Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

31 maj 2015 - 22:25:51

Ostatni zauważyłam że ktoś rusza mojej bielizny, rajstop i pończoch spytałam się męża czy to on a on mnie wyśmiał, więc zastanawiałam się kto to mógł zrobić, czy mąż mnie zdradza i ktoś przebiera się w moją bieliznę? ee raczej nie z mężem mi się bardzo dobrze żyje i nie wierzę w jego zdradę zresztą spytałam go o to w sprawie że ktoś rusza moją bieliznę też zapomniałam, aż któregoś dnia wróciłam wcześniej o 2 godziny niż zwykle z pracy i zobaczyłam mojego 13 letniego syna ubranego w mój stanik, majtki spódniczkę i pończochy, zamarłam. Kazałam mu się od razu wytłumaczyć, a on wtedy zaczął ze mnie poważnie rozmawiać mówił mi że podoba mu się to i że mu w tym dobrze. Jeszcze bardziej mnie przeraził, spytałam się go czy czuje się kobietą a on odpowiedział że nie tylko podoba mu się to i lubi tak być ubrany jak jest sam. Nie wiem co mam teraz z tym zrobić obiecałam mu że narazie nic nie powiem tacie. Ale co dalej mam mu pozwolić w się ubierać jak dziewczyna. Poradźcie coś, pomóżcie mi będę bardzo wdzięczna! Pozdrawiam!

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

31 maj 2015 - 23:05:10

Może wizyta u psychologa?

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

31 maj 2015 - 23:29:58

Hmmmm trudny temat bo może to tymczasowa fascynacja zwłaszcza ,że chłopak ma dopiero 13 lat .Psycholog może to niegłupie wyjście gdybym to ja była na Twoim miejscu porozmawiała bym z nim jeszcze raz przekonała do wizyty u psychologa tak jak napisała wyżej angelaaa2 a jeśli fascynacja by nie mineła poprostu zaakceptowała to .Kochała syna takim jaki jest , transwestyta to nie morderca Są tacy ludzie i nie należy ich zmieniać bo się nam to nie uda Transwestyci nie są zainteresowani zmianą płci – żyją w swojej płci, tworząc związki heteroseksualne i zakładając rodziny.Ale póki co niemartw się na zapas bo chłopak ma dopiero 13 lat zaczyna dopiero dojrzewać jest wszystkiego ciekaw.Przypomnij sobie jak sama byłaś młoda i pewnie na niejedne głupie pomysły wpadałaś. Ja w jego wieku miałam koleżankę która chciałą zostać księdzem w swoim pokoju odprawiałą msze :) a dziś jest szczęśliwą mężatką ma dzieci i stuprocentowa z niej kobieta nie żaden ksiądz ;)

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

01 cze 2015 - 09:59:28

Czy to nie ten sam troll co ostatnio buszował?

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

01 cze 2015 - 10:16:27

Nic na to nie poradzisz... ani Ty ani ojciec ani psycholog. Zostaw go w spokoju bo tylko pogorszysz sprawe i zachowaj to w tajemniacy. Młody dojrzewa i być moze całkiem z tego wyrośnie. A nawet jeśli nie - to jego sprawa. Nie powinnas ingerować bo zamknie sie w sobie i popadnie w straszne kompleksy to bedzie o wile gorszym problemem

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

01 cze 2015 - 13:26:57

Faktycznie trudny temat, jednak tak jak wyżej piszą najlepiej zostawić go narazie i poczekam. 13 lat to wiek kształtowania się osobowości. Dobrze faktycznie aby w tym okresie syn jak najczęściej przebywał z ojcem, wspólny rower, jakieś męskie prace. Często się tak dzieje, jeśli syn zbyt wiele czasu spędza z matką, patrzy na jej ubrania, patrzy jak się maluje...dlatego tak ważne jest pokazanie mu męskiego punktu widzenia. Ale nic na silę. Na pewno złym pomysłem jest wybijanie mu tego z głowy, bo "zakazany owoc smakuje najlepiej" i chłopiec jeszcze bardziej się w to wciągnie. Spróbujcie odwrócić jego uwagę czymś innym, żeby nie miał na to czasu. Ograniczcie oglądanie np. Vivy i teledysków w których roi się od wyzywająco poubieranych kobiet. Przydałoby się też przyjrzeć z kim najchętniej bawi się w szkole. Czy to są dziewczynki czy chłopcy, czy zawsze wolał auta i piłkę czy interesował się też "babskimi" zabawami" bo czasem się zdarza, że chłopiec faktycznie czuje się dziewczynką gdzieś tam w środku. Nie popadajmy jednak w paranoje, żeby wszędzie nie widzieć złego. Czas wszystko wyjaśni, ale obserwacja i odpowiednie kroki muszą być.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-01 13:44 przez Gabriele29.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

