Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

facet i dziecko

22 sty 2015 - 19:30:27

Ja rozumiem cie w 100%. Sama nie chce mieć dzieci, a gdy tylko o tym powiem przy rodzinie to się śmieją "zmienisz zdanie"... nie zmieniłam zdania od kiedy żyje. Z tym, że ja od razu partnerowi, już narzeczonemu mówiłam że żadnych dzieci o on też ich nie chce... myślę, że musicie to mocno obgadać, nawet jeżeli on chce dziecko to chyba Ciebie kocha? z tobą jest, więc to raczej nie logiczne żeby zostawić ukochaną osobę dla nie urodzonego dziecka.

Cytat
agata74
jak sie rozstac a no powiedz mu to co nam " tu nie chodzi o to,że ja nie chcę teraz.ja nie chcę nigdy... i naprawde nie ruszają mnie teksty o starości i o tym,że wyglądacie lepiej po ciąży niż przed bo w to nie uwierzę.. mam nie jedną koleżankę z dzieckiem,dziećmi i widzę jak wygląda ich ciało,piersi mimo tego ,że bardzo się starały wyglądać dobrze.. nie chcę i nic mnie nie przekona poprostu przeszkadzałoby mi na codzień .nienawidzę być od kogoś uzależniona... nie wyjdę bo chore,bo za zimno bo marudzi.."
albo prosciej stary jestem cholerna egoistka mysle tylko o sobie, kocham cie ale nie dostosuje sie do twoich potrzeb wiec musimy sie rozstac.

aa.. czyli ona ma zniszczyć swoje marzenia i życie dla niego? to nie jest egoistyczne?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 19:32 przez Miss-rock.

facet i dziecko

22 sty 2015 - 19:33:41

Cytat
mary_drwal
Kobiety są okrutne, szczególnie matki. Tak bardzo chcecie wszystkim innym kobietom wmówić jakie to cudowne być matką a najgorsze jest to,że opowiadacie,że nie chcieć mieć dzieci to szczyt niedojrzałości i bycia egoistą. To jest tak obrzydliwe,że zastanawiam się czasem czy przypadkiem nie opowiadacie o macierzyństwie jak o najlepszej rzeczy na świecie bo zazdrościcie tym kobietom które dzieci nie mają.
kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie nawet jesli ono jest inne niz nasze. przez załozycielke watku przemawia egoizm bo jak to napisała " nienawidzę być od kogoś uzależniona" a niestety zwiazek to tez " pewnien" rodzaj uzaleznienia i jesli dwoje ludzi nie jest jak tandem to nic dobrego z tego nie bedzie. Złozycielka sama siebie oceniła a my tylko potwierdzilysmy to co napisała.

Cytat
filipekkrol
Cytat
mary_drwal
Kobiety są okrutne, szczególnie matki. Tak bardzo chcecie wszystkim innym kobietom wmówić jakie to cudowne być matką a najgorsze jest to,że opowiadacie,że nie chcieć mieć dzieci to szczyt niedojrzałości i bycia egoistą. To jest tak obrzydliwe,że zastanawiam się czasem czy przypadkiem nie opowiadacie o macierzyństwie jak o najlepszej rzeczy na świecie bo zazdrościcie tym kobietom które dzieci nie mają.
A ja się zastanawiam czy twoja niechęc do matek jest spowodowana zazdroscią ze włąsnie te dzieci mają.
niechec do matek jest spowodowana tym ze ma mega konflikt ze swoja mama ;)

Cytat
Miss-rock
Ja rozumiem cie w 100%. Sama nie chce mieć dzieci, a gdy tylko o tym powiem przy rodzinie to się śmieją "zmienisz zdanie"... nie zmieniłam zdania od kiedy żyje. Z tym, że ja od razu partnerowi, już narzeczonemu mówiłam że żadnych dzieci o on też ich nie chce... myślę, że musicie to mocno obgadać, nawet jeżeli on chce dziecko to chyba Ciebie kocha? z tobą jest, więc to raczej nie logiczne żeby zostawić ukochaną osobę dla nie urodzonego dziecka.

