Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 10:34:24


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-01 12:45 przez candyyyyx.

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 10:50:36

Może on czuje się bardziej jeszcze jak twój kumpel kolega niż wiesz ktoś bliższy.

W każdym bądź razie mysle ze zauroczony czy zakochany facet któremu sie laska podoba robi wszystko by się z nią jak najczęściej spotkać a już na pewno na początku związku.Poprostu chce się widzieć z ta druga osoba ,dotykać rozmawiać no w ogole .

Myślę ze chodz cie na pewno lubi bo jesteś swietną dziewczyną to jednak nie az tak jest zauroczony by biec do ciebie stęskniony.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-01 10:55 przez filipekkrol.

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 11:08:29

A ja mysle, że on moze faktycznie miec tego czasu malo. Szczegolnie na 3 roku. Nie wiem co za studia, ale np moj brat z dziewczyna studiuja na polibudzie i czesto zajecia maja od rana do wieczora + to, co trzeba zrobic w domu. Gdyby nie mieszkali razem to by sie moze raz w tygodniu widywali.

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 11:18:38

No własnie, na początku związku, a to zwiazek nie jest, on w ogole wydaje się trochę nieśmiały.Nawet sam mówił kilka razy że taki jest. Z tymi facetami to tak zawsze, jak pasuje jedno, to drugie nie.

filipekkrol, ja też tak uważam,ale z drugiej strony ja np mam odwrotnie, tzn na początku znajomości trzymam dystans, dopiero jak wiem na czym stoję chcę się widywać jak najczęściej, więc też nie mogę tak wszystkiego stawiać na jedną kartę...

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 11:40:36

ta plewa, oddzielamy plewę od ziarna, lub plewy od ziaren, odsiać ziarno od (kogo czego? dopełniacz l. mn.) plew

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 12:18:15

Przesadzasz. Teraz pracuje na swoją a może nawet Waszą przyszłość, a Ty wcale mu w tym nie pomagasz. Ważniejsze są dla Ciebie przytulaski i takie tam, więc zmień ziarno na plewę.

Oddzielamy plew od ziarna, facet :D

01 lut 2015 - 12:40:27

Cytat
PaniGami
Przesadzasz. Teraz pracuje na swoją a może nawet Waszą przyszłość, a Ty wcale mu w tym nie pomagasz. Ważniejsze są dla Ciebie przytulaski i takie tam, więc zmień ziarno na plewę.

dzięki Ci :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

mam juz dosc....