Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:01:59

Mam takie pytanko, jak wy urozmaicacie swoje życie seksualne ? :)
Chciałabym wprowadzić do naszej sypialni jakieś innowacje zwłaszcza, że jesteśmy małżeństwem z długoletnim stażem.

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:10:15

Wszystko zależy od tego jak to u Was wygląda teraz. Można urozmaicać wprowadzając nowe pozycje, bawiąc się w przebieranki, ustalanie ról, kochanie w różnych miejscach. Chyba najfajniejszą opcją jest realizowanie fantazji partnera, to chyba najbardziej podkręca temperaturę, ale musicie być na tyle otwarci i szczerzy wobec siebie zeby spokojnie potrafić rozmawiać na takie tematy.

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:15:25

Właśnie to dobry pomysł wypytć na co ma ochotę :D Na początek kochanie się w nietypowych miejscach będzie jak znalazł :D Tylko, że w naszym przypadku to będzie trudne, bo mamy trójkę dzieci, ale coś się wymyśli :)

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:24:00

przebrania , gadzety etc ;) to fajna zabawa ;-)
nie pozwolcie by wkradla sie rutyna ... bo ona zabija .


a to tak dla humoru;P


Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:28:32

Hahaha xd Właśnie własnie :D A jak się ma dzieci to już w ogóle... "Na szczęście" najstarszy syn się wyprowadza to zawsze będzie więcej czasu dla siebie...

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:34:04

Obawiam się, że pracoholizm jest największym wrogiem udanego seksu. Bo jak tłumaczyć, że facet uśnie zanim ja się wykąpię. Zastanawiam się czy nie wprowadzić jakiś ziółek wspomagających. Podobno żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać facetom wysoką sprawność fizyczną i stymuluje intensywność doznań podczas stosunku. Jest on dostępny jako suplement diety http://www.doz.pl/apteka/p61305-Permen_King_tabletki_30_szt , oczywiście bez recepty. Martwi mnie że skutki są widoczne dopiero po dłuższym używaniu, po 6-8 tygodniach. Na razie staram się kapać się przed facetem.

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:38:30

Cytat
talia12
Właśnie to dobry pomysł wypytć na co ma ochotę :D Na początek kochanie się w nietypowych miejscach będzie jak znalazł :D Tylko, że w naszym przypadku to będzie trudne, bo mamy trójkę dzieci, ale coś się wymyśli :)
Ostatnio pisałaś, że macie czwórkę.
Najlepszym pomysłem jest realizowanie fantazji partnera tylko najpierw trzeba szczerze pogadać.

Urozmaicony seks

10 lis 2014 - 18:41:51

Cytat
martensa29
Obawiam się, że pracoholizm jest największym wrogiem udanego seksu. Bo jak tłumaczyć, że facet uśnie zanim ja się wykąpię. Zastanawiam się czy nie wprowadzić jakiś ziółek wspomagających. Podobno żeń-szeń koreański czerwony (Panax ginseng) - pomaga utrzymać facetom wysoką sprawność fizyczną i stymuluje intensywność doznań podczas stosunku. Jest on dostępny jako suplement diety http://www.doz.pl/apteka/p61305-Permen_King_tabletki_30_szt , oczywiście bez recepty. Martwi mnie że skutki są widoczne dopiero po dłuższym używaniu, po 6-8 tygodniach. Na razie staram się kapać się przed facetem.
Ooo kurcze no nie źle... Ale ja też kilka lat temu miałam ten problem, tylko nie z powody pracoholizmu, bo mąż jest nuczycielem, więc się nie przemęcza :) Spróbuj go namówić na seks rano - wtedy nie będzie już zmęczony... Może w niedzielę, jeśli ma wolną po południu się zaszyjecie w sypialni... A żeń-szeń to w sumie nie zły pomysł, poczytam jeszcze na forach, ale myślę, że mogłabym coś takiego zakupić na jego "gorsze dni":)

Cytat
dyzio_marzyciel
Cytat
talia12
Właśnie to dobry pomysł wypytć na co ma ochotę :D Na początek kochanie się w nietypowych miejscach będzie jak znalazł :D Tylko, że w naszym przypadku to będzie trudne, bo mamy trójkę dzieci, ale coś się wymyśli :)
Ostatnio pisałaś, że macie czwórkę.
Najlepszym pomysłem jest realizowanie fantazji partnera tylko najpierw trzeba szczerze pogadać.
Ale mnie chodziło o to, że w domu mam trójkę :D Najstarszy syn już własciwie z nami nie mieszka...

Ale rozmowa przed snem o fantazjach to dobra myśl :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-10 19:14 przez talia12.

Urozmaicony seks

11 lis 2014 - 01:16:09

ja dodałabym raczej czegos ryzykownego, zamiast przebieranek, mozecie sie dziwnie czuc próbujac grać. A seks na ryzykanta bedzie fajny;)

Urozmaicony seks

11 lis 2014 - 09:14:28

W sumie zawsze to jakaś adrenalinka :D

W sumie tak myślałam o kochaniu się w wannie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-11 11:47 przez talia12.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

Urozmaicony seks

02 kwi 2015 - 11:59:26

Warto może w takim razie przejąć inicjatywę.Jeżeli nie sprawia to wam żadnej przyemności to warto wypróbować czegoś nowego. Ja dla urozmaicenia stosuje różne gadżety z erozkosz.pl, ostatnio kupiliśmy sobie grę dla par i świetnie się sprawdz

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Urozmaicony seks

02 kwi 2015 - 12:51:56

Żeby życie miało smaczek,
raz dziewczynka, raz chłopaczek,
potańcówka rozbierana,
krówka, kózka i baranek

a tak na poważnie - realizowanie fantazji...
wspominanie starych namiętnych czasów dobrze działa.
karty i gry erotyczne
Chociaż zazwyczaj wystarcza muzyka i dobre wino

Urozmaicony seks

02 kwi 2015 - 18:17:27

Ja mam fajny sposób poprzedzający sex.:) A mianowicie gdy mąz jest w pracy pisze do niego erotyczne smsy i on mi odpisuje również .Np. Czekam na ciebie liczę godziny bo tak bardzo cię pragnę itd. itd. itd. .Oczywiście opisy co chcę by mi robił w łóżku ,co jemu zrobię wiecie o co chodzi:) Naprawde to działa mąz przychodzi napalony :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Urozmaicony seks

27 lip 2015 - 12:28:43

Hehe w sumie dobry pomysł. Sama bym na to nie wpadła. Jak zaczęło powiewać nudą chłopak pokazał mi artykuł z [moderacja - link] i od tamtego czasu lubimy stosować żele lub jakieś proste zabawki typu kajdanki. Na początku trochę się czailiśmy co i jak, ale jak to mówią początki zawsze są trudne ;-) Spróbuję Twojego sposobu i zobaczę jak to się dalej potoczy ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-06 14:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Urozmaicony seks

09 sie 2022 - 11:54:43

Polecam:
truskawki
owoce morza
szamapan ( ale tylko troche ponieważ wiecej iż lampka może zadzialąc odwrotnie)
No i warto wypróbować sobie sex elixir. Jest to hiszpańska mucha, wcześniej nie wierzyłam w działanie takich środków, ale wypróbowaliśmy z facetem i okazało sie,ze jednak działa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

asystent na uczelni co myślicie