Cytat
agata74
jak sie rozstac a no powiedz mu to co nam " tu nie chodzi o to,że ja nie chcę teraz.ja nie chcę nigdy... i naprawde nie ruszają mnie teksty o starości i o tym,że wyglądacie lepiej po ciąży niż przed bo w to nie uwierzę.. mam nie jedną koleżankę z dzieckiem,dziećmi i widzę jak wygląda ich ciało,piersi mimo tego ,że bardzo się starały wyglądać dobrze.. nie chcę i nic mnie nie przekona poprostu przeszkadzałoby mi na codzień .nienawidzę być od kogoś uzależniona... nie wyjdę bo chore,bo za zimno bo marudzi.."
albo prosciej stary jestem cholerna egoistka mysle tylko o sobie, kocham cie ale nie dostosuje sie do twoich potrzeb wiec musimy sie rozstac.

aa.. czyli ona ma zniszczyć swoje marzenia i życie dla niego? to nie jest egoistyczne?
jakie marzenia o czym Ty piszesz załozycielka watku wogóle o tym nie wspomina natomiast duzo pisze o tym jakie macierzynstwo jest bleee . Ma prawo niechciec dzieci i nie musi sie tlumaczyc ale jak juz zaczyna sie tlumaczyc dlaczego a jej argumenty sa raczej przyziemnej natury bo nieprzespane noce , bo ciaza niszczy ciało itp. ja kompletnie nie rozumiem celu załozenia tego watku bo na co liczyła na "cudowna" recepte na szczesliwe życie ? takiej nie ma kazdy jest kowalem swojego losu i to on decyduje co jest dla niego dobre pod warunkiem ze kieruje sie w zyciu zasada " Twoje prawa koncza sie tam gdzie moje zaczynaja". I nikt jej nie poda jak ma rozmawiac ze swoim facetem w tak waznej sprawie jaka jest ich wspolna przyszłosc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 19:41 przez agata74.

facet i dziecko

22 sty 2015 - 19:48:57

Ale agata74, założycielka wątku mówi, że ma inne plany, więc dlaczego miała by zrezygnować ze swojego szczęścia bo on chce mieć dziecko i już! Nie on je nosi, nie on je rodzi i nie od opiekuje się im w 90%, mam dużo małych dzieci w rodzinie i widzę jak to wygląda, matka zaniedbana wykończona a ojciec co jakiś czas weźmie na rączki pochwali się, o kupa weź go kobieto przebierz. Z drugiej strony jeżeli on musi mieć dziecko to widocznie do siebie nie pasują i tego nie pogodzą. Jedynym wyjściem była by adopcja za kilka-kilkanaście lat. Jednak nie wiem czy autorka wątku jak i jej partner biorą to w ogóle pod uwagę.

facet i dziecko

22 sty 2015 - 19:54:29

Cytat
Miss-rock
Ale agata74, założycielka wątku mówi, że ma inne plany, więc dlaczego miała by zrezygnować ze swojego szczęścia bo on chce mieć dziecko i już! Nie on je nosi, nie on je rodzi i nie od opiekuje się im w 90%, mam dużo małych dzieci w rodzinie i widzę jak to wygląda, matka zaniedbana wykończona a ojciec co jakiś czas weźmie na rączki pochwali się, o kupa weź go kobieto przebierz. Z drugiej strony jeżeli on musi mieć dziecko to widocznie do siebie nie pasują i tego nie pogodzą. Jedynym wyjściem była by adopcja za kilka-kilkanaście lat. Jednak nie wiem czy autorka wątku jak i jej partner biorą to w ogóle pod uwagę.
Nie, ponieważ założycielka wątku podjeła już decyzję, nie chce mieć dzieci ani teraz, ani za kilkanaście lat ani w ogóle! Zastanawia się natomiast jak by tu zerwać ze swoim narzeczonym no cóż on ma inne priorytety, plany na życie i niestety ale one kolidują z jej planami więc trzeba się gościa pozbyc. No ale jakoś tak delikatnie, ze względu na sentyment.

facet i dziecko

22 sty 2015 - 19:59:22

Cytat
Miss-rock
Ale agata74, założycielka wątku mówi, że ma inne plany, więc dlaczego miała by zrezygnować ze swojego szczęścia bo on chce mieć dziecko i już! Nie on je nosi, nie on je rodzi i nie od opiekuje się im w 90%, mam dużo małych dzieci w rodzinie i widzę jak to wygląda, matka zaniedbana wykończona a ojciec co jakiś czas weźmie na rączki pochwali się, o kupa weź go kobieto przebierz. Z drugiej strony jeżeli on musi mieć dziecko to widocznie do siebie nie pasują i tego nie pogodzą. Jedynym wyjściem była by adopcja za kilka-kilkanaście lat. Jednak nie wiem czy autorka wątku jak i jej partner biorą to w ogóle pod uwagę.
sorry ale do kogo pretencje ze matka zaniedbana a ojciec nie zajmuje sie dzieckiem ?.To my kobiety niestety mamy to do siebie ze lubimy robic wszystko same i nie dopuszczamy facetow do tego by uczestniczyli w codziennym zyciu malucha. Proponuje poczytac kilka razy co załozycielka pisze i jak pisze bo to jest wazne :)

facet i dziecko

22 sty 2015 - 20:24:03

Autorka wątku sama niewie czego chce tak naprawdę ,kiedyś chciała teraz nie chce i zapiera się ze nigdy:) Ciekawe czy za pare lat znowu jej sie nie odmieni i zachce jej się dziecka:) To całe zerwanie to chyba tak naprawdę całkiem inny powod a na pewno niechęć do dziecka jest jednym z wielu powodow do zerwania związku.Zreszta słowa, to co pisze wskazuje jak bardzo jest niedojrzała .Niewierze ze tyle lat była z facetem wiedziała jak bardzo chce dzieci i nagle to jest powod zerwania :)

