Obecnie rozmawiamy o:

Domek w górach

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 10:23:05

Hej dziewczynki, obserwuje wasze forum od niedawna, i odwazylam sie w koncu napisac. Mam juz swoje lata, wy jestescie mlode piekne zgrabne, ja mam wielki problem. Jestem samotna, powiem bez ogrodek, marzy mi sie mlody partner, ale nie moge takowego znalezc:( Czy cos ze mna jest nie tak, prosze rzuccie okiem na moje zdjecie czy wg was jestem seksowna?? Bo z kazdym dniem wydaje mi sie ze moje kompleksy powoduja u mnie to ze zaczynam odnosic wrazenie ze jestem juz do niczego. Poratujcie mnie komentarzami dziewczynki.... Bede otwarta na kazda krytyke



Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 10:30:04

łoo Matko sex aż z Ciebie kipi "łopatkami".



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-05 20:37 przez MarikaMarikowa.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 10:34:47

Dzieki, ale ostatnio bylam tak ubrana w pewnym pubie i faceci nie zwracali na mnie uwagi, nawet nie czulam ich wzroku na moich nogach, ech albo ja mam kompleksy albo oni

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 10:43:16

chyba za długa ta kiecka była hmmm

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 10:47:30

może i jesteś , ale być może mało inteligentna skoro faceci nie zwracają uwagi na ciebie.
Albo jesteś za bardzo wyzywająca i maja ciebie za nic.

niezweryfikowana
Posty: 47
Ostrzeżenia: 3/5

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 11:20:44

Jezeli dla faceta wyzywajacy stroj u kobiety to nic, to nie jest to facet tylko zwykly przepraszam za okreslenie pedalek, co sie z tymi facetami mlodymi dzieje. HEJ chyba nie wszyscy mlodzi sa tacy sami jakis uzytkownik o nicku Duch_LoLa napisal mi w wiadomosci ze jestem usposobieniem jego marzen o dojrzalej kobiecie, ze wygladam bosko i polowa mlodych szafiarenek sie przy pani chowa(cytuje jego slowa). Pisze ze ma 20 lat i chetnie zaprosilby mnie na kawe. Moze jednak nie wszystko stracone, Duchu_Lola zatem przybywaj. Jego wiadomosc wprawila mnie w dobry nastroj. Pytanie do was mam jeszcze co u was robi facet? Duch_Lola?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-05 11:24 przez Samotna53.

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 11:29:39

o matko a ten czego tu?!

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 11:32:31

Jesteś/bylaś/eś facetem?

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 11:38:21

Za dużo teraz wszędzie naokoło godziny. Plakaty banery media Internet laski na dyskotekach polnagie..facet już się to opatrzył, to nie rocznik 70 kiedy Ty bawiłas się na dyskotekach gdzie fAcet dostawał slinotoku na skrawek kobiecych nóg.
Nie te czasy teraz,.wszystko łatwo i ogólnodostępne.
Owszem są nadaL kolesie slinkusie na każdą zgrabną laskę w mini ale to nie tym kobieta powinna imponowac mężczyźnie
ok niech przyciągnie wyglądem ale zatrzyma charakterem no chyba w tym wieku skoro jesteś samotna chodzi Ci o stały związek?
Jeśli nie baw się w dyskotece bez bluzki na pewno nie jeden Cię zauważy...Ale raczej uśmieje sie niż zagada.
zły tok myślenia
co do fotki jeśli Twoja to niejedna 20 pozazdrości Ci sylwetki szczególnie nóg piękne!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-05 11:40 przez Consual86.

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 12:08:26

Twoja poza i mina wskazują na bolesną obstrukcję. Nie tędy droga .

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 12:09:09

może dla niektórych jesteś za bardzo wyzywająca? to onieśmiela facetów.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 12:33:17

i to jest jedna z tych sytuacji kiedy rozumiesz, ze wyglad to nie wszystko. Najwazniejsze to miec cos w glowie. Najlepiej nie kasze i nie siano. powiem tak - gdybym byla facetem, bieglabym szybko. I daaaaaaleko.

zweryfikowana
Posty: 589
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 12:34:11

Ile masz lat? Piszesz jak gówniara a zdjecie wyglada jak z neta. Prowokacja??

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 12:38:52

Cytat
anessa89
Ile masz lat? Piszesz jak gówniara a zdjecie wyglada jak z neta. Prowokacja??
oczywiscie ze tak. Pewnie Macius wrocil. Znowu mama cofnela szlaban na komputer. Ach ta mama i jej miekkie serce...

Cytat
Samotna53
Jezeli dla faceta wyzywajacy stroj u kobiety to nic, to nie jest to facet tylko zwykly przepraszam za okreslenie pedalek, co sie z tymi facetami mlodymi dzieje. HEJ chyba nie wszyscy mlodzi sa tacy sami jakis uzytkownik o nicku Duch_LoLa napisal mi w wiadomosci ze jestem usposobieniem jego marzen o dojrzalej kobiecie, ze wygladam bosko i polowa mlodych szafiarenek sie przy pani chowa(cytuje jego slowa). Pisze ze ma 20 lat i chetnie zaprosilby mnie na kawe. Moze jednak nie wszystko stracone, Duchu_Lola zatem przybywaj. Jego wiadomosc wprawila mnie w dobry nastroj. Pytanie do was mam jeszcze co u was robi facet? Duch_Lola?
metaforycznie: jesli zgnila fladre zapakujesz w ladna folijke to dalej bedzie zgnila fladra. A ryba sie psuje od glowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-05 12:43 przez roksolana83.

Czy jestem seksowna?

05 kwi 2015 - 13:12:27

Pomyliłaś portale, miała być Roxa, choć pewnie juz tam jestes, ale ciekawi mnie czy jako trans czy po prostu atrapa kobiety?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Troche sie wyglupilam na forum i mam pytanie