Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:09:27

Witam Kobietki :)
Mam pytanie chyba troszkę głupie ale cóż. Możecie mi coś doradzić, a więc do rzeczy pracuję w firmie kurierskiej od jakiegoś czasu przychodzi do nas jeden facet wysyłać paczki firmowe wpadł mi w oko niedawno od jego kolegi dostałam numer telefonu do niego :) i teraz pytanie.. Co mu napisać za wiadomość żebym nie wyszła na idiotkę.????

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:27:47

Powiedz czy on jakoś zagaduje Cię ? rozśmiesza ?powiedział Ci jakiś komplement kiedyś ?:) to ułatwi sprawę bo będzie chociaż wiadomo czy jest zainteresowany ;) i jeszcze jedno : dowiedziałaś się może czy jest wolny ?:) jak tak i spodobał Ci się więc pewnie ->czemu nie .Warto wtedy zaryzykować i napisać że może jak będzie coś wysyłać to niech napisze o tym wcześniej i czy by miał czas na jakąś kawę -byście chociaż pogadali ;)
Lub też po prostu spytaj go czy znalazłby może trochę czasu na jakieś wyjście np.na spacer , do kawiarni czy właśnie na zwykłą kawę/herbatę bo chcesz się troszkę wyrwać i spędzić miło czas / poznać się ponieważ np.wydaje Ci się być interesującą osobą ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 12:35 przez staravenue46999.

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:39:39

Hm no więc nie bardzo była okazja żeby z nim porozmawiać w pracy :(( Hmmm komplement?? Jak mu się spytałam czy coś jeszcze to powiedział,że ładny uśmiech i to wszystko dla niego :D Kurcze nie wiem czy jest wolny bo tak głupio wypytwać jego kolegę.

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:42:38

:) Jak sama już na wstępie dobrze stwierdziłaś... Pewnie pierwsze co przyszło na myśl gdy zaczynałaś pisać post w temacie "...głupie..." bo owszem głupio pytać kogoś o co masz zapytać :P
kieruj się rozumem i słuchaj serca, wyjmij z oka to co tam Ci wpadło ew. jego możesz poprosić o to by wydostał to z niego...:) zachowuj się naturalnie nie odkrywaj emocji :P wyraź w jakiś sposób zainteresowanie ale jeśli nawet usłyszysz "fajnie, bardzo mi się podobasz i w ogóle..." w odp. to dystans wskazany :P bo faceci lubią zdobywać :D, a tak "łatwo przyszło łatwo poszło" :) czego bym nie życzył, daj mu pole do popisu haha.
Jak koleżanka pytała warto dowiedzieć się czy jest "wolny" bo może na wiosnę coś mu się odwidzieć :D

Cytat
silviaa18
Hm no więc nie bardzo była okazja żeby z nim porozmawiać w pracy :(( Hmmm komplement?? Jak mu się spytałam czy coś jeszcze to powiedział,że ładny uśmiech i to wszystko dla niego :D Kurcze nie wiem czy jest wolny bo tak głupio wypytwać jego kolegę.

I owszem kolegi nie pytaj o nic - bywa że prawdy "kolega" na złość nie powie z zazdrości a może Ty mu się podobasz, możesz "podpytać" i lekko się zasugerować ale wierzyć w ciemno nie radzę ;)

To tak z faceta pkt. widzenia :) w skrócie daj mu do zrozumienia jasno np."umówiłabym się z Tobą na kawę ale nawet nie wiem czy jesteś "wolny" on już to zrozumie doskonale :) i po sprawie ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 12:47 przez Lionel26.

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:47:51

jestem trochę nieśmiałą osobą więc jakieś obawy mam co do napisanie wiadomości do niego :( a nie chcę wypytywać jego kolegi o niego

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:50:14

Cytat
silviaa18
jestem trochę nieśmiałą osobą więc jakieś obawy mam co do napisanie wiadomości do niego :( a nie chcę wypytywać jego kolegi o niego

Nieśmiałość to zaleta nie wada :P nie masz się czego wstydzić ;) urocze to jak dla mnie nie powód do tego by kogoś odrzucić :)
a kawa to kawa :P nie proponujesz mu przecież nic wprost czego mogłabyś się wstydzić :)

A skoro nr. masz od jego kolegi to być może on już wie że go masz... :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 12:54 przez Lionel26.

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:53:30

Dziękuję ale i tak nie wiem co do niego napisać :( glupia jestem

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:57:32

Hmm :) tego nie wiem :) nie znam Cię więc oceniał nie będę...
"Hey, nie przeszkadzam ? :) można zapytać jak mija dzień i co słychać ? (Podpis)"
Reszta już "z górki" :P

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 12:58:35

Dokładnie zgadzam się z kolegą ;) Mężczyznom trzeba dawać jasne sygnały ,troszkę się podroczyć czasem żeby wiedzieli że mają siłę władczą i ten syndrom : ,,gonienia króliczka ''- to fakt ;) - ale to dopiero gdy wiadomo że jest coś/cokolwiek na rzeczy ;) Z początku spytaj go jasno czy jest wolny bo np.masz dziś ochotę wyjść gdzieś a nie masz z kim -i po kłopocie ;)

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 13:00:19

Nie "wyglądasz" na doświadczoną ale pamiętaj jedno :D To nie "nowy facet" tym bardziej "pilne" to nie jest :) bo jak się otworzysz przed nim to już o prawdziwych jego zamiarach się możesz nigdy nie dowiedzieć :P lub możesz nabrać ale "złe" doświadczenie jakieś :) powiedzieć że Ci się podoba to w sumie możesz :P o ile dodasz że od tego jeszcze spora droga :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 13:02 przez Lionel26.

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 13:03:04

Dziękuję bardzo bo szczerze? to myślałam,że będą tutaj głupie odpowiedzi/ porady a tu niespodzianka. hehe no doświadczona nie jestem może prościej byłoby gdyby to On miał mój numer :DD

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 13:05:29

:) "nieśmiała"... ciekawe co pannie nieśmiałej po głowie chodzi :P Ty siebie broń przed nim najpierw :D abyś później czegoś nie żałowała...

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 13:09:28

Nie no spokojnie nie wyjdzie to trudno nie załamie się:)
ale fajny jest no i wpadł mi w oko więc trzeba coś zrobić skoro ja mam kontakt do niego :) Tylko niechce napisać czegoś glupiego i zrobić z siebie idiotki bo później będę go widywać codziennie w pracy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 13:10 przez silviaa18.

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 13:15:56

W razie gdyby coś nie wyszło możesz rzucić jakimś tekstem :że dla tak częstych klientów powinny być wprowadzone spore zniżki -żeby nie było niezręcznie ;) Spokojnie skoro spodobał Ci się więc napisz - nic nie tracisz a kto wie może coś z tego będzie :) Życzę powodzenia ;)

Nowy Facet PILNE :)

02 maj 2015 - 13:17:57

Tylko,że to ja tam pracuje a On tylko przychodzi wysyłac więc znizki to Ony by musial miec heheh

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ona w lewo, On w prawo