To jak pisze smierdzące pieluchy ciało itd. ,wskazuje jaka dziecinna jest jeszcze w gruncie rzeczy,Kiedys dojrzeje pozna faceta którego pokocha klapki na oczy i będzie czekac na dwie kreski:)

Stwierdziłą raczej ze trzeba zaznac trochę zycia szaleństwa ,bo w sumie zaczęła związek będąc jeszcze dzieckiem :) 7 lat z facetem a gdzie młodość poznawanie nowych ludzi znajomości itd. ,Opamietała się i tyle ,nie dziwie się ,ledwo wyszła spod kiecki mamy a już facet w wieku 17 stu lat i cały czas w związku nic tak naprawdę nie przezyła.Dlatego nie chce dziecka pewnie zrozumiała ze cały ten związek to nie to czego chce i tyle.Dojrzeje wydorośleje ,pozna prawdziwą miłość i szybko jej się zachce dziecka rodziny:) Tak mysle



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 20:32 przez filipekkrol.

facet i dziecko

22 sty 2015 - 20:38:33

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
wiem ,że były już podobne wątki ale jednak napiszę o sobie... jestem z facetem 7 lat. on 26 ja 24 .niestety on zaczyna już przebąkiwać o dziecku a ja dzieci NIE CHCĘ! Kiedy się poznaliśmy chciałam i tu jest największy problem ,były rozmowy na ten temat oboje chcieliśmy ale przez ten czas trochę się pozmieniało.. poprostu mam inne cele w życiu niż śmierdzące pieluchy ,nieprzespane noce i zero wyjścia bo nie ma z kim zostawić dziecka. kocham go nie chcę się rozstawać ale nie widzę innego wyjscia z tej sytuacji bo żadne z nas nie ustąpi.on chce syna a mi niedobrze na myśl o zniszczonym ciele,9 miesiącach męki ,porodzie i całym tym cyrku z dzieckiem. tym bardziej ,że istnieje prawdopodobieństwo bliźniaków
Masz prawo do własnego zdania, masz prawo nie chcieć dzieci, ale dlaczego tak ostro o tym piszesz??? To wcale nie jest tak!!! Mam dziecko i żyję n o r m a l n i e .
Nie zniszczyłam sobie ciała, nie poniosłam wyrzeczeń, nie siedzę w domu... przed ciążą prowadziliśmy z mężem aktywny tryb życia i to się nie zmieniło - żyjemy tak, jak wcześniej, a nawet lepiej, wciągając w nasze pasje młodego (podróże). A ty, nie mas zpojecia, o czym piszesz, bo nie masz doświadczeń w tej kwestii.

facet i dziecko

22 sty 2015 - 20:58:43

Wybaczcie forumowe koleżanki, ale kompletnie się nie zgadzam z tymi, które radzą dojść do porozumienia. Dzieci to kwestia absolutnie bardzo ważna i jeśli jest tutaj tak odmienne zdanie, to bez sensu jest ustępowanie, albo liczenie, że jedna ze stron zmieni zdanie. Skoro Ty nie będziesz szczęśliwa z dzieckiem, a on bez, to żadna toto miłość na całe życie. Ot Wasz etap się skończył.

Cytat
Miss-rock
Ja rozumiem cie w 100%. Sama nie chce mieć dzieci, a gdy tylko o tym powiem przy rodzinie to się śmieją "zmienisz zdanie"... nie zmieniłam zdania od kiedy żyje. Z tym, że ja od razu partnerowi, już narzeczonemu mówiłam że żadnych dzieci o on też ich nie chce... myślę, że musicie to mocno obgadać, nawet jeżeli on chce dziecko to chyba Ciebie kocha? z tobą jest, więc to raczej nie logiczne żeby zostawić ukochaną osobę dla nie urodzonego dziecka.
.nienawidzę być od kogoś uzależniona... nie wyjdę bo chore,bo za zimno bo marudzi.."

