Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 17:25:19

Jako, że w tym roku wybiła 16 rocznica naszego ślubu, to postanowiłam zorganizować dla siebie i mojego męża wyjazd do SPA :D
http://www.hotelbukovina.pl/cennik-i-pakiety/romantyczny-pobyt-dla-dwojga
Co o tym myślicie?
Ostatnio w naszej sypialni zaczęło powiewać niezłą nudą, więc myślą, że wspólny wyjazd będzie "wspomagaczem" :D
Mam jednak problem z zostawieniem dzieci samych, bo to będzie pierwszy raz jak po narodzinach najmłodszej 17-sto miesięcznej córki gdzieś we dwoje jedziemy ale ten problem może się da jakoś rozwiązać :D Najważniejsze, czy mu się spodoba...

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 17:51:39

Byłam i polecam serdecznie!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 17:59:55

Wprawdzie byłam w innym miejscu ale taki wypad polecam.

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 18:09:39

Oooo to super super :D

zweryfikowana
Posty: 1.415
Ostrzeżenia: 1/5

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 18:47:02

niech mi ktoś też takie coś fundnie.. tanie to nie jest :P

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 18:47:38

nie wydałabym tyle pieniędzy za 2 noce luksusu (jeśli dobrze widzę koło 1800 zł). Wolałabym już pojechać za granicę za tą cenę np. Wiedeń, Praga bądź dołozyć i wybrać Paryż.

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 19:08:31

A może jakaś wycieczka? :) np Praga? tanie loty oferują naprawdę tanie bilety, Polski Bus o ile pamiętam ma bilety o Pragi za 60 zł :) nocleg załatwić :) no ale co kto lubi pomysł fajny

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 19:36:37

Ja również za taką cenę bym się nie wybrała.
fajnie tam jest, ale nie na tyle fajnie, żeby aż tyle płacić.... Jak tak bardzo chcesz do spa, to chyba lepiej wynająć sobie w Bukowinie domek(ceny nawet 50zł za noc + śniadanie +obiadokolacja, także bomba) i dojezdzac codziennie do spa, chociaż powiem, że 2-3 dni i szybko się nudzi, czego chcesz uniknąć.
Ja osobiście za taką cenę faktycznie pojechała bym gdzieś za granicę, teraz na styczen-luty są największe okazje, nawet last minute :-)

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 19:46:18

fajny pomysł :) tylko jak dla mnie zbyt drogo jak na taki krótki okres czasu :(
za taka cene to bym raczej wybrała jakas wycieczke za granice :)cos zobaczyc a do tego miło spedzic czas , zarezerwowac fajny hotel z wyzywieniem i o nic sie nie martwic ;)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Romantyczny weekend w SPA

11 lis 2014 - 22:41:11

Cytat
Kukurydzianaa
niech mi ktoś też takie coś fundnie.. tanie to nie jest :P
Trochę drogo. Ja byłam ale za 2 noce od os. po 260 zł. Fakt, bez wielu przyjemności ale ze wszystkich i tak byśmy nie skorzystali.

Romantyczny weekend w SPA

12 lis 2014 - 17:59:50

Cytat
comeee_on
nie wydałabym tyle pieniędzy za 2 noce luksusu (jeśli dobrze widzę koło 1800 zł). Wolałabym już pojechać za granicę za tą cenę np. Wiedeń, Praga bądź dołozyć i wybrać Paryż.


OOOOOO to super pomysł !!! W sumie nawet lepszy niż mój... Zaszyć się gdzieś w hotelu w Pradze na 2 dni :3 Super, super, już szukam ofert.

Cytat
xDuska
Ja również za taką cenę bym się nie wybrała.
fajnie tam jest, ale nie na tyle fajnie, żeby aż tyle płacić.... Jak tak bardzo chcesz do spa, to chyba lepiej wynająć sobie w Bukowinie domek(ceny nawet 50zł za noc + śniadanie +obiadokolacja, także bomba) i dojezdzac codziennie do spa, chociaż powiem, że 2-3 dni i szybko się nudzi, czego chcesz uniknąć.
Ja osobiście za taką cenę faktycznie pojechała bym gdzieś za granicę, teraz na styczen-luty są największe okazje, nawet last minute :-)
Ooo no właśnie, tylko jakbym chciała mu zrobić niespodzianke to nie ma jak, bo on jest nauczycielem :/ Własnie chyba jednak wygrają ferie w lutym, a z tego co wiem wtedy własnie na szczęscie nie m zbyt wielu ludzi w takich miejscach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-12 18:02 przez talia12.

niezweryfikowana
Posty: 46
Ostrzeżenia: 1/5

Romantyczny weekend w SPA

23 lis 2014 - 09:23:23

Mnie też marzy się jakiś wspólny wyjazd :)
Tyle że SPA raczej odpada - mój luby nie cierpi takich miejsc.
Myślałam za to o wypadzie do Warszawy. Znalazłam hotel, który oferuje fajne pokoje w dobrych cenach: http://www.hotelaramis.pl/ . Teraz jeszcze trzeba znaleźć termin, który będzie odpowiadał nam obojgu, a to nie takie łatwe.

Romantyczny weekend w SPA

24 lis 2014 - 12:53:02

Na romantyczny weekend z czystym sumieniem mogę polecić pensjonat Łubionowe Wzgórze . W ośrodku znajduje się mnóstwo atrakcji do wypoczynku m.in Ruska Bania
Poza tym piękna okolica, bardzo miła obsługa i świetne menu (pyszna kuchnia regionalna oraz możliwość dopasowania posiłków pod dietę - narzeczona ma dietę bez glutenową, Łubinowe Wzgórze jest partnerem akcji "Menu bez glutenu"
Bardzo gorącą polecam wszystkim parą! :)

Romantyczny weekend w SPA

28 lip 2015 - 12:04:22

W Kudowie Zdrój mają nieziemski ośrodek, który z pewnościa nada się nie na jeden romantyczny wypad . Hotel Adam&Spa (www.adamspa.pl) bo o nim mowa, jest moim ulubiencem wsrod wielu hoteli oferujacych zabiegi Spa. Mają tam świetny basen, który przykuł moja uwagę , luksusowe wnętrze, czystość i obsługę profeska! . Warto wybrać się tam i zaczerpnac chwile pzyjemnosci i relaksu.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-03 15:39 przez leokadiaM.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fetyszysci