Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 00:01:13

Hej, potrzebuję pomysłu na prezent walentynkowy dla mojego chłopaka. :DD Wiem, że jest wiele takich tematów na forach, jednak nie znalazłam żadnej ciekawej propozycji na żadnym forum. Z góry wiem, czego na pewno nie chcę mu dać, czyli nic z puli oklepanych prezentów, typu krawat, perfumy. Niestety mojego chłopaka nie cieszą praktyczne prezenty tego typu. W ciągu 2 lat naszego związku wykorzystałam już chyba wszelkie pomysły na 'romantyczne prezenty'. Myślałam, o wycieczce, jednak w tym roku nie mogę sobie na nią finansowo pozwolić. Dlatego jak też macie chłopaków romantyków i ciekawe pomysły na prezent walentynkowy to proszę o podzielenie się nimi :DD

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 00:05:39

na kwejku był dziś fajny pomysł na prezent który dostała jakaś dziewczyna od swojego chłopaka. Słoik z 365 karteczkami (każda na 1 dzien) z cytatami z piosenek, powodami dla których on ją kocha i chyba opisanymi wspólnymi chwilami.

niezweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 1/5

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 00:42:39

może zrób album z waszymi wspólnymi zdjęciami albo taki jakby film w sensie zdjecia i podkład muzyczny do tego romantyczna kolacja.. :)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 05:50:45

ja napisałam dla swojego P. wiersz i wysłałam do gazety a potem ją kupiłam i pokazałam P

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 09:18:13

ja mam dokładnie taki sam problem ! Było już mnóstwo kolacji, wycieczek i tym podobnych. Ostatnio się natknęłem na całkiem ciekawą propozycję prezentu i myślę, że się na nią zdecyduję. Słyszałaś może o czymś takim jak kryształowe statuetki ? Mogą one być z kwiatem, np. różą lub sercami a nawet z waszym zdjęciem, jeśli sobie zażyczysz. Możesz nawet zamówić do tego specjalną podstawkę i to podświetlić. Fajne jest to, że prezent może być bardzo spersonalizowany, ponieważ możesz na nim wygrawerować dowolny napis. Mnie osobiście coś takiego się najbardziej spodobało
myślę, że mojemu chłopakowi też się spodoba.

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 14:37:27

album ze zdjeciami wspólnymi. A wiesz, że mamy dopiero 5 stycznia? To ja w tym roku chyba na złośc wszystkim oblepie sie w serduszka bo już mnie te walentynki denerwuja, swieto z pupy wziete.

A o powstaniu wielkopolskim pamiętało się?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-05 14:39 przez truskawka_ang.

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 21:25:18

Wykorzystałaś już wszystkie pomysły?
Ja swojemu mężczyźnie przygotowałam drogę złożoną z podpowiedzi w kopertach. Koperta zawierała w sobie karteczkę z zagadką dotyczącą naszego związku - np. krzyżówka, a uzyskane hasło wskazywało miejsce ukrytej kolejnej zagadki :) Pierwszy raz zrobiłam to na mieście, koperty były poprzyczepiane do różnych słupów, pod ławeczką na przystanku itd. Ostatecznie czekałam na niego w restauracji, gdzie wspólnie zjedliśmy kolację :)
Wymagało to wiele pracy, ale zabawa była fajna :)


Moim kolejnym romantycznym prezentem był zakup rzeczy, o której wspominał miesiąc wcześniej, na zupełnym luzie. Nie spodziewał się tego.

Kolejnym romantycznym prezentem było przygotowanie wspaniałej kolacji we dwoje, wraz ze zrobieniem sernika na zimno, gdzie na wierzchu było kilkanaście małych serduszek z galaretki zalanej inną. Efekt oszałamiający.

Kolejną rzeczą był album do wklejania, gdzie pierwszą kartkę narysowałam sama - nasze podobizny.

Na pewno wykorzystałaś wszystkie pomysły? :P

niezweryfikowana
Posty: 90
Ostrzeżenia: 2/5

walentynkowy prezent dla romantyka

05 sty 2015 - 23:46:32

ven-na, jednak nie wykorzystałam wszystkich:D szczególnie spodobał mi się twój pomysł z prezentem w postaci drogi- gry, myślę, że dużo zabawy by przy tym było :DD

Spodobała też mi się propozycja angelxx, sama chętnie bym dostała taki kryształ, bo coś takiego jest pamiątką na długie lata :DD mogłabym te dwa prezenty połączyć ze sobą, tylko zastanawia mnie kwestia, gdzie taką statuetkę mogę dostać, wie ktoś może ?

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

walentynkowy prezent dla romantyka

06 sty 2015 - 15:14:34

Ja już nie raz zamawiałam taką statuetkę i z tego co pamiętam zamawiałam ze sklepu krysztaly3d.pl. Co do samej firmy nie mam żadnych obiekcji. Za każdym razem zamówienia przychodziły maksymalnie do 14 dni od zamówienia, jednak zazwyczaj było to szybciej. Statuetka wyglądała tak jak ją sobie zamówiłam, grawer był solidnie wykonany. Dodatkowo nasz zakup był dobrze zapakowany, aby nic z nim się nie stało podczas transportu :)

walentynkowy prezent dla romantyka

07 sty 2015 - 19:43:38

Kiedyś widziałam takie statuetki na Allegro :) Daj znać na co się zdecydowałaś :)

walentynkowy prezent dla romantyka

07 sty 2015 - 19:59:14

Cytat
milena844
ven-na, jednak nie wykorzystałam wszystkich:D szczególnie spodobał mi się twój pomysł z prezentem w postaci drogi- gry, myślę, że dużo zabawy by przy tym było :DD

Jak oglądał/czytał "Zaginioną dziewczynę", to może mu nie być tak do śmiechu!:D Nie no, fajna sprawa, rób.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 1/5

walentynkowy prezent dla romantyka

22 sty 2015 - 21:49:13

Na walentynki planuję zorganizować romantyczny wieczór. Wiecie dobre jedzonko, filmy, które już planuję pobrać z filefox.pl i mój luby :) Będzie na pewno full romantiko i sam powiedział mi, że woli taki wieczór niż jakiś prezent.

walentynkowy prezent dla romantyka

22 sty 2015 - 22:03:42

Ja rok temu mojemu chłopakowi kupiłam kubek z naszym zdjęciem , i bokserki w truskawki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

walentynkowy prezent dla romantyka

27 sty 2015 - 20:43:34

romantyczna kolacja we dwoje nigdy się nie nudzi:) Jeżeli Twój partner lubi pamiątki może obraz na płótnie z waszą podobizną klik przypadnie mu do gustu? Fajnie sprawdzą się kalendarze z waszymi zdjęciami albo własnoręcznie zrobiony album:)

walentynkowy prezent dla romantyka

27 sty 2015 - 20:56:49

Ja z moim chłopakiem nie obchodzimy walentynek. Uważamy, że kochać i okazywać to trzeba na co dzień i bez całej tej szopki. W tym dniu przeważnie zapraszamy znajomych na gry planszowe, winko. :)

Skoro tak, jak piszesz, nie cieszą go praktyczne prezenty, od razu pomyślałam o jakimś fajnym przeżyciu. Skok na buunge? Lot w komorze powolnego spadania? A może kolacja w takiej restauracji, gdzie jest wyłączone światło i nie wie się, co się zje. :D To zależy też od tego, co interesuje Twojego chłopaka, co lubi. :)

Na grouponie często są fajne pomysły na prezent i różne promocje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-27 20:59 przez famele.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak rozpoznać uczucia mężczyzny?