Obecnie rozmawiamy o:

Nowy samochód

gorący temat

przyjazne przedszkole

27 minut temu

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

remont i facet

28 kwi 2015 - 12:08:45

Dziewczyny jestem z moim facetem w trakcie remontu mieszkania i to jest jakiś koszmar!!! Od tego czasu nie potrafimy się dogadac. On ciągle chodzi nafurczony, denerwuje się, a ja obrazami. Od pol roku prawie nie potrafimy normalnie ze sobą gadac. Ciągle cos nowego wychodzi a to ściana krzywa a to sufit pęka. Masakra! Kilka razy miałam ochotę spakowac się i wyprowadzić. Powiedzie mi czy to normalne, ze remont zamiast cieszyć spowodował taki kryzys?? Opowiedzvie jak to u was było??

Najgorsze sa wypominajki ze ja siedze w pracy a on ciężkopracuje. Ja nie mam prawa bybyć zmęczona tylko on...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-28 12:13 przez wiktorka88.

remont i facet

28 kwi 2015 - 12:27:13

A kto głownie zajmuje sie remontem robi ten remont?Bo jeśli twoj facet to najgorsze jest to jak ktoś sie wtrąca .

remont i facet

28 kwi 2015 - 12:58:37

Mój poprawia po "fachowcach"

remont i facet

28 kwi 2015 - 13:02:42

Więc trudno mu się dziwić, że jest wkurzony. Zapłacił komuś za robotę, która okazała się fuszerką i jeszcze musi po kimś poprawiać. :/

remont i facet

28 kwi 2015 - 19:34:41

Cytat
Onyksowa
Więc trudno mu się dziwić, że jest wkurzony. Zapłacił komuś za robotę, która okazała się fuszerką i jeszcze musi po kimś poprawiać. :/
Ale nie powinien obarczać swojej dziewczyny winą i się na niej wyżywać.
U nas remonty to był fajny okres. Aż miło się robiło jak widać było postępy, no i mogliśmy zrobić coś razem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bogaty, wykstałcony facet, biedna ja