Obecnie rozmawiamy o:

Opakowania

8 minut temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent dla faceta na urodziny

21 kwi 2015 - 10:54:24

Witam. Mój chłopak ma niedługo urodziny. Chciałabym mu kupić jakiś praktyczny prezent. Czy mogłybyście mi pomóc i podrzucić jakieś pomysły? Kilka informacji o nim: 29 lat(już niedługo:), żołnierz, lubi łowić ryby, ne lubi słodyczy, alkohol pije rzadko. Na walentynki kupiłam mu kamerkę samochodową, jednak prezent nieudany, w pudełku zapakowali niepasujące akcesoria więc kamerki wolałabym unikać, jednak najlepszym pomysłem wydają się takie gadżety do samochodu, tylko nie wiem jakie były przydatne.. Będę bardzo wdzięczna za każdy pomysł :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-21 10:59 przez DiamondWings.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

21 kwi 2015 - 11:42:15

Moj ogladal taka glupia kreskowke dla doroslych, o osiedlowych gagatkach. Nie pamietam jak sie nazywa. Dostal 2 koszulki z nadrukami z tej kreskowki, swuetnie zapakowane. Byl wniebowziety. Juz 2 tydzien lazi w nich na zmiane.

Blok ekipa. O to chodzilo

Jesli nosi koszulki to nigdy nie bexzie ich za duzo. Fajny nadruk i juz. Zalezy co lubi. Oprocz tej kreskowki bralam ood uwage wiedzmina i son gokana.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-21 11:48 przez roksolana83.

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Prezent dla faceta na urodziny

21 kwi 2015 - 11:58:03

Polecam perfumy na mojej szafie jest ich mnóstwo.

Prezent dla faceta na urodziny

21 kwi 2015 - 12:13:24

Z perfum i koszulek nie byłby zadowolony :) Zegarek też odpada bo ma już fajny :)

Prezent dla faceta na urodziny

02 maj 2015 - 16:56:23

A może daj mu Voucher do jakiegoś sklepu z odzieżą i pójdziecie tam razem, potem na kawę lody i już

Prezent dla faceta na urodziny

05 maj 2015 - 21:26:04

jak lubi łowic ryby, to idz w tym kierunku.

Prezent dla faceta na urodziny

05 maj 2015 - 21:36:10

Dokładnie kazdy z nas to taki duży dzieciak
Wędkę spiningową do tego kołowrotek i dobrej marki bez problemu mieszcząc się w 200 PLenach
Jeśli jest majsterkowiczem jakaś wiertarka albo szlifierka
Praktyczne i uśmiech zadowolenia gwarantowany !!!

Prezent dla faceta na urodziny

05 maj 2015 - 22:16:26

może nerkę np. z nike? przydatna rzecz można wszystko zapakować telefon, klucze, portfel itp. zamiast w kieszenie:)

mój ma urodziny ma 22grudnia a dwa dnie po wigilia.. to mam większy dylemat:) ale już wymyśliłam co kupie:) zegarek casio czarny bo wiem że taki chce o ile będę miała taki budżet:) i to będzie prezent z tych dwóch okazji:) a jeśli nie to na jedno jakiś ładny zapach a na drugie właśnie nerkę:) albo portfel:) wiem ,że to jeszcze dużo czasu.. ale już sobie szukam konkretnych rzeczy bo później znowu będzie za późno.. hehe:)

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent dla faceta na urodziny

11 maj 2015 - 11:52:41

Jeżeli jest wojskowym to może przypadną mu do gustu jakieś gadżety związane z wojskowością lub atrapy broni. Na tej stronie dostępne są ładne repliki, np. coltów i szabel.<moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 13:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent dla faceta na urodziny

12 maj 2015 - 09:20:52

Albo kup mu coś do samochodu. Na <moderacja-spam> mają dywaniki po 39 zł. Taki gadżet i słodycze na pewno będzie fajny. Mój mąż był zadowolony z nowych dywaników :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 13:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

12 maj 2015 - 11:17:35

Ja ostatnio dostałem prezent z <moderacja-spam> i byłem zadowolony, pewnie podobnie będzie w przypadku Twojego faceta :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-12 13:17 przez moderator.

Prezent dla faceta na urodziny

12 maj 2015 - 17:50:51

Drogie Panie.

Prawda jest taka, że te wszystkie materialne duperelki, o których piszecie powyżej ucieszą ale... Jeśli zależy wam na szczęsciu i zadowoleniu swojego faceta to blowjob, poprostu blowjob. I nie musi to być w otoczeniu świec czy przy akompaniamencie nastrojowej muzyki. Poprostu blowjob.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Prezent dla faceta na urodziny

14 maj 2015 - 14:37:25

Ja na przykład nie jestem najlepszą na świecie kucharką i dlatego lubięmojego mężczyznę zabrać do jakiejs fajnej restuaracji. Ostatnio byliśmy w http://www.raut.pl/ i powiem Wam, że serio polecam jak coś :D

Prezent dla faceta na urodziny

14 maj 2015 - 14:52:14

zestaw bluetooth polecam swietna sprawa do samochodu:)

Ja ostatnio mojemu kupiłam zegarek na ściane z ramkami powkłądałam mu zdjecia BMW bo uwielbia ta marke cieszył sie jak dziecko tym prezentem:)

http://allegro.pl/zegar-scienny-z-ramkami-na-zdjecia-12sz-na-prezent-i5061651276.html

http://allegro.pl/zegar-scienny-z-ramkami-na-zdjecia-fotografie-i5091503767.html


http://allegro.pl/jabra-drive-zestaw-glosnomowiacy-bluetooth-na-2tel-i5189004751.html

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Prezent dla faceta na urodziny

15 maj 2015 - 13:53:36

U mnie naszczęście nie ma tego problemu mój facet lubi to co ja czyli aktywnie spędzać czas, teraz zaczął się sezon więc bieganie, rower pływanie. Osobiście ostatnio sprezentowałam mu fajny komplet dresów męskich możesz poszukać w tym odnośniku do Aladi bo mają masę wyprzedaży obecnie. Ogólnie z doświadczenia i rozmów z koleżankami jak facet jest domatorem to na pewno trudniej mu coś kupić niż jak lubi aktywnie spędzać czas.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wyjątkowe zaręczyny..aaaah :)