Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co jest nie tak..?

15 lis 2014 - 17:01:24

Cześć dziewczyny! Piszę tutaj bo nie mam nikogo innego, kogo mogłabym zapytać, a mam problem. Dotyczy on pewnego chłopaka, którego poznałam jakiś czas temu. Ale może zacznę od początku. Poznaliśmy się na imprezie, to on do mnie zagadał, ale był trochę pod wpływem, ale następnego dnia się umówiliśmy, zupełnie na trzeźwo, on był z kolegami, a ja byłam tam zupełnie obca, jednak on zatroszczył się, żebym czuła się wśród nich dobrze. Potem jeszcze widzieliśmy się na uczelni bo okazało się, że studiujemy w tym samym miejscu, pogadaliśmy i wszystko wydawało się być ok,to było gdzieś w połowie tygodnia, a w sobotę mieliśmy się spotkać, ale ja troszkę namieszałam, ale koniec końców spotkaliśmy się, moi znajomi i jego, wtedy zachowywaliśmy się zupełnie jak para, a potem powoli to gasło, pytałam potem jeszcze o spotkanie, ale powiedział mi, że nie może bo ma sprawy rodzinne, a ja już nie drążyłam, chwilkę urwał nam się kontakt a ostatnio ja napisałam, i popisaliśmy, i uświadomiłam sobie, że naprawdę go lubię i chciałabym, żeby coś z tego było. I nie chce mi się wierzyć, że to wszystko co było między nami, było spowodowane alkoholem. Mam wrażenie, że coś jest nie tak, że on ma jakiś problem o którym nie chce mówić, a ja nie chcę wypytywać. Nie chcę, żeby myślał, że jestem zdesperowana czy natrętna , ale też chcę, żeby wiedział, że mi bardzo za nim zależy. Nie wiem co mam zrobić, czy mu coś napisać, czy sobie darować...

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-15 17:10 przez angelika7676.

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

co jest nie tak..?

15 lis 2014 - 17:12:14

A może napisz do niego wprost czy chce utrzymywać z Tobą kontakt?

co jest nie tak..?

15 lis 2014 - 17:14:58

nie wiem czy jest sens, raz zapytałam, niby tak żartobliwie, a on po kilku dniach, że nie mógł ze mną rozmawiać, nie miał czasu, bo miał jakieś problemy w domu..

co jest nie tak..?

15 lis 2014 - 17:29:20

Nie emocjonowałabym się tym tak bardzo. Ostudź emocje i daj na wstrzymanie.

Jeśli coś ma być, to będzie. Żyj swoim zyciem, bo na pewno masz bogate w atrakcje ;)

co jest nie tak..?

15 lis 2014 - 17:40:44

Jak dla mnie to nie ma sensu.

co jest nie tak..?

15 lis 2014 - 18:06:02

Ja mysle ze to nie wina alkoholu ,po prostu spotkał się z toba na początku i jednak stwierdził ze to nie to .Nie mogłem rozmawiać bo sprawy rodzinne po prostu daje ci do zrozumienia delikatnie że,nie chce się z toba spotykać.Nie czuje tego czegos do ciebie i niewie jak ci to powiedzieć,takie zachowanie jest stare jak swiat .I daruj sobie ,nie narzucaj się bo to nic nie da a tylko będziesz się osmieszac.Jesli zależałoby mu to sam dążyłby do spotkania .



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-15 18:11 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ignorantka..