Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 20:27:47

chcialam was zapoznac ze swoja sytuacja ... moj mąż od jakiegos czasu zamiast isc do pracy woli spotkac sie z kolega lub dluzej pospac , a mamy ciezka sytuacje finansowa i mimo tego że jest duzo pracy bo pracuje w firmie ojca to nie spieszy mu sie.. nie daje mi ani zlotowki bo twierdzi ze mieszkamy u jego rodzicow i oni nas zywia wiec z glodu nie umre z dzieckiem , nie pozwalal mi isc do zadnej pracy , kiedy cos znalazlam zawsze komentowal żę cos mu nie pasuje " bo za malo płaca" " bo w sklepie z alkoholem beda przychodzic menele" itp itd.. procz tego mamy kredyt ktory jest na mnie ii on od 2 miesiecy nie placi.. podczas klotni stwierdzilam ze musze zaczac byc niezalezna i juz na drugi dzien znalazlam prace jako kierownik ochrony na duzym sklepie.. tydzien sie do mnie nie odzywal a od kiedy doqwiedzial sie gdzie pracuje kazal mi spakowac sie i wynieść z domu tesciow i powiedzial ze zrobilam ta praca siare na całe miasto,że jego koledzy sie ze mnie smieją i ze strasznie mu wstyd że tam pracuje.. nawet tesciowa z nim rozmawiala to mowil tak samo.. omijajac fakt że na godz mam taka samą stawkę jak on w zakladzie ojca.. co o tym myslicie? czy praca w ochronie to wstyd? cxzy jemu sie juz miesza w glowie? nie wiem co z tym zrobic . kiedy chodze do pracy to odpoczywam psychicznie

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 20:29 przez martusiekbejbe.

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 20:48:22

Jaki wstyd? Nie przesadzajmy. Poza tym jakąś wygórowaną ambicją nie spłaci kredytu, ani nie kupi chleba, paranoja jakaś ściana

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 20:56:02

Ja ci nic nie poradzę bo nie wyobrażam sobie w ogóle zyc z kimś takim.Może jedynie to że nie patrz na nic zacznij pracować .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 20:57 przez filipekkrol.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 21:18:39

Chodz do pracy, odpoczywaj psychicznie i znajdz normalnego faceta. Jestes silna babka i zaslugujesz na silnego faceta a nie przerosniete ego ciamajdy

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 21:19:12

Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że wytrwasz w postanowieniu, a Twój mąż to D...A nie facet!!!

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 21:38:20

Powinna s sie uniezależnic i tyle , Twój facet zachowuje sie jak pies ogrodnika co sam nie zje i drugiemu nie da. ja z takim fredzlem nie byłabym ani minuty. I dodam jeszcze jedno wstyd to krasc a nie pracowac jako ochroniarz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-24 21:49 przez agata74.

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 21:44:27

Olej chuuja!!!! Postaw mu sie, i nie daj.

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 21:45:16

haha to wstyd ? to ja pracujac na produkcji powinnam w ogole nie miec znajomych bo by sie wstydzili ze mna zadawac . bardzo dobra praca.

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 21:58:53

pogadaj z mężem szczerze, bez teściów, dzieci(cka) jego kolegów. zapytaj wprost, wytłumacz mu swoje obawy, bez krzyków i wrzasków - bo mam wrażenie, że jedynie co was łączy obecnie to dziecko i wspólny dach u teściów..

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 22:14:56

Wstyd to jest być nierobem na garnuszku rodziców.

problemy z powodu pracy

24 maj 2015 - 22:24:35

PaniGami dokladnie
a poza tym uwazam ze chce Cie uzaleznic od siebie- stac sie Panem Domu w tym sensie ze bylabys mu podległa we wszystkim.
Nie daj się. mamy XXI wiek.
Powiedz mu co o tym sadzisz. praca w ochronie to zaden wstyd.

problemy z powodu pracy

25 maj 2015 - 09:56:54

Wstyd to jest kraść. Jesteś silną babką, dlatego nie oglądaj się na niego i nie daj sobie wmówić, że jesteś gorsza, nie poradzisz sobie, a taka praca to wstyd. Najwyraźniej mężulka trafia szlag, gdy widzi, że żona tak dobrze sobie radzi i do tego nieźle zarabia. Trzymam kciuki!

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

problemy z powodu pracy

25 maj 2015 - 10:05:11

Trzymam za Ciebie kciuki. Przepraszam za szczerość, ale Twój mąż to kretyn jakich mało.

problemy z powodu pracy

25 maj 2015 - 15:45:06

Tu nie ma problemu z pracą tylko osobnikiem płci męskiej. Dziewczyny bądźcie bardziej krytyczne, niestety są kolesie, którzy nie chcą dobrze dla swojej dziewczyny/rodziny tylko dla siebie.
Gratuluję pracy, trzymaj się jej!:)

problemy z powodu pracy

25 maj 2015 - 16:00:53

Jak nie masz lepszych kwalifikacji to pewnie, że nie jest to wstyd. Powiedz mu, ze widział z kim się żeni. Chyba nie myślał, że będziesz wiecznie siedzieć na łasce nawet nie jego, tylko jego rodziców?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyłapany na kłamstwie