Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafa z radami dotyczącymi facetów

03 mar 2015 - 17:44:39

Zobaczyłam dziś listę: 10 RZECZY, KTÓRE ONI UWIELBIAJĄ, GDY MY NOSIMY / RANKING STROJÓW
Wszytko co tam zobaczyłam zostało obalone przez mojego faceta, jego i moich kolegów.
Całkiem nie rozumiem czasem co się opowiada na tych poradnikach.
Owszem jest OK luźna koszula, i żakiet.
Ale kombinezon z listy - nienawiść kompletną do niego żywią - to samo spodnie z wysokim stanem(słyszałam, że podobno mamy pęcherz gdzieś wyżej - tego na tej akurat liście nie ma ale na kilku w necie widziałam), luźny sweter, bluza, luźny rockowy podkoszulek = każdy facet jakiego znam, nawet geje, uważają, że kobieta ma być seksi - uwydatnić ciało, pokazać troszkę brzuszka, troszkę uwydatnić pupę, biust podkreślić, a nie wbijać się i ciągle nosić jakieś wory.

Ja za swój luźny styl: szerokie swetry, bluzki, żakiety mam nieraz ochrzan, że nie ubieram się seksi.
Koszula została skomentowana, że mogę nosić jego i że to seksi, ale tylko w łóżku, do ludzi nie.

Co wy sądzicie o tego typu listach? Wiem, że wiele też zależy od mężczyzny, ale wydaje mi się, że teraz panowie na "luźny" styl mówią ok bo moda, a chcą żeby ich kobiety były modne i na czasie. Ale prywatnie widząc ludzi na ulicach i ich styl to takie luzactwo cechuje bardziej gimnazjum i liceum. Chociaż już w liceum zaczyna się chcieć pokazać światu że ma się to ciało ładne...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 10:06:47

Nie widziałam tej listy, ale mam to gdzieś co tam uważają. Wory lubię i nie obchodzi mnie to, że ktoś tam gdzieś uważa, że to nie jest seksi. To samo tyczy się koszul.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 10:11:59

Nie widziałam żadnego rankingu i nie mam zamiaru przejmować się jakimiś głupotami.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 10:17:31

A mi się wydaje, że kobieta jest najbardziej "sexi", wtedy gdy czuje się dobrze w swoim ciele i w swoich przysłowiowych butach.

Prosta zasada - wiesz, że wyglądasz dobrze - czujesz się pewniej. Mężczyźni lubią pewne siebie kobiety.
A to co komu się podoba, to już indywidualna sprawa.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 10:36:58

Ja też nie widziałam listy.
Nie noszę worów, ubieram się wygodnie. Podkreślam to, co najważniejsze- ale podkreślam, a nie wykładam "kawę na ławę", jak to u co niektórych widać (wielkie dekolty no bo jak to "mam duże cycki to muszę pokazać..." :/ ). Przede wszystkim najważniejsze jest to, że kobieta akceptuje samą siebie- ciuchy to tylko dodatek.
Oczywiście stawiam też na elegancję- ale to zależy od okazji.
Nie specjalnie przejmuje się opinią innych mężczyzn. Uważam, że skoro mojemu mężczyźnie podoba się to, jak wyglądam to jest to dla mnie najważniejsze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-04 10:37 przez hessa.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:24:36

ubiór trzeba umiec dopasowac do figury i stosownie do okazji i pogody:) Wiadomo ze kazdy facet (w koncu to wzrokowcy) obejrzy sie za kobietą w mini i szpilkach, co nie oznacza, ze powinnysmy tak codziennie sie ubierac, bo na 80-te urodziny babci, przejażdzkę rowerową czy wycieczkę do lasu nie wypada, a wręcz taki look gwarantuje niesmak otoczenia lub ośmieszenie.......Co do stroju, to jak kobieta umie ubiorem podkreslic swoje wdzieki, to w zwyklym topie, szortach i trampkach bedzie sexy, a jak ktos wbija sie w za ciasną o 2 rozmiary kieckę czy biodrówki, gdzie wylewają sie 10-cio centymetrowe boczki czy widac rowek lub stringi, to to nie jest sexy, jest żałosne......Nie oznacza to że bardziej puszyste dziewczyny maja nosic "wory", chodzi o to żeby rozmiar i fason ubrania był odpowiedni do figury oraz żeby umiec zatuszować słabsze strony a zaakcentować te lepsze:) Poza tym jak dziewczyna nie dba o siebie, o higienę to żadne super obcisłe czy firmowe "łaszki" nie pomogą, sexy kobieta to kobieta pachnąca, ma zadbane zęby, wlosy, dłonie, paznokcie a przede wszystkim jest usmiechnięta:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:28:33

Cytat
szafiarka_
... sexy kobieta to kobieta pachnąca, ma zadbane zęby, wlosy, dłonie, paznokcie a przede wszystkim jest usmiechnięta:)

No ja się czasami tylko w zapach ubieram i się uśmiecham, tak że tego no, że tak powiem, sam seks normalnie.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:33:33

Sexi kobieta to kobieta zadbana i tajemnicza.Facet lubi starac się o to by zobaczyć cos co jest zakryte zdobywać:) A nie mieć wywalone wszystko na wierz :)czyli piersi pupe itd.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:34:55

Cytat
malmie
Cytat
szafiarka_
... sexy kobieta to kobieta pachnąca, ma zadbane zęby, wlosy, dłonie, paznokcie a przede wszystkim jest usmiechnięta:)

No ja się czasami tylko w zapach ubieram i się uśmiecham, tak że tego no, że tak powiem, sam seks normalnie.

no chyba widac po reakcji faceta, co nie?:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:40:49

Cytat
szafiarka_
no chyba widac po reakcji faceta, co nie?:)

Reakcja jest właściwa :)

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:43:22

Cytat
malmie
Cytat
szafiarka_
no chyba widac po reakcji faceta, co nie?:)

Reakcja jest właściwa :)
znaczy że teoria sie sprawdza:)

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:43:26

Myślę, że każdy facet ma inny gust i żadne rankingi tego typu nie mają sensu.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Szafa z radami dotyczącymi facetów

04 mar 2015 - 11:50:56

Cytat
szafiarka_
znaczy że teoria sie sprawdza:)

Teorię odnośnie ubioru w zapach z ustami wygiętymi w łódkę mam przetestowaną wielokrotnie. Zresztą, nie tylko ja :)

Szafa z radami dotyczącymi facetów

05 mar 2015 - 00:56:11

A gdzie ta lista? chciałabym sie pośmiac:d

hmmm zalezy od tego jak wyglada pokazywany brzuszek:D
Z reguły dobrze zasłonic troche i pozostawić wyobraźni. Ja akurat czasem wskoczę w cos luźnego, czasem w obcisłą sukienkę. Chociaz sukienki raczej robia wieksza furorę;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 01:00 przez truskawka_ang.

Szafa z radami dotyczącymi facetów

05 mar 2015 - 08:30:01

Sukienka i buty:) Szpilki, najlepiej na wysokich obcasach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-05 08:30 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

witam