01 cze 2015 - 20:31:13

Trol macius w nowej odslonie. Witamy na forum. Byly problemy lozkowe, byla podstarzala niewyzyta, byl stary zbok w przeswitujacych gaciach... teraz to? Nowa tozsamosc. I naiwne doradzajace.

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

02 cze 2015 - 20:30:49

tak, bo wszystkie szafowiczki siedzą na forum 24/7 i czytają wszyściutkie wątki ohhh :)

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

21 cze 2015 - 15:15:58

Witam Wszystkich forumowiczow . Sledzacych ten watek prosze o powstrzymywanie skrajnych emocji a tym bardziej prosze o nie pisanie prowokacyjnie brzmiacych komentarzy . Pozwolmy sie wypowiedzic osobie ktora prosi o pomoc a nie o komentarze ! Problem fetyszyzmu jest stary jak swiat . Dotyczy go 20 % domow na calym swiecie ! Czasami nie wiemy o tym nic poniewaz ludzie dotknieci tym problemem nie mowia o tym publicznie . Tak bylo ze mna i moim synem . Ja poradzilam sie psychologa jak mam pomoc synowi . Zdziwicie sie aka dostalam odpowiedz i jaki byl tego skutek !

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

21 cze 2015 - 17:44:00

Witam. Jak łatwo zauważyć po moim nicku, sam przechodzilem przez to przez co przechodzi Twoj syn.Nie jest powiedziane,że na pewno jest transwestytą ale uwież mi,to co opisalaś wystarczy mi.... Opisze Ci jak to sie rozwija z biegiem lat oraz co bedzie czuł Twój syn oraz jak Ty powinnaś do tego podchodzić,co robić jako matka a czego nie. Moje początki byly takie same i tysiecy innych chlopcòw na całym swiecie. Jedno musisz sobie uświadomić. To nie jest choroba czy zaburzenia psychiczne. Ja przez 30 lat nie potrafie tego wytłumaczyć sam sobie dlaczego tak bardzo kocham damskie ciuchy i przebieranie się za kobiete. Nie jestem gejem i czuje jedynie pociąg do kobiet. Na razie Twòj syn nie wie dlaczego dobrze czuje sie w damskiej bieliźnie i nie jest to dla niego ważne żeby wiedzieć. Z czasem to pragnienie zakładania damskich rzeczy staje sie coraz silniejsze i już nie wystarcza stanik i srtingi. Po latach dochodzi sie do punktu kiedy satysfakcje i ulge odczuwa sie dopiero kiedy jest sie ubranym w 100% jak kobieta z każdym szczegółem, z pomalowanymi paznokciami u rąk i u stòp, z ogolonym ciałem, make up'em i długimi wlosami i wypchanymi piersiami. Coś co dla kobiet jest zwyczajne, dla transwestyty jest obiektem silnego pożądania. Twòj syn bedzie bardzo cierpiał wewnętrznie. Ktoś kto tego nie doznał,nie jest w stanie tego zrozumieć. Ja przez lata cierpiałem z tym w samotności i nadal cierpie. Mam na myśli cierpienie ze względu na to, że transwestyta jest w normalnym środowisku uznawany albo za geja, albo za chorego psychicznie. Dlatego musi sie ukrywać ze swoimi pragnieniami i nie może swobodnie robić tego co wręcz jest mu potrzebne. Radziłbym Ci żebyś dla dobra swojego dziecka ktòre przecież kochasz,nie dawała mu drastycznie do zrozumienia,że to co robi jest okropne i złe i ma przestać. Tego już nie zmienisz. Z biegiem lat jego pragnienie zeby zakładać satynowe sukienki i szpilki bedzie narastalo. Akceptując to dasz mu wiele szczęścia a uwież mi, nie da sie tego wyeliminować. Wiem, ze cieżko to sobie wyobrazić ale są rzeczy na świecie na ktòre wpływu nie mamy i nawet ich nie rozumiemy. Można je albo odrzucać lub akceptować... Życze powodzenia...

