Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 02:52:58

Nie wiem jak mu to powiedzieć, żeby go nie urazic, jakis czas sie juz zastanawiam, alw trace juz cierpliwosc.
Kocham bardzo mojego faceta, ale on o siebie nie dba. Nie myje się kilka dni. Chodzi w tej samej koszulce trzeci dzieb, ba! W tych samych majtkach trzeci dzien!! Jak to dzisiaj zobaczylam to myslalam, ze nerwicy dostane.
W tych samych spodniach to chodzi juz chyba z 2 tygodnie.
A teraz do sedna..nie dosc ze nie uzywa dezodorantu to penis tak mu smierdzi przez tą niedbałosc, ze czuc to az przez spodnie!!!! Jak ostatnio zdjął gacie, jak buchło smrodem to myslalam ze sie porzygam!!!! Nie wierze ze on tego nie czuje. Widze ze czuje ten smrod. Czy on jest nienormalny? No jak tak mozna? Nie wiem co robic no jak mu to powiedziec? Matka go nie nauczyla czy co..odechciewa mi sie seksu przez to...masakra.. Jak go nie urazic?

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 06:50:16

Padłam:) :) :)
To już naprawdę zakłądamy takie watki?Kiedy jak i ile nasi mężczyzni noszą slipy ,kiedy o której i jak się myją?co kiedy i gdzie im śmierdzi?.
Brak słów .Po prostu mu powiedz chłopie śmierdzi od ciebie jakby się stado małp branslowało .Przyjdz do mnie jak będziesz już czysty.

zweryfikowana
Posty: 267
Ostrzeżenia: 1/5

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 08:04:00

...masakra. To jak się z nim kochasz?? Powiedz mu wprost - idź się umyj. I nie ma co się obrażać. Ja bez ogródek mogę powiedzieć każdemu członkowi z mojej rodziny, żeby się umył, bo "czuć" a nie że "śmierdzi" - jakoś to jest mniej brutalne :P

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 08:09:11

To nie wąchaj tylko od razu wkładaj do ust :)

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 08:17:41

Cytat
paluchy
To nie wąchaj tylko od razu wkładaj do ust :)
Padłam :) :) :)

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 08:56:53

Też miałam kiedyś śmierdzącego faceta, współczuję. Co prawda nie wiem czy penis mu śmierdział, bo nie wąchałam, i nie liczyłam dni majtkom, ale ciężko było z nim wytrzymać. Masz dwa wyjścia: pogadać albo pogonić. Tertium non datur.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-26 09:02 przez majka51.

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 10:13:23

To mu go wyszoruj...

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 10:18:24

A podobno prawdziwa dbałość o higienę rozpoczyna się po znalezieniu miłości... Pudło w tym przypadku :D

zweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 10:30:38

Powiedz mu wprost, że śmierdzi i żeby zaczął dbać o siebie. Nie wiem czemu się wstydzisz i nie porozmawiasz z nim o tym, w końcu to twój chłopak.

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 10:37:08

Też padłam jak to przeczytałam:)
Dziewczyno, sorry, ale co Ty z tym kolesiem robisz?
Jakby mi facet chodził niedomyty w cuchnących gaciach to bym go pogoniła gdzie pieprz rośnie i albo by się zaczął natychmiast myć, albo bym się z nim nie spotykała. Ja nie wiem, że niektóre kobiety na wszystko sobie pozwalają:/

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 10:50:50

Tytuł mnie powalił... Nie wytrzymalabym z takim kims..Ciagle myslalabym o tym obrzydliwym zapachu. Powiedz mu wprost, delikatnie i stanowczo.Jeszcze jednym niemilym zapachem moze byc smród przetrawionego alkoholu i papierosów...

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 11:00:22

Cytat
filipekkrol
Cytat
paluchy
To nie wąchaj tylko od razu wkładaj do ust :)
Padłam :) :) :)

ja też :-D

mieszkasz z nim? jak tak to po prostu wszystko co zdejmuje z danego dnia i smierdzi wrzucaj do prania, a najlepiej do kosza na śmieci - wtedy zauważy i zapyta.

jeśli nie kup mu żel po prysznic, dezodorant czy czego tam nie ma i zasugeruj, że ma problemy z higieną. podejrzewam, że się oburzy.
niestety ludzie zauważają takie rzeczy i będzie to też świadczyć nie tylko o nim, ale i o Tobie. chłop ma dziewczynę, która o niego nie dba i na to pozwala -> czyli jest taka sama.
niestety taka prawda, załatw to jak najszybciej.

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 11:08:57

Przypomniał mi się temat na innym forum, jak to niektóre dziewczyny stwierdzały, że mycie się co drugi dzień i taka sama zmiana skarpet to nic dziwnego i niektórzy tak robię:/
FUJ!
Może niektórzy i tak robię, bo sama znam podobne przykłady, ale powiem szczerze: o ile w pracy czy w komunikacji miejskiej czasem człowiek nie ma wyjścia i musi przebywać obok kogoś takiego o tyle nie wyobrażam sobie życia pod jednym dachem z taką osobą.

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 11:26:28

myslalam ze sie porzygam ... rozne watki widzialam , ale takiego jeszcze nie :D

facetowi smierdzi penis

26 maj 2015 - 14:55:38

Tytuł tego wątku jest chyba bardziej obrzydliwy niż ten chłopak :) Jakoś nie wyobrażam sobie kobiety, dziewczyny która napisała taki tytuł i w ogole ten problem .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sfera erotyczna między nami zanikła?