Bzdury.
Nie to, że nie chcesz mieć dzieci, bo znam mnóstwo osób, które żyją bez dzieci i są szczęśliwe.
Bzdurą jest twierdzenie, że skoro facet kocha to z dzieci zrezygnuje. Nielogiczne jest stwierdzenie żeby odejść, bo się ma różne plany na przyszłość. A, jak widać, facet autorki, w przyszłości chce mieć dzieci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 21:02 przez justangel.

facet i dziecko

24 sty 2015 - 06:50:52

Cytat
ty_mnie_ja_ciebie
tu nie chodzi o to,że ja nie chcę teraz.ja nie chcę nigdy... i naprawde nie ruszają mnie teksty o starości i o tym,że wyglądacie lepiej po ciąży niż przed bo w to nie uwierzę.. mam nie jedną koleżankę z dzieckiem,dziećmi i widzę jak wygląda ich ciało,piersi mimo tego ,że bardzo się starały wyglądać dobrze.. nie chcę i nic mnie nie przekona poprostu przeszkadzałoby mi na codzień .nienawidzę być od kogoś uzależniona... nie wyjdę bo chore,bo za zimno bo marudzi... nie nie nie . myślę tylko w jaki sposób się rozstać bo naprawdę go kocham i nie była to łatwa decyzja
Nigdy nie mów nigdy .Skąd ty możesz wiedzieć ze ci się nie odmieni:) Jak na razie to bardzo zmienna jesteś raz chcesz raz nie chcesz ,jestem pewna ze za jakiś czas znowu zmienisz zdanie:) Teraz piszesz jak naburmuszona nastolatka która tupie nózką nie chcesz teraz nie chce nigdy ! Masz 24 lata a jesteś tak dziecinna jeszcze niedojrzała,widac to po tym jak piszesz ,po twoich słowach.Tak nie pisze i nie myśli rozsądna dojrzała kobieta.Bo nawet jeśli kobieta nie chce dziecka to pisze o tym w inny sposób mądry dojrzały a nie jak obrazona nastolatka na cały swiat na dodatek nie mająca zielonego pojęcia co dzieje się z ciałem kobiety w ciązy czy mającej dzieci.I nie pisz ze nigdy nie będziesz chciała mieć dzieci bo jestem pewna ze u ciebie to akurat prawdą nie jest a przynajmniej jeszcze tego nie wiesz.Jak napisałam wcześniej ledwo wyszłaś spod kiecki mamy a już byłas w związku z facetem.I teraz brakuje ci po prostu tej młodości zabawy poznania nowych ludzi jak kazda młoda dziewczyna która przestaje być dzieckiem.Dlatego jesteś jeszcze bardzo niedojrzała.Tak się dzieje jak 16 stolatki pchaja się w trwałe związki ,zamiast zajac się przyjaciółmi imprezami zabawami to od razu facet.A później po latach zaczynają dostrzegać co straciły i starają się nadrobić.Dojrzejesz ,wydoroslejesz to wtedy napisz czy chcesz mieć dzieci czy nie bo jak na razie to sama tego niewiesz.A podejrzewam ze przyjdzie czas na prawdziwa miłość ,i będziesz czekac na dwie kreski jak na zbawienie.Gdybys naprawdę była dojrzała i nie chciała dzieci ta wątpie bys w ogole taki wątek założyła a już na pewno nie miałabyś takiego myslenia ,i pisania jak smierdzące kupy itd.Narazie zachowujesz się jak zbuntowana nastolatka ale masz do tego prawo .Uroki młodości.Chłopaka moze i kochasz na swój sposób ale wydaje mi się ze właśnie nie jesteś zbyt dojrzała żeby odczowac prawdziwą dojrzała miłość .I dlatego miedzy innymi chcesz ten związek zakonczyc.I zrób to bo chłopak zasługuje na pewno na to by jakas miła dziewczyna naprawdę go pokochała i stworzyliby rodzinę.A ty baw się dojrzej i czekaj na swoją miłość ,i napisz za pare lat czy dalej nie chcesz mieć dzieci czy masz juz całą gromadkę:)Zapytałąm się mojej osmioletniej corki czy chciałaby zebym urodziła dzidziusia ,wiesz co mi odpowiedziała?To samo co ty napisałaś ,nie, bo będą śmierdzące pieluchy i kupy .I nie będziemy mogli w nocy sie wyspać.Ona ma 8 lat ty 24 i to samo myslenie:)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-24 07:02 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

facet i dziecko

24 sty 2015 - 07:15:54

Nie maa co przekonywać autorki watku o dziecku jeśli nie chce to niech nie ma, lepiej niż później dziecko ma zabic lub go nie kochac.
pOROZMIAWIAJ szczerze z partnerem a nie od razu zrywac?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki prezent dla chłopaka w rocznicę ?