Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

26 sekund temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 19:27:43

Dziewczyny zwracam sie do was z prosba o rade, spojrzcie na to ze swojej strony.
Jestem z facetem od roku. Bylo miedzy nami różnie-jak to w zwiazku. Ale wiecej bylo dobrych chwil niz zlych. Jest on ode mnie sporo starszy... mowi ze mnie kocha, ze mu zależy na mnie na nas.. planuje wspolna przyszlosc ale... no właśnie jest jakies ale. Ja mu poprostu nie wierze. Nie wierze w jego uczucia, nie ufam mu... sprawdzam jego telefon i konto na portalach w poszukiwaniu czegos... sama nie wiem czego. Ale nic tam nie ma. Jest wobec mnie uczciwy... jestem wobec niego wporzadku, nie zdradzam go, nie utrzymuje kontaktow z kolegami itp. Ale caly czas mysle ze mnie zostawi... nie wiem skad mi sie to bierze w glowie.... placze często wieczorami bo boje sie ze odejdzie.. tylko wiem ze nie ma powodu bo jest wobec mnie bardzo szczery. Kiedys gdy powiedzialam mu o swoich wątpliwościach powiedzial ze gdyby chcial to zrobic zrobilby to i nie udawal niczego wobec mnie. Ale ja nie wierze. Co mam robić? Odejsc od niego? Dodam ze kazda wolne chwile spędzamy razem ale kurcze. Mecze sie bo ja chyba kocham go zbyt mocno a niepewnosc sprawia ze wariuje i mysle ze jest miedzy nami zle. Boje sie ze on przestanie mnie kochac... co ja mam zrobić?
Prosze nie pisac zbednych komentarzy. Naprawdę mecze sie sama ze soba. Czy ja nadaje się w ogóle do zwiazku?

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 19:33:32

Czy coś się stało w Twoim życiu wcześniej w miłości,że tak teraz pojmujesz związek ? Czy ,któryś z byłych chłopaków zostawił Cię ..ot tak ?
Możliwe,że tak Ci się to zakorzeniło w psychice ,że teraz masz lęki .
Musisz z tym walczyć, bo możesz rozbić sobie związek tylko tym.
Myślę ,że dojrzały facet(piszesz,że jest od Ciebie sporo starszy) raczej wie na czym polega związek,uczciwość i miłość.

Nie przeglądaj mu prywatnych rzeczy, daj na luuuz ,zaufaj mu i przede wszystkim sobie .Bo jak to odkryje ..może być niewesoło i wtedy dopiero będziesz płakała.

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 19:40:01

Nie. Nigdy mnie nikt nie zostawil w taki sposob... nie potrafię mu zaufac. Chcialabym z nim o tym porozmawiać ale wiem jaka by byla jego reakcja... powiedzialby ze szukam dziury w calym. Ze w kazdej minucie musze slyszec ze mnie kocha i ze mu zależy. Wiem ze to go męczy...

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 19:55:29

Co robić? Zacząć pracować nad sobą, bo masz chyba niskie poczucie własnej wartości, co przeszkadza Ci w budowaniu związku. Zostawianie kochającego i uczciwego chłopa to głupota. Rozumiem, że łatwiej się rozstać niż wziąć za siebie, taka postawa to standard w dzisiejszych czasach, ale uciekanie od problemu nic nie da. Weź się w garść, bo zawsze będziesz sama. Przestań kontrolować faceta, bez zaufania związek nie ma prawa bytu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-04 19:56 przez keyy.

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 19:58:09

Chcialabym z nim porozmawiać o tym ale nie wiem jak. W taki sposob aby nie dopuścić do klotni tylko na spokojnie mu wszystko wyjaśnić. Sens w tym ze zamkne sie w sobie w środku rozmowy a łzy beda naplywac mi do oczu... nie chcę sie z nim rozstawac ale już nie widze nadziei na cokolwiek. Staram sie i pracowalam nad soba, co on sam zauważył bo powiedzial. Ale byc moze byla to tylko zmiana zewnętrzna bo wewnątrz mysle to co myslalam...

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:04:04

No a korzystasz z pomocy specjalisty?

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:05:41

Yyy. Nie.

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:15:48

No to skoro sobie sama nie radzisz, to może trzeba zacząć korzystać? Po co zatruwać życie sobie i Twojemu facetowi?

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:18:31

Ty go chyba nie kochasz skoro tak myślisz. Lepiej go "zostaw" bo szkoda chłopaka.

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:20:58

Polecam udac sie do psychologa.masz problem ze soba.

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:22:47

Wiesz miałam kiedyś podobnie. Jak poznałam swojego drugiego i obecnego partnera życiowego to zmagałam się ze strasznie niską samoocenę która wynikała z pewnych przeżyć życiowych. Na prawdę dużo czasu mi zajęło zanim się ogarnęłam. Jednak nie uporałabym się z tym sama, gdyby nie pomoc mojego chłopaka. Porozmawiałam z nim o swoich odczuciach i bardzo mi pomógł, choć było ciężko i trwało to sporo czasu. Miałam tak samo jak Ty, nie ufałam mu chociaż nie dawał mi żadnych podstaw. Wszystko przez strasznie niską samoocenę. Możliwe,że Ty masz tak samo. I tak jak powiedziały to moje poprzedniczki, musisz odbyć z nim szczerą rozmowę bo będzie tylko gorzej i możesz zniszczyć coś na prawdę trwałego i szczerego.. Trzymam kciuki! :*

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:26:16

Boje sie strasznie... postaram sie zacisnac zęby i porozmawiac z nim...

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:36:29

dokładnie tak zrób :)

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:42:10

O ile łzy pozwolą mi mowic.. co będzie to będzie. Odejdzie jesli nie zrozumie... trudno. Nie ma sensu sie meczyc.

odejsc od niego? pomocy! :(

04 sty 2015 - 20:51:52

Myślę, że jeżeli kocha Cię mocno i szczerze to zrozumie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne zwyczaje waszych partnerów