Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 15:01:26

Mam pewien problem i proszę o poradę poważne szafiarenki lub znajdujące się kiedyś w podobnej sytuacji.
Ostatnio zauważyłam, że mój chłopak całkiem inaczej traktuje mnie a całkiem inaczej siebie. Dodam, że jest strasznie zazdrosny i na początku związku ustaliliśmy między sobą, że np nie chodzimy sami na imprezy (nie przepadam za klubami, więc się na to zgodziłam). Ostatnio gdy był jakiś mecz, a ja byłam u rodziny zadzwonił do mnie informując mnie, że idzie do klubu pooglądać z kolegami mecz, nie pytając mnie nawet o zdanie. Z jednej strony nie miałam nic przeciwko, ale wkurzyłam się trochę bo pamiętam jego słowa, jak kiedyś powiedział mi, że gdybym poszła z koleżankami do klubu to by od razu ze mną zerwał. Ja z nim nie zerwałam - nie potrafiłam, ale pamiętam, że ostro się wtedy pokłóciliśmy. Nie pozwala mi sam na sam spotykać się z jakimś moim kolegą, którego wcześniej nie pozna, to wydawało mi się zrozumiałe, do czasu kiedy ostatnio zupełnie przypadkiem dowiedziałam się, że poszedł do domu jakiejś koleżanki, której nawet nie znam bo obiecał jej coś załatwić na mieście, teoretycznie nic takiego nie zrobił i ja o tym wiem, ale znów postawiłam sprawę odwrotnie i nawet nie chcę myśleć, co by było gdybym poszła do domu jakiegoś kolegi, którego on zupełnie nie zna. Długo nie musiałam czekać, bo niedługo po tym wysłałam mailem notatki z zajęć koledze, bo mnie o to poprosił wydawało mi się, że to całkiem normalne, ale mój chłopak zrobił mi o to straszą awanturę, rozmawiałam z nim o tym, mówiłam, że zupełnie inne zasady są dla niego inne dla mnie, sam je ustala a później się ich nie trzyma, ale ten tylko się obraził powiedział, że widocznie chcę pisać ze swoim kolegą od notatek i że go to już nic nie obchodzi. Nie wiem co mam teraz zrobić...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-23 15:03 przez karolcia19940.

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 15:14:49

Co zrobic? Pogonić!

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 15:26:13

Nic dobrego z takiego zwiazku nie bedzie, tylko tyle powiem

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 15:27:07

Kopnac w zad.twoj robi co chce a ty masz grzecznie siedziec w domu jak wroci pan i wladca.

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 15:29:01

Pies ogrodnika.

Weź daj sobie z nim spokój. Ładnie Ciebie tresuje. Tobie nie pozwala np. spotykać się z KOLEGAMI a sam robi odwrotnie. Dobry jest :D

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 15:29:16

Sorki ale on jest lekko kuku na muniu. Dobra, nie lekko. Jest po prostu nienormalny. Ciebie tez kompletnie nie rozumiem. To calkowity brak szacunku do siebie- ktos sugeruje, ze jestes zdolna do zdrady i ty sie z nim zgadzasz.... dla mnie to jest kompletnie chore

Zakompleksiony pan i wladca...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-23 15:30 przez puchuskubatek.

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 19:08:48

Facet ma nierówno pod sufitem, po co takie zasady jak on sie ich nie trzyma, Tych ich nie chcesz. No bez sensu.

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 19:22:31

wiesz co ,niech on ma zasady a ty bądż wolna i odejdz od niego

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 19:27:01

a na karnego jeżyka też sadza?

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 19:30:55

Ja bym sobie na takie coś napewno nie pozwalała..

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 20:26:08

Pogoń ! Jeżeli to Twoje zdjęcie to nie będziesz miała problemu ze znalezieniem faceta. Szukaj normalnego faceta !!! Powodzenia !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-23 20:26 przez abies123.

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 20:35:14

Przyzwyczaił się ze Cie krótko trzyma .
Musisz się mu postawić albo szczerze porozmawiać bo jak tak ma być dalej to żaden to związek

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 20:35:25

Jak koleżanki piszą powyzej ,pogoń go.A wiesz dlaczego?Bo on traktuje cie jak przedmiot ,zero szacunku a gdzie niema szacunku tam niema miłości.Człowiek który kocha szanuje decyzje itd. drugiej osoby.Za kogo on cie uważa za pierwszą lepszą skoro na każdym kroku cie podejrzewa ,widać niema o tobie dobrego zdania .Skoro tak ci zabrania chodzenia ,traktuje cie jak przedmiot ,swoją włąsnosc i tak cie tresuje.Znudzisz mu się to cie zostawi b ez zastanowienia .Ktoś kto kocha UFA drugiej osobie ,a on ci nie ufa ,widać po jego zachowaniu ze jak napisałam niema o tobie zbyt dobrego zdania skoro podejrzewa ze cos będziesz kombinować.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-23 20:37 przez filipekkrol.

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

23 gru 2014 - 21:00:41

nie chce straszyc ale jeli mysli ze ty cos robisz to moze on ma cos na sumieniu u mnie tak wlasnie bylo czepial sie mnie a jak sie okazalo to on swiety nie byl przykre ale prawdziwe

Inne zasady dla niego, inne dla mnie?

24 gru 2014 - 00:02:54

Afera o zwykłego maila z notatkami do kolegi? SERIO? Przecież to jest chore. Zasady zasadami ale moim zdaniem nie to powinno Cię martwić (że on się ich nie trzyma) ale to czy on na pewno nie ma czegoś z głową nie tak. Musisz ustalić jakieś granice. Chyba nie chcesz mieć takich akcji za każdym razem kiedy odezwiesz się do jakiegoś chłopaka? I na końcu kłótni moje ulubione -zrzucenie winy na partnera. Wypomniałaś mu ewidentnie jego błędy a on odwrócił kota ogonem -obraził się "bo NIBY to znaczy że widocznie chcesz sobie z tym kolegą pisać". Wina ewidentnie jego ale zapewne to Ty go przeprosisz bo wzbudził w Tobie poczucie winy. Ja bym go olała i czekała na jego przeprosiny. Bo ewidentnie Ci się należą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

A miało być tak pięknie ;)