Witam. Jak łatwo zauważyć po moim nicku, sam przechodzilem przez to przez co przechodzi Twoj syn.Nie jest powiedziane,że na pewno jest transwestytą ale uwież mi,to co opisalaś wystarczy mi.... Opisze Ci jak to sie rozwija z biegiem lat oraz co bedzie czuł Twój syn oraz jak Ty powinnaś do tego podchodzić,co robić jako matka a czego nie. Moje początki byly takie same i tysiecy innych chlopcòw na całym swiecie. Jedno musisz sobie uświadomić. To nie jest choroba czy zaburzenia psychiczne. Ja przez 30 lat nie potrafie tego wytłumaczyć sam sobie dlaczego tak bardzo kocham damskie ciuchy i przebieranie się za kobiete. Nie jestem gejem i czuje jedynie pociąg do kobiet. Na razie Twòj syn nie wie dlaczego dobrze czuje sie w damskiej bieliźnie i nie jest to dla niego ważne żeby wiedzieć. Z czasem to pragnienie zakładania damskich rzeczy staje sie coraz silniejsze i już nie wystarcza stanik i srtingi. Po latach dochodzi sie do punktu kiedy satysfakcje i ulge odczuwa sie dopiero kiedy jest sie ubranym w 100% jak kobieta z każdym szczegółem, z pomalowanymi paznokciami u rąk i u stòp, z ogolonym ciałem, make up'em i długimi wlosami i wypchanymi piersiami. Coś co dla kobiet jest zwyczajne, dla transwestyty jest obiektem silnego pożądania. Twòj syn bedzie bardzo cierpiał wewnętrznie. Ktoś kto tego nie doznał,nie jest w stanie tego zrozumieć. Ja przez lata cierpiałem z tym w samotności i nadal cierpie. Mam na myśli cierpienie ze względu na to, że transwestyta jest w normalnym środowisku uznawany albo za geja, albo za chorego psychicznie. Dlatego musi sie ukrywać ze swoimi pragnieniami i nie może swobodnie robić tego co wręcz jest mu potrzebne. Radziłbym Ci żebyś dla dobra swojego dziecka ktòre przecież kochasz,nie dawała mu drastycznie do zrozumienia,że to co robi jest okropne i złe i ma przestać. Tego już nie zmienisz. Z biegiem lat jego pragnienie zeby zakładać satynowe sukienki i szpilki bedzie narastalo. Akceptując to dasz mu wiele szczęścia a uwież mi, nie da sie tego wyeliminować. Wiem, ze cieżko to sobie wyobrazić ale są rzeczy na świecie na ktòre wpływu nie mamy i nawet ich nie rozumiemy. Można je albo odrzucać lub akceptować... Życze powodzenia...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-21 17:44 przez Transwestyta_OdLat.

Błagam Pomóżcie syn transwestyta

21 cze 2015 - 18:16:44

I tu sie zgadzam . Ja rodzilam swoje dzieci w latach '60 . Dzis maja dorosle dzieci . Z moim synem wszystko zaczelo sie gdy mial 4 lata ! Tak ! 4 lata . Z poczatku traktowalam to jak zabawe . Problem polegal na tym ze on zapalal miloscia do ponczoch . W tamtych latach nosilo sie tylko ponczochy . Nylonowe a te byly dosc drogie . Niszczyl mi je . Dawalam mu te ktorych juz nie nosilam . Gdy mial juz kilkanascie lat przylapalam go ubranego w moj pas i najlepsze nylony ktore mialam odlozone do super kreacji . Bylam przerazona bo nie wiedzialam z czym mam do czynienia . Poszlismy do psychologa . Najpierw pani doktor rozmawiala z synem , potem umowila sie na rozmowe ze mna . Powiedziala mi ze wchodzi w wiek dojrzewania i co najwazniejsze nie jest gejem . Poradzila mi zebym to zaakceptowala i pozwolila mu ubierac sie w ponczochy w zaciszu domowym . Jezeli na to warunki pozwola i zostanie to w domu .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić żeby nie chrapać?