Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie z ciekawości love

Zdecydowanie nie. Ale za to on ma idealną dziewczynębrawo

Hmmm myślę że idealny nie jest ale lepszy niż poprzedni moi partnerzy tańczy

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

a jaki jest facet idealny? dla mnie to taki, z którym się dobrze czuję. Jestem sobą i jestem szczęśliwa. Mój bywa idealny a bywa wrzodem na wiadomej cześci ciala

A ja myślę, że mój mężczyzna jest idealny dla mnie :)

Nie bo nikt nie jest idealny. Ale mam takiego, którego wady akceptuję. Kiedyś mu nawet powiedziałam, że ma w sobie coś takiego, że nie potrafię się na niego długo gniewać. Ma niewiele wad, bardzo rzadko się posprzeczamy i to dla mnie jest najważniejsze.

Idealny to on nie jest, ale czasami jego wady są zaletami. ;)

nikt nie jest idealny :)

Ideałów nie ma. W moim mniemaniu bardzo ważne jest to, że mój facet szanuje i kocha mnie oraz wspiera i stoi za mną murem, nieważne co się dzieje.

Mój ideał lezy koło mnie i chrapie:)

A u nas padał dzisiaj snieg masakra .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-30 23:45 przez filipekkrol.

Nie jest idealny ale wszystkie jego wady akceptuję, a te które są uciążliwe sam próbuje zmienić:) I to działa też w drugą stronę:)

Ta, która uważa, że jej facet jest idealny, jest zwyczajnie, za przeproszeniem głupia :D Każdy ma jakieś wady, NIE MA idealnych osób, a jeśli ktoś uważa odwrotnie, to znaczy, że jest jeszcze w "motylkowej" fazie zakochania.

Nie, nie uważam że mój partner jest idealny :) Uważam że jest fajnym, mądrym gościem, ale na pewno nie idealnym :P

Daleko mi do ideału nawet bardzo, ale ideały sa nudne :)

Cytat
smacznazupa
Ta, która uważa, że jej facet jest idealny, jest zwyczajnie, za przeproszeniem głupia :D Każdy ma jakieś wady, NIE MA idealnych osób, a jeśli ktoś uważa odwrotnie, to znaczy, że jest jeszcze w "motylkowej" fazie zakochania.

Nie, nie uważam że mój partner jest idealny :) Uważam że jest fajnym, mądrym gościem, ale na pewno nie idealnym :P

dokładnie :)

nie jest idealny i dużo mu do tego brakuje :) Ale mimo wszystko jest nam ze soba dobrze, choc oczywiscie nie zawsze..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

O wyborze mężczyzny