw go pod ścianą, powiedz otwarcie i zobacz jak się zachowa, co Ci powie..

może w gruncie rzeczy masz porządnego faceta którego nie interesują inne kobiety..

Nie zapomnij napisac w sobotę jak bylo :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 22:56 przez ewa277.

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 22:58:06

masz rację, postawie go przed faktem dokonanym ale i tak boję się że ten związek się rozwali - 4 lata

WIiesz jak on się wkurza, kiedy ja zaczynam wyrzuty. Jest wściekły że jestem taka zazdrosna, wręcz wybucha



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 22:59 przez julcia2229.

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 23:04:54

ja PIER*OLE :-)

to już facet nie może mieć koleżanek?

halo... bo mnie aż telepie od dziwnych komentarzy, gdzie wyparował dawno zdrowy rozsądek.

droga autorko.. sama przeczytaj raz jeszcze co napisałaś.. bo siejesz zgrozę.

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZKU

29 lip 2015 - 23:05:51

Wiesz co ? Podam Ci przykład na sobie.
Ja kiedyś mojego chlopaka postawilam pod ściana,(po 3 latach zwiazku,teraz jesteśmy juz prawie 5 lat)powiedzialam kilka slow (a ze mam cięty język to się posypało), odwrocilam się i wyszlam z mieszkania(nie mieszkaliśmy razem ), ale nie odzywałam się wcale, zajelam sie 12 na 7 praca, wszystkim aby nie myślec, cierpialam ale milczalam i wiesz co sie stało ? z czasem zobaczył jak wyglada zycie beze mnie, jak bylo a jak jest, zaczal się starac, dzownic, pisac, przyjezdzac a ja dalej uparcie go odpychalam.. Starał się dlugo ale dzisiaj wiem,że warto bylo go potrzymać bo zmadrzal i teraz jest nam o wiele , wiele lepiej.. Z tym ze u nas była kłotnia o co innego calkiem(od kobiet trzyma się z daleka bo ma mnie :P )

Twoj chlopak musi docenić to co ma i tak na probe zobaczyc jakby było bez Ciebie.. Puść go wolno, niech wybierze.. Uwierz mi na słowo,że wroci.. Każdy facet tez ma uczucia i dla niego te 4 lata to jest tak samo jak dla Ciebie .. To jest też duże przyzwyczajenie do osoby.. Pozwol aby poczuł sie samotny, aby troche zobaczył, nawet na pokaz,że Ty też potrafisz zyc sama, ze skoro on tak postępuje to Ty wybierasz lepszą drogę.. I to go z czasem zaboli ale otowrzy mu też oczy..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zdrada:-(