Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:10:39

Hej dziewczyny! Jestem z moim facetem pół roku,
na początku było wspaniale, był naprawdę ideałem..
aż go zawiodłam, wiem, postąpiłam źle. Żałuje tego z całego serca ;(
Mianowicie na początku naszego związku utrzymywałam kontakt z moim
eks. Byłam z nim w toksycznym związku i ciężko mi było zerwać tą znajomość tak od razu, ponieważ długo z nim byłam. Mój chłopak powiedział że stracił do mnie zaufanie tym bardziej że prosił mnie abym zakończyła ten kontakt, a ja go nie posłuchałam. Od tamtej afery, zakończyłam ten kontakt. Ale utrzymywałam jeszcze kontakt z moim przyjacielem, który napisał mi raz że coś do mnie czuję, mój chłopak o tym wiedział i poprosił abym też z nim nie pisała, bo to nie jest przyjaciel skoro coś do mnie czuję. Ciężko było mi zerwać tą znajomość, ale po tym jak mój chłopak zobaczył że jeszcze czasami coś piszemy, to rownież zakończyłam tą przyjaźń. Kolejna afera była o zdjęcia, które miałam na laptopie i komputerze, były to zdjecia z moim byłym.. Wiem, że zrobiłam źle że je trzymałam, ale nawet nie przeglądałam ich, po prostu miałam folder ;(( okropnie tego żałuje, przez to jego zachowanie w stosunku do mnie kompletnie się zmieniło. Przestał się starać, stracił zaufanie.. zaczęły się kłótnie, potrafił nie odzywać się do mnie nawet kilka dni. Dziewczyny ja wiem że źle zrobiłam, że trzymałam te zdjęcia, że pisałam z przyjacielem mimo że prosił mnie abym przestała, że utrzymywałam kontakt z moim byłym. Teraz kiedy jest dla mnie taki obojętny, zrozumiałam jak bardzo mocno go kocham, żałuje strasznie tego co zrobiłam :( powiedzcie mi jak mam to uratować? jesteśmy w związku na odległość, dzieli nas 300km, a widujemy się co trzy tygodnie ;(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:15:55

A co to za przedszkole tutaj się wyprawia ? Raz dwa do lekcji i dto migiem, a nie będziesz tutaj pisałam jakieś bzdety i to jeszcze z błędami.
No !

Edit: malmie coś Ty nagryzmoliła nuci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 18:33 przez malmie.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:17:42

Mam 20 lat a mój chłopak 24...

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:17:44

Jeżeli jesteś w związku to zrywaj kontakty z byłym, a znajomych trzymaj na dystans. Twój facet ma rację, bo przyjaciel, który coś do Ciebie czuje nie może nazywać się przyjacielem.
Cóż, jesteś sama sobie winna. Pamiętaj, że zaufanie długo się buduje, a jeżeli ma się pewne więzi, które zostaną zerwane- to trudno je naprawić...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:19:41

Cytat
alishaxd
Mam 20 lat a mój chłopak 24...

Uzupełnij od kiedy jego postawa się zmieniła w stosunku do Ciebie.

zweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 3/5

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:20:18

Rozumiem, żałuję tego naprawdę z całego serca. :( Wiem, że to ja jestem winna. :( Ale co robić? Jak mam to naprawić?

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:22:09

Cytat
alishaxd
Rozumiem, żałuję tego naprawdę z całego serca. :( Wiem, że to ja jestem winna. :( Ale co robić? Jak mam to naprawić?

Porozmawiaj z nim szczerze, pousuwaj wszystko. Jeżeli chodzi o kontakty z ex, który Cię męczy- zmień nr albo zablokuj go.
Pseudoprzyjaciela trzymaj z daleka i troszcz się o obecnego partnera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 17:24 przez hessa.

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:25:19

A ja to trochę widzę inaczej. Taka afera o folder ze zdjęciami? Sorry to był facet z którym byłaś długo, masz jakieś tam wspomnienia. Trzeba było powiedzieć,że ich nie przeglądałaś a po prostu są i że nie wiedziałaś że bedzie mu to aż tak przeszkadzać. Przecież można ze sobą normalnie rozmawiać,a nie on od razu robi Ci jazdy. Kontakty z "przyjacielem" oczywiście zerwij, najgorsze jest takie pisanie za plecami,bo wyobraźnia drugiej połówki wtedy wariuje.
Współczuje związku na odległość,ja bym tak nie potrafiła i raczej nie starała się związku utrzymywać. Ale to tylko moja opinia,może Ty jesteś inną osobą, mniej impulsywną niż ja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 17:27 przez malgosiaw123.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:30:12

Cytat
alishaxd
Ale co robić? Jak mam to naprawić?

Zamknij się w pokoju i z nikim absolutnie się nie kontaktuj, to Ci może łaskie pan przebaczy, a przy okazji odrobisz lekcje.

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:34:12

Nie naprawisz tego.bedzie tylko gorzej.masz nauczke na przyszlosc.

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:47:00

Cytat
malmie
Cytat
alishaxd
Ale co robić? Jak mam to naprawić?

Zamknij się w pokoju i z nikim absolutnie się nie kontaktuj, to Ci może łaskie pan przebaczy, a przy okazji odrobisz lekcje.
??? Ktoś tu też lekcji nie odrobił, co oznacza łaskie?

Widać, że żałujesz oby nie było za późno. Jednym rozsądnym wyjściem będzie jeśli na Waszym najbliższym spotkaniu porozmawiacie i powiesz mu to wszystko co nam teraz. Każdy zasługuje na kolejną szanse. Ty co prawda wykorzystałaś ich kilka, ale jeśli okażesz skruchę, myślę że Ci wybaczy:) Powodzenia!

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 17:53:05

Cytat
kasiula2
??? Ktoś tu też lekcji nie odrobił, co oznacza łaskie?

No faktycznie, łaskie źle jest, powinno być łaskawie.

Cytat
kasiula2
Widać, że żałujesz oby nie było za późno. Jednym rozsądnym wyjściem będzie jeśli na Waszym najbliższym spotkaniu porozmawiacie i powiesz mu to wszystko co nam teraz. Każdy zasługuje na kolejną szanse. Ty co prawda wykorzystałaś ich kilka, ale jeśli okażesz skruchę, myślę że Ci wybaczy:) Powodzenia!

Czyli które to będzie spotkanie szóste czy siódme.
Okazać skruchę, a po co do czorta ! Niech spada na drzewo i dzieciom w głowie nie miesza.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 17:53 przez malmie.

jak uratować związek?

27 sty 2015 - 18:17:24

Chyba żartujesz,ty się musisz tłumaczyć chłopakowi z tego jakich masz znajomych jakie masz zdjęcia?I jeszcze go za to przepraszasz?Masakra,dajesz sobą rządzić?Co innego gdybys zdradzała czy cos ale zwykłe utrzymywanie kontaktu wspólne zdjęcia pamiatka i zerwać kontakt z kims z kim byłas długo, bo twoj chłopak ma takie widzimisię?Czy wy dziewczyny nie macie swojego rozumu i swojego zdania?I jeszcze za to przepraszacie?Nie mogę tego pojąć po prostu .A twój chłopak to już po prostu brak słów .Ale dajecie sobą tak pomiatać to później sa następne watki uderzył mnie zostawił mnie itd. itd.Co do twojego przyjaciela ,to również posłuchałas chłopaka?Zostawiasz przyjaciół dla chłopaka który ci nie ufa i podejrzewa napewno ,?Chłopak który podejrzewa swoja dziewczyne i zabrania kontaktów to tak naprawdę niema o niej najlepszego zdania, skoro bierze pod uwagę ze dziewczyna robi cos złego .I jeszcze za to przepraszasz że uważa cie za pierwszą lepszą ?Jak malmi pisze powyżej zamknij się w pokoju w złotej klatce i z nikim sie nie kontaktuj to może pan łąskawy ci wybaczy a gdy cie zostawi w końcu bo tak będzie, skoro ma zero szacunku do ciebie i zero zaufania .To wtedy przypomnisz sobie o przyjacielu itd. a może być za puzno.Brak słow jesteś z kims pare miesięcy a już ustawił cie na swoje widzimisię.Ty sama się nie szanujesz skoro na takie cos pozwalasz i on cie nie szanuje również.Kochający facet tak nie robi ,ufa i liczy się ze zdaniem kobiety wiec wątpie by tu jakas miłość w ogóle była.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 19:37 przez filipekkrol.

jak uratować związek?

28 sty 2015 - 00:21:46

Nie rozumiem tylko pretensji do zdjęć. Przeciez to pamiątka, nie bedziesz chyba przy kazdym facecie kasowac zdjęć z wakacji, czy innych.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 00:22 przez truskawka_ang.

jak uratować związek?

28 sty 2015 - 19:34:44

Przy tym facecie będzie kasować fotki ,obojetnie jakie nawet z kuzynem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na rocznicę